Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:oklaski: To jednak forum nie zamknęło swoich podwoi :oklaski: To cieszę się bo, a nóż widelec, mam coś jeszcze do powiedzenia :szydera:

Jeżeli chodzi o pogodę to temat jest stanowczo nudny już, ale ponieważ ona jest dla bogaczy to zastanawiam się jak z taką pogodą, która obecnie przypomina jakiś wybryk natury,  ci bogacze będą się mieli O.o ja jakoś jeszcze daję radę :d Też nie powiem wam co dzisiaj jadłam na obiad, ważne że jutro ja gotuję i do tego z prawdziwego mięsa :d Buziaki na dalszą część dnia :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani serdecznie, ja już o i   dawno zapomniałam.

Cosik dziś nie mogłam wejść na forum, czy wy też???

Obiad rano upichcilam, Andżela zjadła że smakiem lodami zagryzając, teraz se dżemie milusińsko przy wiatraczki a ja... Hymm topie sie i sie pławię w misce z wodą i mgiełką samorobną   ktoś chętny do polewania?

Spokojnego dzionka życzę

IMG_20190726_131518.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Noooooo....w końcu :oklaski: A już się martwiłam, że tylko mnie nie chce wpuścić na forum :haha: Wczoraj rano goście się zjechali i nie przywitałam się, a potem forum zniknęło i już było pozamiatane :szok:  Dzisiaj też ta przykra niespodzianka nie dała mi uciąć przedobiedniej drzemki ze względu na ogromny stres  :haha: Ale cieszę się, że to tylko taki jednorazowy zonk był :oklaski: I teraz mogę się pochwalić, że wodnik szambiarek, tfu....szuwarek zakończył prace stawowe sukcesem :oklaski: Zdjęć nie wstawię, bo moglibyście tego nie przeżyć...albo serwer padłby na dobre :szydera: Witam was moje Skarbeńki i 2010730300_miegodzionka.gif.1c18b57254c679520a9c506cca1297b6.gif z "tropikalnej" Gdyni, gdzie temperatura szybuje dzisiaj aż do 22 stopni :oklaski:

czesc szambiarko..nie bylo ak zle..mialas kapiele blotne..mowi ci zbuduj teznie ie bedziesz miala  ciechocinek nad morzem 

gdynie nawiedze na kawe wpadajac w tzw przelocie 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

:oklaski: To jednak forum nie zamknęło swoich podwoi :oklaski: To cieszę się bo, a nóż widelec, mam coś jeszcze do powiedzenia :szydera:

Jeżeli chodzi o pogodę to temat jest stanowczo nudny już, ale ponieważ ona jest dla bogaczy to zastanawiam się jak z taką pogodą, która obecnie przypomina jakiś wybryk natury,  ci bogacze będą się mieli O.o ja jakoś jeszcze daję radę :d Też nie powiem wam co dzisiaj jadłam na obiad, ważne że jutro ja gotuję i do tego z prawdziwego mięsa :d Buziaki na dalszą część dnia :cmok:

guggy.gif

danutella to co do tej pory przetwarzalas?? strach sie pytac

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wiola7658 napisał:

Witam kochani serdecznie, ja już o i   dawno zapomniałam.

Cosik dziś nie mogłam wejść na forum, czy wy też???

Obiad rano upichcilam, Andżela zjadła że smakiem lodami zagryzając, teraz se dżemie milusińsko przy wiatraczki a ja... Hymm topie sie i sie pławię w misce z wodą i mgiełką samorobną   ktoś chętny do polewania?

Spokojnego dzionka życzę

IMG_20190726_131518.jpg

blok w tle wyglada niczym drapacz chmur na mojej dzielni w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milego zycze...moi drodzy 

ciepluto nie powiem...klimusia nie pomaga przy ponad 40st...

na balkonie za to milutki zaskok bo wiaterek jest i to chlodny nawet 

moje kartony kartonusie torby torebusie...bozeszsz ile sie nazbierlo przez czas tu spedzony....mysle ze maly pick up sie by nadal na te zawartosc straszaca zza oparcia sofy ...no dobra mam kierowce i mam woz....teraz odliczam dni do konca...a co dalej?? nie chce mi sie chyba jeszcze myslec...owszem...potem URLOP..zasluzony dlugi i obrzydliwie odprezajacy ...

nie powiem ze to plany bo sie pan gott  smiac bedzie....moze lepiej brzmi..."moje zamiary" odpoczynku ??? tak mniej lub wiecej do 20go wrzesnia

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.07.2019 at 12:49, kris napisał:

Wczoraj pokazywali w wiadomościach że robotnicy kładli gorący asfalt na autostradzie...>:(

mowi sie ze pracownik moze odmowic przyjscia do pracy kiedy temperatura przekracza ..i tu mnie pamiec szwankuje ..ile gradusow powyzej?? i pracodawca nie moze nakazac podjecia pracy ...wyklucza sie z teg pewne grupy zawodowe ale to juz bardziej skomplikowane i dotyczy niemieckich umow o prace

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Walizka już spakowana ....prawie . Dziwnie mi się ją spakowało , tylko nowe , zakupione ciuchy w nią wlazły . Starsze pojadą w paczce ...z jakimiś tam drobnymi pierdoletami . Tym razem dużo pierdoletów nie kupiłam , ale tylko takie co mi po oczach dały . Nie mogłam przejść obok nich obojętnie , udawać , że nie widzę . Aż się prosiły , żeby je zakupić  :haha:Jutro wczesnym popołudniem obierzemy kierunek na Liverpool i stamtąd do Modlina . Będę miała towarzystwo 10 latka i jego młodszej 3,5 letniej siostry . Jadą na wakacje do Polski . Służę tylko za dostawcę tego bardzo wartościowego towaru , bo w kraju opiekę nad nieletnimi przejmą inne służby . Ja zanim wyjadę na roboty  , tylko odwiedzać mogę ....z czego na pewno skorzystam :d Noo...i tyle mojego pierdacenia . Trochę poczytam , kawę wypiję , papierosem przekąszę i aby do przodu .

