Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :)

Rodzinka dziadka w postaci syna  i synowej dzisiaj wyjechała na wczasy więc wreszcie mogę oddychać pełna klata jak to mówi jedna koleżanek.

 

Nö to kochana szalejem, szalejkum

Miłego szaleństwa życzę i oby Ci klata nie wypadła z tiszertu bo dziadek wielkich oczu dostanie  

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Witam serdecznie towarzyszy doli i niedoli, po raz trzeci bo dwa razy już mi wcięło :d Dzisiaj wybija mi 4 tydzień na adresie i już za chwileczkę, za momencik, będę miała z górki :oklaski: Wcześniejszego zjazdu też ciągle nie wykluczam :haha:

Byle do przodu, pogoda zrobiła się jakby bardziej sprzyjająca i buziaki :cmok:

Milusiego dnia życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakieś grupie był temat smaków z dzieciństwa albo łączenia rożnych smaków. 

No i na tapecie placki ziemniaczane. Ktoś rzucil,  że w Niemczech jedzą z musem jabłkowym. 

Był w domu mus,  używam to do jogurtu lub polewam racuchy .

Zrobiłam zatem z 3 ziemniaków placki. No...dla mnie doopy nie urywa. Śmietana i cukier. 

Ale dziadek wciągnął razem z talerzem prawie...gdybym wiedziała,.to kilo bym  naszykowała. A teraz  na kijki spalić placka. 

Buziole dla wsiech!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Obudzona za wcześnie, ale za to na słodko ;) Wiatr przyniósł mi już o 8 zapach cukrowej waty, kirmesują się lokalsi od wczoraj. Pdp kończy śniadanie, odebrałam już dostawę obiadu i za momencik zacznę nadrabiać braki w spaniu. Zatem ludkowie - miłego dnia. :cześć2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuku!!! Witam niedzielnie:cmok: Grill za grillem, kiełbasy polskie i niemieckie, steki i boczki,dośc dosc dosć,a wczoraj towarzystwo tak się rozbujało,że za skarby nie chcieli iśc -jechac do domów, ja niestety ich zostawiłam, padłam, wieczorem się tak ochłodziło,że musiałam bambosze na nózki ubrać:szydera::hura: a jedna sąsiadka miała takiego nerwa ,że na policję chciała dzwonić ,bo za głośno było, jaja równe, a tylko dlatego ,że nie została zaproszona ,a ma 84 lata i demenciak zaawansowany ale by chciała się napić na grillu za darmochę,:szok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Teresadd napisał:

@emma  @INEZ  dalej nic nie zrobiłam,a jutro pora jechać.Wracam do Overath ,trzeci raz ,więc wszystko znajome.

@Barbara48 szczęśliwej podróży i spokojnego urlopu.

To może dlatego tak trudno się zmobilizować do pakowania. Wszystko znajome i nie ma spiny. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Blondi napisał:

A kuku!!! Witam niedzielnie:cmok: Grill za grillem, kiełbasy polskie i niemieckie, steki i boczki,dośc dosc dosć,a wczoraj towarzystwo tak się rozbujało,że za skarby nie chcieli iśc -jechac do domów, ja niestety ich zostawiłam, padłam, wieczorem się tak ochłodziło,że musiałam bambosze na nózki ubrać:szydera::hura: a jedna sąsiadka miała takiego nerwa ,że na policję chciała dzwonić ,bo za głośno było, jaja równe, a tylko dlatego ,że nie została zaproszona ,a ma 84 lata i demenciak zaawansowany ale by chciała się napić na grillu za darmochę,:szok:

Zapach grilowanego mięsa babcię po nozdrzach drażnił. Zjadlaby sobie i kolacja z głowy,  a tu figa... Fajnie, że spędzasz dobrze czas

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja jestem durna (czasami):grzmotnąć::mur: co za licho mnie podkusilo,powiedziec pop ze jest ,,rotwurst,,

Lezy od poniedzialku....

Ja go obejrzalam i zbadalam palcyma, okazalo sie,ze swiezy to on juz nie jest.

Natomiast pop zazadala,ze go zje.

Upaly pozbawily mnie calkowiecie refleksu,czy co ?

I stanelo mi przed oczami rigoletto polaczone z biegunka

pewnej cichej nocy o 3 nad ranem.:szok:

Wiec pobieglam na gore  do corki, mimo protestow pop, ktora krzyczala,ze zje to, nawet jesli potem umrze!!!!

Corka zjechala babke, stwierdzila zanik wechu u pop, tudziez przypomniala jej taniec z muszla klozetowa.

I kto to musial czyscic.

Babka strzelila focha i odmowila przyjecia innego pokarmu.

Cholerka, przez wlasne gapiostwo narobilam zamieszcania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ....

Wczoraj wieczorem powróciłam na łono Ojczyzny . Noc spędziliśmy ( przywiozłam wnuczątka na zasłużone wakacje ) u mojego pierworodnego , który odebrał nas z lotniska w Modlinie . Dziś przed południem wyjechaliśmy od niego , dzieciaki pobawiły się chwilę ze swoimi kuzynami a potem w drogę . Wnuczątka już porozdawane i ....cisza aż w uszach dzwoni . Jeszcze ok. dwutygodniowy pobyt w domku i później na roboty ....ojrasy trzeba zarobić . Portfel mocno opróżniony :haha:...Nadszedł moment , żeby na spokojnie odpocząć , wynudzić się ...może nawet zadbać o siebie ? Sie zobaczy jeszcze :d

Miłej reszty dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Alez ja jestem durna (czasami):grzmotnąć::mur: co za licho mnie podkusilo,powiedziec pop ze jest ,,rotwurst,,

No właśnie co za licho? :przekleństwa:  ale gębucha się nie zamyka i nadaje, stało się już ,teraz tylko spokój, 

Ale wiesz co mnie by denerwowało,,latać non stop do córki z byle pierdołą, ale tutaj poważna sprawa sraczki:szydera: kontroluj lodówkę, sama robisz zakupy? ale jak jest corka to córka napewno kupuje, oj @sayonara 52 Ty masz przebój za przebojem tam,,coś się non stop dzieje,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

Dobranoc :)

Kota wypuściłam a miał być w domu teraz dziadek spać nie będzie. Ja przez tego kota chyba kota dostanę :smutek::oops:nie w tym temacie co trzeba napisałam :haha:

To teraz leć za kotem, bo całe 2 tygodnie będziesz mruczec dziadków do ucha jak go nie znajdziesz  

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...