Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Druga...albo trzecia...albo czwarta :oklaski: I będzie dzisiaj padać :haha: A tymczasem siorbię sobie kawunię i obmyślam plan na dzisiaj :haha: W niedzielę wypad na złą stronę mocy, a tyle jeszcze do zrobienia zostało  :smutek: Nic to....krótkie zlecenie będzie...chyba :haha: Albo 2 tygodnie, albo 6 :haha: I wracam na poprzednie miejsce, czyli Hauptstadt poznam dokładniej :haha: Skrzydełka motyle, tym razem, zawieszam na kołek...może następnym razem skoczę gdzieś indziej :haha:A teraz odpalam torpedę i biorę się z prozą za bary :haha:A jako, że jestem zwolenniczką czasu względnego, to 480769913_dziedobrytoniepitek.jpg.5e548bd60aa267fd6009285756590b94.jpg, a tu taka niespodzianka...dopiero czwartek :oklaski: I mam jeden dzień w zapasia....oj przyda się :oklaski: Witajcie więc czwartkowo :oklaski: I niech czas płynie każdemu w jego własnym rytmie, ale miło i sympatycznie...czego wam i sobie życzę z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje sobie deszczyk ,leje sobie równo....13 gradusków za oknem.

Witaski:)

A nie pada,bo ziemia sucha jak na pustyni jakiej.Okna miałam myć,ale jakoś się nie zmartwiłam ,że pada,hi hi hi.Znajdę sobie inne jakieś równie interesujące zajęcie:)

Fajnego dnia:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Leje sobie deszczyk ,leje sobie równo....13 gradusków za oknem.

Witaski:)

A nie pada,bo ziemia sucha jak na pustyni jakiej.Okna miałam myć,ale jakoś się nie zmartwiłam ,że pada,hi hi hi.Znajdę sobie inne jakieś równie interesujące zajęcie:)

Fajnego dnia:)

To zaraz do mnie deszczyk dojdzie...niedaleko ma :oklaski: I mogę doradzić interesujące zajęcie na deszczowy dzionek...jak chcesz oczywiście :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

No i wyszło, że przysłowia są mądrością narodów, nawet tego germańskiego nieogarniętego. ... od Hanki zimne poranki :haha:. I deszcze w prognozie jakieś, pożywiom uwidzim. A, tak w ogóle to wstałam, bo musiałam, najlepiej śpi mi się tu nad ranem, kiedy już zmęczona przekręcaniem się z boku na bok, padam na twarz. Cóś mnie się wydaje, że nie wyspana tutaj funkcjonować będę, jak nie urok to przemarsz wojsk. ;)

Spokojności i dobrego humoru Mordecki. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł, helloł. Kawa, ćmik und so weiter jak zawsze rewelka. Tylko powiedzcie mi co zrobić z molem spożywczym, którego zlokalizowałam na drzwiach szafki? Podejrzewam, ze skoro jest jeden to i drugi się znajdzie. Jak to truć, zabijać, mordować, rozgniatać? Mówcie mi tu jak na spowiedzi gdyż brzydzę się robaczkami nieprzytomnie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł, helloł. Kawa, ćmik und so weiter jak zawsze rewelka. Tylko powiedzcie mi co zrobić z molem spożywczym, którego zlokalizowałam na drzwiach szafki? Podejrzewam, ze skoro jest jeden to i drugi się znajdzie. Jak to truć, zabijać, mordować, rozgniatać? Mówcie mi tu jak na spowiedzi gdyż brzydzę się robaczkami nieprzytomnie:szydera:

Pokochać!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MisiekFfm napisał:

@fioletowa.mysz Wklepuj hasło i znajdziesz. 

Jest dużo sposobów, zarówno przemysłowych, jak i domowych. 

Powodzenia :dobrze::cześć2:

Nie ma duzo sposobow. Kasztanami nie dysponuje. Szafki octem przetarte. Srodki zakupione nie są skuteczne. Pozostaje wymrazanie lub traktowanie gorącem. Pozostaje mieć nadzieję, że to przygodny i bardzo zbłąkany wędrowiec:lanie:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Witaski poranne.

Dopadły mnie jakieś pieruńskie skurcze łydek więc posłałam dłużej. Lecę do apteki bo kolejna taka noc a będę spala do południa :haha:

Jak posłałaś dłużej? Za mało miejsca miałaś Świnio jedna?:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@fioletowa.mysz W DM czy w Rossmanie są takie nalepki na drzwiczki od szafek kuchennych.Naklejasz wewnątrz i po kłopocie.Ale najpierw trzeba przejrzeć wiktuały szafkowe i powywalać podejrzane o przestępstwo.

Przegladałam od 6 rano. Jedynym podejrzanym były wafle gryczane bo inne dobro przechowuję w słoikach. A nalepki kupię. Trzeba będzie ruszyć fioletowy odwlok i centrum odwiedzić. Dzięki. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...