Miłego popołudnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam forum dla grzybofiśniętych :haha: Cuda z lasu wynoszą :haha: Ja też tak chcę :oklaski: I w tym celu udaję się za chwil parę na parogodzinny rekonesans :oklaski: Jak coś w koszyczku przywlekę, to jutro pojadę dalej...na "pewniackie" miejsce :haha: Trzymajcie kciuki za moje marzenia o obiedzie grzybowym :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Walizka już spakowana ....prawie . Dziwnie mi się ją spakowało , tylko nowe , zakupione ciuchy w nią wlazły . Starsze pojadą w paczce ...z jakimiś tam drobnymi pierdoletami . Tym razem dużo pierdoletów nie kupiłam , ale tylko takie co mi po oczach dały . Nie mogłam przejść obok nich obojętnie , udawać , że nie widzę . Aż się prosiły , żeby je zakupić  :haha:Jutro wczesnym popołudniem obierzemy kierunek na Liverpool i stamtąd do Modlina . Będę miała towarzystwo 10 latka i jego młodszej 3,5 letniej siostry . Jadą na wakacje do Polski . Służę tylko za dostawcę tego bardzo wartościowego towaru , bo w kraju opiekę nad nieletnimi przejmą inne służby . Ja zanim wyjadę na roboty  , tylko odwiedzać mogę ....z czego na pewno skorzystam :d Noo...i tyle mojego pierdacenia . Trochę poczytam , kawę wypiję , papierosem przekąszę i aby do przodu .

Miłego popołudnia :cmok:

Spokojnej drogi i miłego urlopowania

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucinda napisał:

milego zycze...moi drodzy 

ciepluto nie powiem...klimusia nie pomaga przy ponad 40st...

na balkonie za to milutki zaskok bo wiaterek jest i to chlodny nawet 

moje kartony kartonusie torby torebusie...bozeszsz ile sie nazbierlo przez czas tu spedzony....mysle ze maly pick up sie by nadal na te zawartosc straszaca zza oparcia sofy ...no dobra mam kierowce i mam woz....teraz odliczam dni do konca...a co dalej?? nie chce mi sie chyba jeszcze myslec...owszem...potem URLOP..zasluzony dlugi i obrzydliwie odprezajacy ...

nie powiem ze to plany bo sie pan gott  smiac bedzie....moze lepiej brzmi..."moje zamiary" odpoczynku ??? tak mniej lub wiecej do 20go wrzesnia

 

Ojjojj to se poszalejesz, tylko nie zapomnij o forum  

Spokojnego urlopu życzę, ja jeszcze 18 dni i suuup do domciu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba jesteśmy po sąsiedzku bo u mnie wczoraj też powyżej 40 stopni.

Pot mój spływa w Saarlandzie :320_sun_with_face:   , a  ty Mario Jolanto  asocjujesz mi się ze Szwarcwaldem albo Mozelą, dobre typowania? :)

Dziedobry forumowicze :) Chłodnych doznań na popołudnie :339_snowflake:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Wita się blondynka wieczorową porą. I z mety dzielę się moim spostrzeżeniem:brak komunikacji netowej jest na dzień dzisiejszy "załatwieniem nas na cacy". 

Chłodnego wieczoru:cmok:

Nö po prostu zabrakło... paliwa tzn porannej kawy  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Poczytałam forum dla grzybofiśniętych :haha: Cuda z lasu wynoszą :haha: Ja też tak chcę :oklaski: I w tym celu udaję się za chwil parę na parogodzinny rekonesans :oklaski: Jak coś w koszyczku przywlekę, to jutro pojadę dalej...na "pewniackie" miejsce :haha: Trzymajcie kciuki za moje marzenia o obiedzie grzybowym :haha:

Lubię jeść ale nie zbierać   i jak tam łowy na prawdziwki? 

Edytowane przez Wiola7658
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lucinda napisał:

mowi sie ze pracownik moze odmowic przyjscia do pracy kiedy temperatura przekracza ..i tu mnie pamiec szwankuje ..ile gradusow powyzej?? i pracodawca nie moze nakazac podjecia pracy ...wyklucza sie z teg pewne grupy zawodowe ale to juz bardziej skomplikowane i dotyczy niemieckich umow o prace

 

Do 38 można pracować z przymrużeniem oka, ale powyżej musi być skrócony czas pracy lub dłuższa przerwa i do tego darmowa woda... A jak to się ma u nas

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wiola7658 napisał:

Ojjojj to se poszalejesz, tylko nie zapomnij o forum  

Spokojnego urlopu życzę, ja jeszcze 18 dni i suuup do domciu.

ja de facto do samego urlopu mam tez mniej wiecej teraz nawiedzam moj home sweet home na zasadzie...

- wiesz co lucy...zawioze ci twoje bagaze do domu.....jeszcze w pl nie bylem

- no ok to moze zostanmy chociaz dwie noce..

- po co..przyjedziemy wieczorem zwiedzmy szybko stare miasto, zajedziemy na kawe do twojej kolezanki i wracamy....

:kopara:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wiola7658 napisał:

 

Do 38 można pracować z przymrużeniem oka, ale powyżej musi być skrócony czas pracy lub dłuższa przerwa i do tego darmowa woda... A jak to się ma u nas

kup se wode i zapier...laj...:szydera:

umowa zlecenie i inne cywyilno prawne nie sa objete bhp i kodeksem pracy ot co...

taki smiech przez wkur....w i łzy...czasami :ostrzegam:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...