Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł, helloł. Witam się z wami bladym świtem i się zastanawiam czy @sayonara 52 chce u mnie zawał wywołać czy jaka cholera? Jak nie pająki to łapki na myszy! Oszaleję z tą dziewuchą jak nic:szydera:

Już....jesteś szalona mówię Ci ....zawsze nią byłaś xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry. 

Jeszcze 15 dzionków. Albo i krócej. Nie wiem kiedy pogrzeb. Czekam nadal na wieści. Z czystej ciekawości chciałabym uczestniczyć. Czy pod drzewo zakopią,czy pod płytę chodnikową....

Telefon mi się wczoraj zapalił prawie,  18 firm dzwoniło. 

Ale Betinka  się szanuje,  i swoje wymagania ma. A jesienią,  przed sezonem świątalnym można ugrać dobrą stawkę.

Miłego dzionka Robaczki!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lusi napisał:

@aniao a co to za apka ? bez netu . z gory dziekuje 

Nazywa się Mapy offline i nawigacja. Ma taki pasek na ukos NEW. Potem trzeba Mając internet ściągnąć mapę regionu który nas interesuje i śmiga. Można przełączać między samochodem i spacerem. Zginęłaby bez tego, albo sporo za internet zapłaciła.

Apka ze sklepu Play, bezpłatna. Ja sobie chwalę. Nie umiem skopiować linku.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao A ja chciałam do Orange się przenieść ze względu na roaming i net.Bo  kuszą ,że zagranica za darmo i 30 zł.T- mobile ciągle mnie upomina ,a ja nie dzwonię bo mam Watsapa i net normalnie w domu.Coś muszę wybrać do grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Teresadd napisał:

@aniao A ja chciałam do Orange się przenieść ze względu na roaming i net.Bo  kuszą ,że zagranica za darmo i 30 zł.T- mobile ciągle mnie upomina ,a ja nie dzwonię bo mam Watsapa i net normalnie w domu.Coś muszę wybrać do grudnia.

Orange jest ok, ale. Ja mam w Polsce wszystko bez limitu ( internet 15 GB), ale za granicą od czasu do czasu sprawdzają i jak im wyjdzie, że jesteś więcej za granicą niż w Polsce to włączają na Minimum 4 miesiące płatne połączenia w związku z"Polityką uczciwego coś tam'. I wtedy jest 16 groszy połączenie wychodzące, 4 grosze przychodzące, 2.34 kB (a te lecą jak szalone) i ileś tam MMS. Jak dużo gadasz to potem mąż dużo gada jak płaci rachunek.

Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej przejść na kartę i wtedy na spokojnie poszukać opcji dla siebie. Tę wiedzę nabyliśmy PO podpisaniu umowy na dwa lata . Jeszcze rok nam został.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, aniao napisał:

@Afryka @fioletowa.mysz , a czy to naprawdę trzeba nadawać nazwę? Ja tam lubię od czasu do czasu skuć się konkretnie. Nie jestem damą, która sączy kieliszek wina. Piję bardzo rzadko, ale jak już to solidnie :haha:.

A to i migreny nie miewasz bo Cię po prostu łeb napier...dala, ulalala:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aniao napisał:

@Afryka @fioletowa.mysz , a czy to naprawdę trzeba nadawać nazwę? Ja tam lubię od czasu do czasu skuć się konkretnie. Nie jestem damą, która sączy kieliszek wina. Piję bardzo rzadko, ale jak już to solidnie :haha:.

Wiesz co... No k***a lubię Cię... Moja krew, nie ma to tamto. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Afryka napisał:

Wiesz co... No k***a lubię Cię... Moja krew, nie ma to tamto. :haha:

Tak wirtualnie spowinowacene jesteśmy :oklaski:. Ja podejrzewam, że więcej nas w tej samej aptece lekarstwo kupuje, tyle, że się nie zgadało na ten temat. Ja dosyć krótko leczenie stosuję, bo najpierw nie było czasu i pieniędzy, a teraz kiedy jest czas i pieniądze to ochota powoli odchodzi, ale jeszcze od czasu to ho, ho. Dwa dni potem chora jestem :haha:, ale łeb zresetowany.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, cześć:). Powinnam zacząć od pochwalijek:od poniedziałkowego popołudnia dołączam do pracujących inaczej- czyli w domowych pieleszach:oklaski:

Lecę poczytać co słychać w normalnym świecie. Taka "zarobiona" jestem że nie mam głowy do czytania:haha:

                                            Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aniao napisał:

Orange jest ok, ale. Ja mam w Polsce wszystko bez limitu ( internet 15 GB), ale za granicą od czasu do czasu sprawdzają i jak im wyjdzie, że jesteś więcej za granicą niż w Polsce to włączają na Minimum 4 miesiące płatne połączenia w związku z"Polityką uczciwego coś tam'. I wtedy jest 16 groszy połączenie wychodzące, 4 grosze przychodzące, 2.34 kB (a te lecą jak szalone) i ileś tam MMS. Jak dużo gadasz to potem mąż dużo gada jak płaci rachunek.

Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej przejść na kartę i wtedy na spokojnie poszukać opcji dla siebie. Tę wiedzę nabyliśmy PO podpisaniu umowy na dwa lata . Jeszcze rok nam został.

Mam na kartę i..... nie urywa! Mimo wszystko, w mojej sytuacji, gdzie w większości czasu jestem na zleceniach, karta jest najlepsza. Przyznam się, że nigdy nie miałam i mieć nie będę-abonamentu. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, beatrix+ napisał:

Bry. 

Jeszcze 15 dzionków. Albo i krócej. Nie wiem kiedy pogrzeb. Czekam nadal na wieści. Z czystej ciekawości chciałabym uczestniczyć. Czy pod drzewo zakopią,czy pod płytę chodnikową....

Telefon mi się wczoraj zapalił prawie,  18 firm dzwoniło. 

Ale Betinka  się szanuje,  i swoje wymagania ma. A jesienią,  przed sezonem świątalnym można ugrać dobrą stawkę.

Miłego dzionka Robaczki!

Czy ja dobrze rozumiem :po każdym zleceniu składasz wypowiedzenie? To tak w kontekście tych 18 firm. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...