Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogole  dzien dobry spoleczenstwu.

Wlasnie posluchalam jak pop skarzy sie na mnie do jakiejs kumy....

Podsluchiwalam ,od momentu jak uslyszalam ,,Polen,,

(cholewka jakos duzo o sluchu sie napisalo)

Wiec tak:

musi sie do mnie dostosowac jesli chodzi o spanie

TZN nie czekam ,az laskawie skonczy ogladac tv o polnocy albo pozniej.

tylko musi biedaczka zostac przebrana i sama kladzie sie.

Tylko internet, komputer jest dla mnie wszystkim.

Ogladam glownie pogode w Polsce!:szok:

Po obiedzie znikam w swoim pokoju.

Reszty juz nie chcialam sluchac, bo cosik krewka sie zrobilam ostatnio. :przekleństwa:

Milego dnia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

A tak w ogole  dzien dobry spoleczenstwu.

Wlasnie posluchalam jak pop skarzy sie na mnie do jakiejs kumy....

Podsluchiwalam ,od momentu jak uslyszalam ,,Polen,,

(cholewka jakos duzo o sluchu sie napisalo)

Wiec tak:

musi sie do mnie dostosowac jesli chodzi o spanie

TZN nie czekam ,az laskawie skonczy ogladac tv o polnocy albo pozniej.

tylko musi biedaczka zostac przebrana i sama kladzie sie.

Tylko internet, komputer jest dla mnie wszystkim.

Ogladam glownie pogode w Polsce!:szok:

Po obiedzie znikam w swoim pokoju.

Reszty juz nie chcialam sluchac, bo cosik krewka sie zrobilam ostatnio. :przekleństwa:

Milego dnia!

 

Ale ty się wgl tym nie przejmuj, najedzona, jest, ubrana jest, umyta jest telewizor ma... To co masz jeszcze stać na baczność... 

Se daj na luz i do główki nie bierz

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Twoja pdp nie jest wyjątkiem. Moja jest taka sama. Opowiada wszystkim wszystko o mnie. Wie nawet ile razy kichnelam. W sumie to nic ciekawego w jej życiu sie nie dzieje, więc o czym ma opowiadać? Mnie to rozśmiesza. Ty też nie bierz do głowy. To tylko starsza pani, której się nudzi. :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Teraz czas na moją przerwę w pracy. Dzisiaj wyjątkowo zasluzona bo oprócz śniadania to nic nie zrobiłam widać nic nie robienie też  może człowieka zmeczyc :haha:

Nie lubię niedzieli :(

Podaj łapkę ?️ ja ostatnio też nie lubię niedziel ehh leniuchowaniu wychodzi uszami... Żeby tak moja Andżela miała więcej siły, ale podupadla trochi na zdrowiu,  tak nawet spacery mi nie sprawiają przyjemności... 

Nie masz co robić? Wsiadaj w pociąg i przyjeżdża do Franka  bo ja też się nudzę przy śpiącej królewnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, INEZ napisał:

@sayonara 52 to prawdę babka powiedziała nie rozumie czym się przejmujesz tak jest i tak ma być :)

Tylko nie rozumie po co Ty ta pogodę w Polsce tak ciągle sledzisz? :szok::haha:

Musi siano ma we w polu nie zwiezione do stodoły...:szydera:

 

Ja też trzymam plus na ręku,  żebym wiedziała kiedy mobilizować pana Szkodnika do podlewania ogródka. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@sayonara 52 Twoja pdp nie jest wyjątkiem. Moja jest taka sama. Opowiada wszystkim wszystko o mnie. Wie nawet ile razy kichnelam. W sumie to nic ciekawego w jej życiu sie nie dzieje, więc o czym ma opowiadać? Mnie to rozśmiesza. Ty też nie bierz do głowy. To tylko starsza pani, której się nudzi. :cmok:

Racja, opiekunka/kun są atrakcją dla swoich PDP. Oprócz tv nic się u nich nie dzieję wielkiego, więc opowiadają o opiekunach. Jak ponarzekaja, to może ktoś się ulituje i pogłaska.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, emma napisał:

Racja, opiekunka/kun są atrakcją dla swoich PDP. Oprócz tv nic się u nich nie dzieję wielkiego, więc opowiadają o opiekunach. Jak ponarzekaja, to może ktoś się ulituje i pogłaska.

Dokładnie tak. O czym ciekawym może opowiadać taka staruszka? Jeszcze jak do lekarza pójdzie to ma tematy. A tak? Siedzi w domu i się nudzi, a my robimy za atrakcje:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dokładnie tak. O czym ciekawym może opowiadać taka staruszka? Jeszcze jak do lekarza pójdzie to ma tematy. A tak? Siedzi w domu i się nudzi, a my robimy za atrakcje:szydera:

Kiedyś powiedz. do jednej PDP czy mam może zatańczyć.  A ona, że tak mogę dla niej zatańczyć

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

@sayonara 52 Twoja pdp nie jest wyjątkiem. Moja jest taka sama. Opowiada wszystkim wszystko o mnie. Wie nawet ile razy kichnelam. W sumie to nic ciekawego w jej życiu sie nie dzieje, więc o czym ma opowiadać? Mnie to rozśmiesza. Ty też nie bierz do głowy. To tylko starsza pani, której się nudzi. :cmok:

Mój PDP o ile nie ugotowałam na obiad czegoś za czym nie przepada,to wychwalał mnie pod niebiosa(choć nie zawsze zasłużyłam ;) )Ale najlepszy był z tym wychwalaniem jak trafiał na jakieś zabiegi do szpitala,albo przy okazji rodzinnych spotkań na pogrzebach... ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...