Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)

Czasami to nawet dobrze,jak się człowiek spóźni.Nie muszę wysilać mózgownicy o poranku.:haha:Wszystko co mogłabym powiedzieć przedmówcy już uczynili.Więc tylko podpiszę się pod postami i poproszę o kawę:szydera:

Sypanego szatana  ,rozpuszczalną , czy z ekspresu ?

Mówisz i masz :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Witam w ostatnią sobotę lata. Uff, ja cię piergolę, ale upał... No co powspominać nie wolno. :szydera:

Na razie koniec z trenowaniem biegów na orientację na terenach zalesionych, koniec z przeróbką, obróbką i konsumpcją leśnego runa, dzisiaj goszczę syna, a jutro wypad do stolicy polskich Tater, gdzie mnie będzie do snu kołysał wiater. Termy otwierajcie swe podwoje! Nadchodzę! :haha:Trza wymoczyć stare kości i spracowane ciało, szczyty mogą poczekać, stały tyle roków, to postoją jeszcze... Mogę ewentualnie szczytować w Rusałce, jak mnie Stary Ukochany rusy. :szydera: Zobaczymy czy źródła termalne i wody siarczkowe mają moc. :d

Miluśkiego dzionka Mordecki. :całus:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opiekunkową brać :cześć2:Od przedwczoraj już w Polsce, ale nie do końca przystosowałam się do temperatur u nas panujących :d Jest prawie dziesiąta a ja ciągle w grubym szlafroku … Na lotnisku w Katowicach (wracając z Albanii) przeżyłam szok termiczny i jeszcze mnie trzyma, ale pocieszające jest, że temperatura rośnie, a za oknem mam tylko słońce :d W Albanii śpi się pod cienkimi prześcieradłami i w domach ludzie nie mają czegoś takiego jak centralne ogrzewanie, a morze jest jeszcze ciepłe jak zupa i niesamowicie słone … Na razie tyle na dzień dobry, coś więcej  później w topiku "W domu" , a focie jak dotrą na mojego e-mail :$ Miłego weekendu wszystkim i oczywiście buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespiesznym krokiem zamykam walizkę. 

Jeszcze tylko poranna kąpiel i włosków ułożenie. 

Takie lelum-polelum. No, nic nie trwa wiecznie,  nawet urlop niemiecki. 

Teraz prawdziwy przede mną,  czyli zapiernicz po polsku. Na Zaodrzu pojawię się w połowie listopada. 

Wrzucę śmieci,  odłożę klucze na stole i zatrzasnę drzwi zakańczając zlecenie w Ansbach. 

Miłego dzionka! 

P.s 

Odezwę się już po polskiej stronie Odry , pa!

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Niespiesznym krokiem zamykam walizkę. 

Jeszcze tylko poranna kąpiel i włosków ułożenie. 

Takie lelum-polelum. No, nic nie trwa wiecznie,  nawet urlop niemiecki. 

Teraz prawdziwy przede mną,  czyli zapiernicz po polsku. Na Zaodrzu pojawię się w połowie listopada. 

Wrzucę śmieci,  odłożę klucze na stole i zatrzasnę drzwi zakańczając zlecenie w Ansbach. 

Miłego dzionka! 

P.s 

Odezwę się już po polskiej stronie Odry , pa!

Szczęśliwej podróży:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, beatrix+ napisał:

Niespiesznym krokiem zamykam walizkę. 

Jeszcze tylko poranna kąpiel i włosków ułożenie. 

Takie lelum-polelum. No, nic nie trwa wiecznie,  nawet urlop niemiecki. 

Teraz prawdziwy przede mną,  czyli zapiernicz po polsku. Na Zaodrzu pojawię się w połowie listopada. 

Wrzucę śmieci,  odłożę klucze na stole i zatrzasnę drzwi zakańczając zlecenie w Ansbach. 

Miłego dzionka! 

P.s 

Odezwę się już po polskiej stronie Odry , pa!

:dobrze:i prosto do celu :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, beatrix+ napisał:

Niespiesznym krokiem zamykam walizkę. 

Jeszcze tylko poranna kąpiel i włosków ułożenie. 

Takie lelum-polelum. No, nic nie trwa wiecznie,  nawet urlop niemiecki. 

Teraz prawdziwy przede mną,  czyli zapiernicz po polsku. Na Zaodrzu pojawię się w połowie listopada. 

Wrzucę śmieci,  odłożę klucze na stole i zatrzasnę drzwi zakańczając zlecenie w Ansbach. 

Miłego dzionka! 

P.s 

Odezwę się już po polskiej stronie Odry , pa!

Spokojnej podróży życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...