Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Blonditez tu wpadlam!

Dawaj siorbniem po malusim!:wino:

Tak mnie cos pokladalo, ze o 17.30 poszlam w bety.

No i wlasnie zastanawiam sie co robic z takim pieknie rozpoczetym wieczorem?

Drink, czy tabs?

Na razie melisa z lawenda....

Nasze kawalerskie dziewczyny(bo panow nie widac)

Gdzie byłaś jak polewałam? Ale nischt zu tragisch, damy radę i dzisiaj jak się czujesz? Chcesz pić? Bo za chwilę monopol zamykają, ale zrobię zapasik:wino:, jakie tabsy do jasnej ciasnej, w życiu tabsow nie brałam na sen:grzmotnąć:, moja mama spała w dzień, a potem na noc tabsy, ale po jakimś czasie za mała dawka była, itd itd. Ja nie polecam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam przejazd zarezerwowany z Pl do De, na bla bla car, dzwonię do faceta gdzie podjadę aby mnie zabrał, facet zglupial o czym ja mówię, bo ja o Pl a facet jedzie z De do Pl:szydera: źle wpisał dane na blablacar, usmielismy się we dwa, bo i tak się zdarza, szybko usunął swój przejazd, a ja dalej szukam, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Blondi napisał:

Ty dopiero masz figurę :oklaski:ale tak do rzeczy, co Ty jesz na codzień? Mięso jesz? Bo mi mięso i surówki wystarczy, ale mięso musi byc

Jem bardzo dużo rzeczy. Warzywa, mięso i ryby. I nabiał. I kaszę gryczaną. I dziki ryż. I amarant. I komosę ryżową. I niektóre owoce. I czasami nawet czekoladę:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jak Ci Skarbie kochany pomóc :( no jak. Pisz szybko to Ci z Pl wyślę :cmok: mam jutro dzień jeszcze

Dam radę. Jeszcze mi Kaufland został do obskoczenia i Real. Oba ciut daleko. Ewentualnie zamówię w warzywniaku jakim lub kupię na Amazonie. Janeczka mi wyszperała.:cmok:Dziękuję! Bardzo!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jestem Blondasku ...w tv się zapatrzyłam :d

Musiało tam być coś ciekawego, rozumię, wciągnęło Cię :tak2: mnie kiedyś tv tak wciągnął skubany jeden, że  na nic czasu nie miałam :grzmotnąć::przekleństwa: seriale i inne duperle, ale wyleczona jestem z tv:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...