Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Gwiazdy i Gwiazdorzy :haha:

Witam piątkowo, jak zwykle niewyspana, paluszek trochu w nocy rwał, a i dziadeczek wołał o 1 w nocy, czemu nie przychodzę, bo trzeba wstawać :szok:? Ciężko mi było mu to wyperswadować, gdyż głuchy jak pień i bez aparatów sypia :mur:, ale jakoś poszło. A ja durna zamiast usiłować spać, to nadsłuchiwałam czy znów nie woła. O naturo parszywa! Dobrze, że pomalutku dochodzi kres mojej "mordęgi" :d

Fajniuśkiego piątecku Milusińskie. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Pogoda zapowiada się piękna , wyspana jestem jak nie wiem już co .Współczuję @Afryka bólu ...skądś go znam , choć pamięć jak to boli  lata przyćmiły ...a i nocne wędrówki , nasłuchiwanie " niani " , czy , aby doktor przed swe oblicze nie wzywa ...też puszczam w niepamięć ....Dziś dzień zakupów ,fajnie , bo przed południem ....nie przepadam za tymi pod wieczór , kiedy czas kolację szykować ....Noo...a z życia prywatnego to córeńka moja , umiłowana wczoraj wieczorem szczęśliwie wylądowała w Modlinie i jak znam życie to właśnie teraz budzi ją radosny pisk Maniusi , dla której przylot matki był niespodzianką . Wiedziała , że mama po nich ( po dzieci )  przyleci , ale babcia nie zdradzała kiedy to nastąpi ....i fajnie jest ....szkoda tylko , że my tym razem nie spotkamy się , bo moje pisklęta odlatują na Wyspy trzy dni przed moim powrotem do Polski . Przeżyjemy ...sie zarobi ...sie znów poleci ...kiedyś :haha:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

@maras1 a co dzisiaj porabiałeś?  jak Ci się Drezno podoba, :tak2: jak Ci dzien mija, no pisz ,pochwal się trochę,,

dzień spokojny ,roboty dużo nie ma,w dreźnie jestem pierwszy raz,,w sobotę i niedzielę zabiorą mnie na jakąś wycieczkę aby pokazać ciekawe miejsca:d,czasu dużo nie mam bo jestem tu tylko 3 tygodnie/zastępstwo/

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć:@maras1

Drezno jest piękne :)

Zamek w którym była wieziona hrabina 

Cosel znajdujący się w okolicy wart zwiedzenia nie wspominając o innych pięknych zabytkach znajdujących się w Dreźnie. 

Legenda związana ze studnia bardzo mi się podobała ;)

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie. Moje zmagania z pracą w domu opieki już weszły w etap rutyny. Nadal nie jest to lekka praca w porównaniu z opieką domową. Jest inna. I nie atuty i inne trudne chwile. Ale są też chwilę bardzo fajne i bardzo sympatyczne.

Brawo :zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, INEZ napisał:

:cześć:@maras1

Drezno jest piękne :)

Zamek w którym była wieziona hrabina 

Cosel znajdujący się w okolicy wart zwiedzenia nie wspominając o innych pięknych zabytkach znajdujących się w Dreźnie. 

Legenda związana ze studnia bardzo mi się podobała ;)

nie wiem  gdzie mnie zabiorą,najwyżej sam któregoś dnia pojadę ,w pobliżu jest muzeum karola maya

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć: Z piątkową robotą już się uwinęłam .., a jutro mam ostatnią sobotę na tym adresie :hura:pdp jest na etapie starania się i mam nadzieję, że tak zostanie do mojego wyjazdu xd ja te drzwi zamknę za sobą na głucho :tak2: Ale zaczynamy weekendzik, ja udam się do mojego ulubionego sklepu, w którym jakiś czas temu kupiłam torebkę ze skóry węża "aż" za 1 euro, więc jest nadzieja że coś jeszcze upoluję :haha:Ogólnie mam jak nasza @Basiaim... coraz mniej rzeczy przyciąga mój wzrok, więc chyba mam już wszystko :szydera: problem jest taki, że może wyjadę tylko z do połowy pełną walizką, w którą tu przezornie się zaopatrzyłam :szydera:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

@Dodzisława Tak właśnie robię, skoro 7 dorosłych osób nie może znaleźć pół godzinki dziennie na wizytę u babci, no to sorki, ale będzie leżąca i już. Ja ważę 59 kg ona 75.;), bo poprzedniczki tylko czekoladą i ciastkami ją futrowały:o

Niech rodzina socjal przyprowadź i pfleżki 3xdziennie , a 2 to musowo. 

Mój leżaczek też nie ma liftu,  ale socjal go na łóżku myje,  przebiera,  goli...

Ja wypróżniam worek od cewnika,  podaję leki naszykowane przez wnuczkę,  gotuję jedzenie i podaję pić. 

Czasem rynek przejadę I pranie wrzucę.

Zadnego dźwigania!

 

Się można opalać,  milego!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ Dzisiaj wnuk przyszedł około 10:30 i wspólnymi siłami posadziliśmy ją w sypialni w fotelu, przywiózł ze sobą rolator, ale ona nie ma siły przy nim sama stanąć a co dopiero chodzić. Wieczorem ma przyjść żeby położyć ją do łóżka. Zobaczymy jak to będzie dalej funkcjonowało, bo on musi iść do pracy, jeszcze ma dwa dni urlopu, a potem co?

Mówiłam rodzinie o pfleżkach ale nie wiem czy dotarło.;)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...