Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra...teraz ladnie powiem dzien dobry

sobota, chlodno.....25 stopni..jeszcze...

glowe mam na miejscu ale boli ..ma kto tabsa albo ziolo jakie??

moj pokoj dziwnie wyglada ..pusto..przerazliwie pusto....polowa salonu zawalona...bo jakie "przydasie" "albosiemiprzypomnialo"....no i" te cosiemipodobaly."..czyli dwa kolejne kartony

dzisiaj w planie zakupy kolejnej pary spodni dla szoguna...jakas padlina na miescie w obiadowej formie podana ja cos tez pewnie wciagne i powrot ....i znow cos musze mu wymyslec do roboty...moze cos popsuje???:haha:

 

milego na sobotnioi niedzielne

do zaspotem

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry :oklaski: Wczorajszy dwugodzinny wypadzik w okoliczne lasy zaowocował robotą do 23-ciej :haha: Kosz był pełen, aczkolwiek jako wypełniacz wystąpiły opieńki :haha: Ale nie było źle :oklaski: 3 litry kurek, 1 brzozak, 2 prawdziwki sporo podgrzybków brunatnych, a do tego 7 litrów opieniek...wszystko zdrowiutkie :oklaski: I za trzy kwadranse jadę na inną miejscówkę łowić dary losu, tfu...lasu :oklaski:Zatem szbciutko poczytam wczorajsze klepanka, wysiorbię kawusię i w drogę :oklaski:  Cieszmy się więc chłodną sobotą ( u mnie przewidują lekkie opady koło południa i, zaledwie, 20 stopni w kuliminacyjnym punkcie dnia :haha:) i weźmy do serca motto dnia: 1513844633_dziedobrysobotajeykjesiennie.jpg.1e088f53a136844afb6b2d4d158d10bc.jpg Do potem wiaro :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami. 

 

Ach, jak przyjemnie kolysac się wśród fal... Ech.. To jeszcze nie teraz. Na razie przyjemnie się schładzam na tarasie. 

W domu ciepłej niż na zewnątrz. Pootwierałam wszystkie okna i luftuję. Z 29 stopni zeszłam już do 27...

 

Spokojnego dnia 

 

 

PhotoPictureResizer_190727_071537255-744x992.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucinda napisał:

kup se wode i zapier...laj...:szydera:

umowa zlecenie i inne cywyilno prawne nie sa objete bhp i kodeksem pracy ot co...

taki smiech przez wkur....w i łzy...czasami :ostrzegam:

 

  Takie życie

Całe szczęście w nieszczęściu że dzisiaj już chłodniej, więc cieszmy się i radujmy

Miłego dnia życzę

https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.893293558794b7c015f1078946690a85&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2fl0He93hgAHZK8lsQw%2fsource.gif&ehk=rHJUAzK1T98Z45lxihq1Hw

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami. 

 

Ach, jak przyjemnie kolysac się wśród fal... Ech.. To jeszcze nie teraz. Na razie przyjemnie się schładzam na tarasie. 

W domu ciepłej niż na zewnątrz. Pootwierałam wszystkie okna i luftuję. Z 29 stopni zeszłam już do 27...

 

Spokojnego dnia 

 

 

PhotoPictureResizer_190727_071537255-744x992.jpg

Oooo witam witam, dziękuję za kawusię i też się luftuję  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d Ta pogoda rzuciła się niestety i na głowę mojej pdp, ale to tylko znaczy że głowę ma i to nie jedną xd Bosze... skąd ludzie wygrzebali to kim się stają :o

Oczywiście byle do przodu bo weekend z nami i buziaki :cmok:

Hejka Danusiu

U mojej podobnie, więc nie jesteś sama  

Miłego dzionka i głowa do przodu  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooobry :oklaski: Wczorajszy dwugodzinny wypadzik w okoliczne lasy zaowocował robotą do 23-ciej :haha: Kosz był pełen, aczkolwiek jako wypełniacz wystąpiły opieńki :haha: Ale nie było źle :oklaski: 3 litry kurek, 1 brzozak, 2 prawdziwki sporo podgrzybków brunatnych, a do tego 7 litrów opieniek...wszystko zdrowiutkie :oklaski: I za trzy kwadranse jadę na inną miejscówkę łowić dary losu, tfu...lasu :oklaski:Zatem szbciutko poczytam wczorajsze klepanka, wysiorbię kawusię i w drogę :oklaski:  Cieszmy się więc chłodną sobotą ( u mnie przewidują lekkie opady koło południa i, zaledwie, 20 stopni w kuliminacyjnym punkcie dnia :haha:) i weźmy do serca motto dnia: 1513844633_dziedobrysobotajeykjesiennie.jpg.1e088f53a136844afb6b2d4d158d10bc.jpg Do potem wiaro :cześć3:

Gratuluje

To kiedy na te grzybki i gdzie mam przyjechać

Owocnych zbiorów życzę i miłego dnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Cześć, chwilowo słońce za chmurami to i jest czym oddychać. Kawa w garści, lektura forum, alleluja i do przodu. 

                  Słońca w serduchach :cmok:

Hejka  

Dokładnie tak  

Miłego również życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kochani, kawka wypitą dymkiem zagryziona  

Ufff jak... Fajnie i chlodnawo, wreszcie można oddychać pełną klatką

Milusiego weekendu życzę i spokoju ducha bo tylko to nas może uratować. 

Moja Andżela cała noc tańcowała, i pilnowała ubrań  

Teraz pikne śpiocha, więc w wolnej chwili zabieram się za robotę, bo dziś plany mam na cały dzionek i wyruszamy na szoping   sama...  

