Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, INEZ napisał:

Uzyskales już chyba wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytanie ale pozwolę sobie wspomnieć, że jest na forum temat "Referencje" sama go założyłam i wstawiam tam przykładowo te które ja posiadam. Możesz tam zerknąć jak chcesz. 

:ostrzegam:dobrze pociśnij,wiadomo kto rządzi,:dobrze:,normalnie inez -kocham cię:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

@scarlett Jola my się umawiamy w naszej wsi powiatowej.Mieszkamy niedaleko.Zapraszamy .

Z mojej wsi do naszej wsi, to ja się przemieszczę w sprawach różnych pilnych jeszcze w październiku, tylko nie wiem jak z czasem, żeby odbyć nasze spotkanie ważne podczas pobytu tamże. Dam Ci znać w stosownej porze, moja droga koleżanko Ty.

Teraz oddalę się powoli stąd ku panu Scottowi, któremu obiecałam, że będę w późnych godzinach nocnych towarzystwem dla niejakiego Rob Roya. Bywajcie tymczasem. (Chyba mi tak nie zostanie?;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc :)

Szanowna @Moderator to do pani też było o ile pani jeszcze moderuje to forum. Może warto się przestać kulic pod tym murem? Mur się przed Panią nie cofnie nie ma takiej opcji. Może warto jednak zacząć reagować na hejt a nie nadal reklamować to forum  jako przyjazne i pozbawione hejtu?

Jak szanowna pani @Moderator ma zamiar spać dalej to jeszcze raz dobranoc.

Mam prośbę jedna

Prosze umożliwić jednorazowo osobie, która jest zablokowana na tym forum możliwości wypowiedzenia się  i wytłumaczenia że wszystkich swinst do których się posunal. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Chyba i ja się odpłynę. Do jutra,  ciiiipaaa! Wampaaa! Znaczy dobranoc. 

hej ,królowo,w jakim języku *ocenzurowano* wampa znaczy -dobranoc?w moim języku -*ocenzurowano* wampa jest ogólnie rozpoznawalne, w końcu wamp też może mieć  cipę, a :dswoją drogą co ty od niej chcesz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Ellax2 napisał:

Z mojej wsi do naszej wsi, to ja się przemieszczę w sprawach różnych pilnych jeszcze w październiku, tylko nie wiem jak z czasem, żeby odbyć nasze spotkanie ważne podczas pobytu tamże. Dam Ci znać w stosownej porze, moja droga koleżanko Ty.

Teraz oddalę się powoli stąd ku panu Scottowi, któremu obiecałam, że będę w późnych godzinach nocnych towarzystwem dla niejakiego Rob Roya. Bywajcie tymczasem. (Chyba mi tak nie zostanie?;))

Elllunia! Nie wierzę:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, INEZ napisał:

Dobranoc :)

Szanowna @Moderator to do pani też było o ile pani jeszcze moderuje to forum. Może warto się przestać kulic pod tym murem? Mur się przed Panią nie cofnie nie ma takiej opcji. Może warto jednak zacząć reagować na hejt a nie nadal reklamować to forum  jako przyjazne i pozbawione hejtu?

Jak szanowna pani @Moderator ma zamiar spać dalej to jeszcze raz dobranoc.

Mam prośbę jedna

Prosze umożliwić jednorazowo osobie, która jest zablokowana na tym forum możliwości wypowiedzenia się  i wytłumaczenia że wszystkich swinst do których się posunal. 

Witam, z tego co pamiętam na tym forum poruszanie spraw do moderatora odbywa się w odpowiednim dziale. 

Przypominamy, że moderacja nie będzie rozstrzygała żadnych sporów. Karane są przede wszystkim kłótnie, wulgaryzmy i obrażanie innych - pod warunkiem, że zostaną zgłoszone.

Przypominamy, że wielokrotne zgłoszenie postu przez różnych Forumowiczów automatycznie go ukrywa i przesyła moderatorowi do rozstrzygnięcia. Do tej pory taka sytuacja nie miała miejsca. Zachęcamy zatem do korzystania z dostępnych narzędzi.

Prosimy używać funkcji ignorowania lub prowadzenie własnych klubów itp, w których właściciele są moderatorami. 

Oczywiście mogę się cofnąć i z góry na dół bez analizowania podtekstów i przyczyn posypać karami, ale dostaną je wszyscy biorący udział w pyskówce.

Jeszcze raz: nikogo tutaj nie faworyzujemy, karzemy bez analiz i dochodzenia racji, bo nikt z nas nie czyta forum na bieżąco. Otrzymaliście narzędzia, by z nich korzystać, nie ma zatem co czekać na moderatora i prosić go o interwencję, bo będzie czerwono.

Dlaczego nie zawsze reagujemy? Setki razy pisałam - nie jesteście dziećmi tylko dorosłymi ludźmi i nikt tutaj za rączkę Waszych rozmów prowadzić nie będzie. Zwłaszcza w oczekiwany przez Was sposób. Nie wchodźcie w kłótnie, tylko zgłaszajcie post do ukrycia i ignorujcie jego autora. Za kłótnie będą karane obie strony bez względu na to kto zaczął i dlaczego. Proste zasady. Nikt z moderacji nie będzie czytał dziesiątek postów i ich usuwał, zwłaszcza gdy zawierają w sobie treść merytoryczną. Poza tym zdajemy sobie sprawę, że część sporów musicie załatwiać między sobą, byleby to odbywało się z klasą i poszanowaniem drugiej osoby i tego sobie życzymy, bo każde z Was jest częścią tego forum i chcąc nie chcąc ma wpływ na jego wygląd i siłę. Czyta Was mnóstwo niezalogowanych opiekunów - pamiętajcie o tym, bo to forum to nie tylko osoby zarejestrowane.

Dobrej nocy

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Na razie leniwie , ale powolutku , pomalutku dojdę do siebie ....będę szybsza od rakiety . Tylko po kiego grzyba mam się spieszyć ...iiiii...to nie dla mnie . Tak se siedzę przy kawusi i rozmyślam ....myślę , że myślę . Taka filozofka ze mnie ...niby xd

Miłego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...