Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Witaski,pochmurne i deszczowe.Wreszcie pada:)

Zmienniczka powinna być około 8-ej.Dzień kąpielowy,ostatni mój :)

Fajnego piątku:)

 

 

I ona w ogóle do Ciebie nie dzwoniła,.ani nic?? Dziwna jakaś..

 

Bry. 

 

 

Jak to???? Już kolejny piątek?? Ło sielpiańsko!! Jak ten czas leci!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Na razie deszcz leje jak z cebra , ale później może być ładnie . Wczoraj też było ponuro , deszcz popadywał a jak poszłyśmy z córką na miasto to zdejmować musiałam " jackie " , bo zrobiło się  słonecznie i ciepło ...dla mnie w sam raz . Nie przeraża mnie tutaj powitanie dnia deszczem ani nie zachłystuję się piękną pogodą , bo zmienia się ona jak w kalejdoskopie ....Dziś na mnie ( po raz pierwszy od przyjazdu ) spadł zaszczyt wyszykowania dzieci do przedszkola / szkoły ...ten ostatni , przedwakacyjny dzień . Mam jeszcze godzinę dla siebie , dzieciaki wstają o godzinie 8 ....Kawę dopiję , jeszcze raz albo i dwa sztachnę się dymkiem , tylko nie wyjdę na zewnątrz a stanę w progu przedsionka . I dobrze , bo koszula nocna by mi zmokła a tego nie lubię .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry....witajcie ludziska  :oklaski:

Dwa tygodnie w domu minęły szybciorem....plan w 80% wykonany z czego się cieszę. Ojro dobrze spożytkowane i jeszcze trochę zostało....pogoda ładna, ciepło ale bez upałów więc można dobrze funkcjonować....wnuczka dostała się do liceum wprawdzie nie do tego co chciała ale też może być....:d

Obecnie jestem na służbie bo rodzina się urlopuje a ja dokarmiam całe tałatajstwo czyli dwa pieski i dwa kotki...:szydera: jeden kot był chory bo dostał udaru cieplnego jak były upaly w PL....był jeden dzień w szpitalu ale już jest wszystko dobrze.

Kawę juz wypiłam a teraz jakieś sniadanko trzeba zjeść.

Miłego dnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, choc może nie dla każdego. Niestety moja podopieczna wylądowała wczoraj wieczorem w szpitalu. Dostała bardzo ostrej biegunki, że nie mogłyśmy z diakonką sobie poradzić, mimo zażycia środków przeciwbiegunkowych. W szpitalu okazało się jeszcze, ze serce bardzo słabe. Rozmawiałam z synem, dostała kroplówki i niby dzisiaj też ma wyjść, no ale zobaczymy. Wydaje mi się, że powinna ze dwa dni jednak w szpitalu zostać, bo naprawdę straciła dużo wody.

Edytowane przez ewal8
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, awe59 napisał:

@Baśka powtarzająca się  Basiu....dziękuję i przekażę pozdrowienia....:szydera:

Baśka....Ty miej tam oczy szeroko otwarte....i jakiegoś wyspiarza poderwij  :szydera:

Ewuś ...nawet lukają na mnie  ,ale tacy w odpowiednim wieku . Podopiecznych w Dojczlandii mam dostatek .   xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszczowe Serwus! Piję drugą kawcię, pierwszy obiad gotowy. Pdp. po śniadaniu weszła do łóżka i śpi. @Baśka powtarzająca się a może te wyspiarskie jakieś lepsze są. Trzeba przyznać, że facjaty mają ładniejsze. Ale z drugiej strony:po co Ci chłop w chałupie? To tak jakby strup na doopie. Lepszy dochodząc a raczej dolatujący "narzeczony". C'nie:tak2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Deszczowe Serwus! Piję drugą kawcię, pierwszy obiad gotowy. Pdp. po śniadaniu weszła do łóżka i śpi. @Baśka powtarzająca się a może te wyspiarskie jakieś lepsze są. Trzeba przyznać, że facjaty mają ładniejsze. Ale z drugiej strony:po co Ci chłop w chałupie? To tak jakby strup na doopie. Lepszy dochodząc a raczej dolatujący "narzeczony". C'nie:tak2:

Święta racja ....już odwykłam od parowania skarpet ....tudzież zbierania ich po chałupie . Jestem wolna jak ptak , nikt mi nie marudzi :haha:Czasem smutno jest być samą , ale mam rodzinę , kilkoro przyjaciół ...jest komu doopę pozawracać :d Tacy w stosownych dla mnie latach to za lada moment z rollatorami popitalać będą . Za takich , darmowych to ja serdecznie dziękuję , wolę jak mi za nich w ojrasach płacą ....a tych mi ciągle potrzeba . Widać już takie to moje zezowate szczęście :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mądrego dobrze poczytać. Powiem szczerze, że dziwię się koleżankom po fachu, które biorą ślub z pdp. 

Miałam ubaw jak dwie czy trzy opiekunki mojego Taty miały nadzieję wydać się za niego. Przecież wiadomym jest, że wszystkie stosowne zapisy są wcześniej porobione. Tylko naiwne wierzą, że coś odziedziczą:haha:. A takie stare dziady potrafią zakołować. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BabaJagusia napisał:

Jak to mądrego dobrze poczytać. Powiem szczerze, że dziwię się koleżankom po fachu, które biorą ślub z pdp. 

Miałam ubaw jak dwie czy trzy opiekunki mojego Taty miały nadzieję wydać się za niego. Przecież wiadomym jest, że wszystkie stosowne zapisy są wcześniej porobione. Tylko naiwne wierzą, że coś odziedziczą:haha:. A takie stare dziady potrafią zakołować. 

Albo wydają się za synów swoich PDP i zamiast zarabianych ojrasów mają ....dach nad głową , wikt i opierunek ...jak se same zrobią . Takiej opowieści wysłuchałam kilka lat temu w Sindbadzie . Kobitka opowiedziała mi historię swojej kuzynki . Podobno bardzo atrakcyjna babeczka , wdowa z dwójką dorosłych dzieci w Polsce . Po wyjściu za mąż straciła rentę rodzinną w Pl , stała się opiekunką swojej , nowej teściowej za friko . Po jakichś pierwszych odwiedzinach dzieci ten nowy , niemiecki mąż zaproponował , żeby na czas przyjazdu wynajmowały sobie pokój w hotelu ....Długa to była historia ,  kobitka opowiedziała  mi ją dokładnie ...w myślach miałam to , że ona opowiadała mi ją o sobie . Fajna , atrakcyjna babeczka  była :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Nastał piątek , piątunio , czyli mogę rozłożyć skrzydła i zachłysnąć się godzinami wolności :d

Równie fajnego dzionka Wam życzę .

@violkaoj zazdraszczam,zazdraszczam.

rozkladania skrzydel.

Ja uwiazana, bo corka pop wraca w niedziele.

Tak wiec pauzy w pokoju.

Ale jak w poniedzialek pooojde w miasto, jak rozwine te skrzydla!!!

A poprawie we wtorek ,bo mus do polskiego sklepu po gazety pojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...