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucinda napisał:

no dobra...teraz ladnie powiem dzien dobry

sobota, chlodno.....25 stopni..jeszcze...

glowe mam na miejscu ale boli ..ma kto tabsa albo ziolo jakie??

moj pokoj dziwnie wyglada ..pusto..przerazliwie pusto....polowa salonu zawalona...bo jakie "przydasie" "albosiemiprzypomnialo"....no i" te cosiemipodobaly."..czyli dwa kolejne kartony

dzisiaj w planie zakupy kolejnej pary spodni dla szoguna...jakas padlina na miescie w obiadowej formie podana ja cos tez pewnie wciagne i powrot ....i znow cos musze mu wymyslec do roboty...moze cos popsuje???:haha:

 

milego na sobotnioi niedzielne

do zaspotem

Meliska na wszystko działa 

Spokoju i pozytywnego myślenia życzę, nie dajmy się zwariować

A robota jest najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości 

https://tse1.mm.bing.net/th?id=OGC.343eb4af341d7c5526b1b7ab9fcb2e16&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2fPKawjvvwNSWXK%2fgiphy.gif&ehk=qxHJoWsOfARkUSqUy6ad8w

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie będę zanudzać . Gotowa do podróży . Jeszcze tylko niech się ociepli i godzina przyzwoitsza nadejdzie ( teraz tutaj dochodzi godz. 7 )  to pójdę z młodzieżą pożegnać się z morzem i tym bardzo urokliwym miastem . Córka w tym czasie dopieści pakowanie podręcznych plecaków dzieci i o 17.20 miejscowego czasu ....sruuuuuu...nach Polen . Oj ...czemu  trzy tygodnie pobytu na  adresach  w D. tak szybko nie lecą , jak na urlopie ?:d

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Nie będę zanudzać . Gotowa do podróży . Jeszcze tylko niech się ociepli i godzina przyzwoitsza nadejdzie ( teraz tutaj dochodzi godz. 7 )  to pójdę z młodzieżą pożegnać się z morzem i tym bardzo urokliwym miastem . Córka w tym czasie dopieści pakowanie podręcznych plecaków dzieci i o 17.20 miejscowego czasu ....sruuuuuu...nach Polen . Oj ...czemu  trzy tygodnie pobytu na  adresach  w D. tak szybko nie lecą , jak na urlopie ?:d

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Miłego i spokojnego powrotu życzę ?️ i szerokiej drogi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Barbara48 napisał:

Dzien dobry Kochani. 

Ja jeszcze nie spakowana, co spojrze na walizki to mi sie odechciewa.

Ale po sniadaniu juz nie ma zmiluj sie.

Milego dnia. 

Hejka, spokojne, powoli nic nie ucieknie

Miłego również życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł! Mam czym oddychać.....uff. 

Dziś kuchenny dzionek- pierogi z mięsem i kapustą. Wczoraj pyrkoliło się,  to i galaretkę zrobiłam kurczakową. Slabo się zsiadła,  bo mało miałam skórek. Żelatyny nie używam. 

Dziś zakupy przed wnuczki urlopem,  zatem pół sklepu wykupię. Potem tylko łowerem drobiazgi,  lub z sąsiadem autem. 

Już ta qurwa wyszła...solar na niebie . ŁO losie...

Buziole dla wsiech!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Von zeit zu zeit zaglądam, von zeit zu zeit życzę dobrego dnia i oto dziś w harmonogramie skreślam wykonanie powinnosci:) dzień dobry:cześć2:

Tydzień pozostał wolności i beztroski i wykorzystam go na maxa.

Nastąpiła nieoczekiwana zmiana miejsc, firmowych. Dobrze, że tylko tych a nie pobytowych bo...choc będzie trudniej po wypadkach i przypadkach to jednak chcę tą pdp i tą rodzinę do hmm... imentu. Czuję się tam ceniona, ważna i choć umiem czytać ^między wierszami oraz przenikliwie obserwować to nic nie powoduje niepokoju, wątpliwości. Nigdy nie generalizujmy.:pejcz:

Obchodziłam moje urodziny w plenerze, najlepsze, najskromniejsze ever. Te właśnie będą zapamiętane jako nietuzinkowexd:szydera::oklaski:

 

 

20190724_125854-1.jpg

20190724_180713-1-1.jpg

20190724_180757-1-1-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krista napisał:

Von zeit zu zeit zaglądam, von zeit zu zeit życzę dobrego dnia i oto dziś w harmonogramie skreślam wykonanie powinnosci:) dzień dobry:cześć2:

Tydzień pozostał wolności i beztroski i wykorzystam go na maxa.

Nastąpiła nieoczekiwana zmiana miejsc, firmowych. Dobrze, że tylko tych a nie pobytowych bo...choc będzie trudniej po wypadkach i przypadkach to jednak chcę tą pdp i tą rodzinę do hmm... imentu. Czuję się tam ceniona, ważna i choć umiem czytać ^między wierszami oraz przenikliwie obserwować to nic nie powoduje niepokoju, wątpliwości. Nigdy nie generalizujmy.:pejcz:

Obchodziłam moje urodziny w plenerze, najlepsze, najskromniejsze ever. Te właśnie będą zapamiętane jako nietuzinkowexd:szydera::oklaski:

 

 

20190724_125854-1.jpg

20190724_180713-1-1.jpg

20190724_180757-1-1-1.jpg

Wszystkiego najlepszego zatem życzę  

Grunt to pozytywne nastawienie

Amy Sedaris Relax GIF by truTV’s At Home with Amy Sedaris

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...