Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobrySyn a raczej córka marnotrawna melduje swój powrót na forumowe łono

"Nie było Ciebie tyle lat, myślałam, że nie wrócisz tu. Poukładałam sobie świat..." A teraz " Witaj" Zosieńko otwórz okienko na forumowym świat ":haha:. Daj pyska :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hawana napisał:

A wystarczylo zrobic zapis w testamencie.

Hawus, własnie o to chodzi, że ona ten zapis w testamencie miała, o czym sam mnie synuś poinformował jakies dwa tygodnie temu. Zresztą, ona sama wielokrotnie powtarzała, jak chce być pochowana: że ma byc trumna i ten czarny kostium od tatusia i tutaj we wsi miejsce na tutejszym cmentarzu. Wielokrotnie powtarzała, ze nie chce być spalona, a synuś po prostu jest mistrzem w obchodzeniu zapisów. Zaszczepił się od żony, która każdy najdrobniejszy problem kończy sądownie, chocby gra nie była warta świeczki. On od tego wylewu po prostu oczadział. Na Trauerfest nie wybiera się nawet najbliższa sąsiadka Eryka i Evchen też nie. Po prostu odjęło im mowę na takie postępowanie.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ewal8 napisał:

Hawus, własnie o to chodzi, że ona ten zapis w testamencie miała, o czym sam mnie synuś poinformował jakies dwa tygodnie temu. Zresztą, ona sama wielokrotnie powtarzała, jak chce być pochowana: że ma byc trumna i ten czarny kostium od tatusia i tutaj we wsi miejsce na tutejszym cmentarzu. Wielokrotnie powtarzała, ze nie chce być spalona, a synuś po prostu jest mistrzem w obchodzeniu zapisów. Zaszczepił się od żony, która każdy najdrobniejszy problem kończy sądownie, chocby gra nie była warta świeczki. On od tego wylewu po prostu oczadział. Na Trauerfest nie wybiera się nawet najbliższa sąsiadka Eryka i Evchen też nie. Po prostu odjęło im mowę na takie postępowanie.

 

W takim razie falszywus i tyle.

Szkoda gadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był Kinder Festzug,-parada, mój przypał z buldokiem i wielkimi kręglami brał udział, jak co roku, ale okazało się ,że kręglarnia nie ma dzieci:szok: musiał wczoraj dzieci szukac:szydera: no jaja ,,dostał karton cukierków i worek balonów do dekoracji, cukierki rozsypane na ulicy dla dzieci, a jeszcze pelna duża koperta Gutschein-dużo biletów na przeróżne karuzele, na lody i slodycze ,na piwo i kielbaski inne żarcie, więc rozdał to dla tych co przyszli,mieli full do wyboru, poszaleją sobie  i usłyszałam , więcej już nie zgadzam się na branie udziału w tej imprezie, bo wszyscy mają w doopie wszystko, a ten zapindala za wszystkich , jeden chce robić atrakcje dla dzieci ,których nie ma, robić reklamę dla kręgli ,no ale już taki jest, za dobry czasami, ale to dla dzieci, 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jednego chociaż mogłaś pierdyknąć ...serduszka tego czerwonego . Skąd mam wiedzieć , że tylko tak dyżurnie , dla zapełnienia stron tego nie robisz ? :(

Pomyłeczka z mojej strony ...sorki ...przecież buziaczki wciepałaś :cmok:....ale serduszka , koteczka jakiegoś to już nie ....@ jedna ! :haha:

:szydera::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewal8 czytam Ciebie i też nie mogę uwierzyć, ale pisalam nie raz ,że dzieci swoich rodziców mają głęboko w doopie, i tak jest, nie jeden i jedna czeka kiedy mamusia czy tatuś odejdzie aby miec spokój, My polacy przeżywamy bardziej śmierć naszych PDP niż cala rodzina, my inaczej podchodzimy ,zresztą my jestesmy przecież calkiem inni od nich, inaczej rozumujemy itd,  Mamusia przyjdzie do synka w nocy i to nie raz, 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jednego chociaż mogłaś pierdyknąć ...serduszka tego czerwonego . Skąd mam wiedzieć , że tylko tak dyżurnie , dla zapełnienia stron tego nie robisz ? :(

Pomyłeczka z mojej strony ...sorki ...przecież buziaczki wciepałaś :cmok:....ale serduszka , koteczka jakiegoś to już nie ....@ jedna ! :haha:

:serce::serce::serce: :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...