Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, awe59 napisał:

@foczka63  Ty to sie umiesz w życiu ustawić....! Wrócisz do domu i spiżarnia zapełniona słoiczkami i sznurkami suszonych....:d

Tylko suszymy i mrozimy.Słoiczków nie robimy.Znaczy Foka nie robi.Ja grzybów i rybów nie tykam w sensie roboty:)Co będę chłopu odbierała przyjemnośc?:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
Mam na imię Marta i jestem studentką socjologii. Przygotowuje obecnie materiały które są mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej.Badania te dotyczą tematyki związanej z pracą jako opiekunka osób starszych w kraju lub zagranicą.
Tematem zainspirowała mnie moja mama która pracuje właśnie jako opiekunka. Mam nadzieję że będę mogła liczyć na waszą pomoc w w realizacji mojego zadania :) Praca jest żmuda ponieważ nie ma zbyt wiele aktualnych i rzetelnych informacji.

Będę wam niezmiernie wdzięczna za udział w krótkiej ankiecie które pomoże mi lepiej zrozumieć ten obszar.

Chętnie poznam Twoją opinię która może być bardzo pomocna.  Dlatego Proszę cię o wypełnienie tej krótkiej ankiety (Twoje odpowiedzi będą anonimowe).

Z góry dziękuje za pomoc :)

Poniżej link do ankiety:

https://forms.gle/37NkwCJ8oXmB5nTU9

Marta

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ludzki:cmok:ja wczoraj i dzisiaj w mięsnych sklepach buszowałam, miałam wziąć tylko 2 szynki, a mam może wszystkiego z 10 kg, bo przypomniało mi się, że zaprosiłam na polskiego grilla, to jeszcze poleciałam dokupić :szydera: żebym jutro Pana z Blablacar nie zdenerwowała swoimi torbami:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, martawysocka95 napisał:

Witam serdecznie,
Mam na imię Marta i jestem studentką socjologii. Przygotowuje obecnie materiały które są mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej.Badania te dotyczą tematyki związanej z pracą jako opiekunka osób starszych w kraju lub zagranicą.
Tematem zainspirowała mnie moja mama która pracuje właśnie jako opiekunka. Mam nadzieję że będę mogła liczyć na waszą pomoc w w realizacji mojego zadania :) Praca jest żmuda ponieważ nie ma zbyt wiele aktualnych i rzetelnych informacji.

Będę wam niezmiernie wdzięczna za udział w krótkiej ankiecie które pomoże mi lepiej zrozumieć ten obszar.

Chętnie poznam Twoją opinię która może być bardzo pomocna.  Dlatego Proszę cię o wypełnienie tej krótkiej ankiety (Twoje odpowiedzi będą anonimowe).

Z góry dziękuje za pomoc :)

Poniżej link do ankiety:

https://forms.gle/37NkwCJ8oXmB5nTU9

Marta

Już wypełniam, jak pomoże to się bardzo cieszę 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, martawysocka95 napisał:

Witam serdecznie,
Mam na imię Marta i jestem studentką socjologii. Przygotowuje obecnie materiały które są mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej.Badania te dotyczą tematyki związanej z pracą jako opiekunka osób starszych w kraju lub zagranicą.
Tematem zainspirowała mnie moja mama która pracuje właśnie jako opiekunka. Mam nadzieję że będę mogła liczyć na waszą pomoc w w realizacji mojego zadania :) Praca jest żmuda ponieważ nie ma zbyt wiele aktualnych i rzetelnych informacji.

Będę wam niezmiernie wdzięczna za udział w krótkiej ankiecie które pomoże mi lepiej zrozumieć ten obszar.

Chętnie poznam Twoją opinię która może być bardzo pomocna.  Dlatego Proszę cię o wypełnienie tej krótkiej ankiety (Twoje odpowiedzi będą anonimowe).

Z góry dziękuje za pomoc :)

Poniżej link do ankiety:

https://forms.gle/37NkwCJ8oXmB5nTU9

Marta

Wypełniłam :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...