Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Krista napisał:

Witam skoro świt;) i pozostancie przywitani aż do zmroku:d

Zaległa korespondencja:

@Barbara48 sprzedam i jak po myśli pójdzie to nawet niebawem. Niemniej jednak w głowie walka dwóch przeciwieństw: serca i rozumu. Naobserwowalam się życia, wnioski umiem wyciągać, pragmatyzm nie jest mi obcy.Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że rozum rzadko kiedy zawodzi a serce...sami wiecie. Ta walka w mojej głowie nie jest równa i chyba serce będzie w odwodzie:|

@Tomas1965 realy? seriously? Zdziwiłam się, że się zdziwiłes:haha:po tym, z jaką materią miałeś do czynieniaxd

Ja się nie dziwię. Po prostu zawsze byłem zwolennikiem wyśmiewania głupoty. A już własnej głupoty to z potrójnym przytupem!

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Krista napisał:

@Wiola7658 Karpacz, Karkonosze.No powiem ci, że takie ujęcie ze Śnieżki to majstersztyk, mnie szczęście omijało bo po dwóch wejściach za kazdym razem, zgodnie z uprzedzeniem, pogoda już na szlaku zmieniała się jak w kalejdoskopie obraz a ze szczytu już nie dało się przejrzystości uzyskać. Śnieżka z tego hmm... słynie.

Congratulations:dobrze:

Hejka  :) 

Miałam  jeden taki dzień gdzie chmurki zasłoniły wszystko, ale po oczekiwaniu u 'góry po 3 godzinach pokazało się słoneczko, czasem warto podchodzić kilka razy ;) :p Pozdrawiam cieplutko ♥

IMG_5253.JPG

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Witam serdecznie w deszczowy dzionek, nad morzem pada ale ja Wam przesyłam słoneczka troszeczkę z mojego urlopiku w Górach Karkonoskich na obrazku Schronisko Samotnia ♥

 

IMG_5105.JPG

Byłam tu, ostatnio dość niedawno :d Ten Mały Staw dech zapiera :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Byłam tu, ostatnio dość niedawno :d Ten Mały Staw dech zapiera :tak2:

Dokładnie Danusiu, ja tam nocowałam w zimę ...jest cudnie ♥

Tydzień temu byłam ponownie z resztą jak zwykle , bo uwielbiam Karkonosze :0

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze spaceru edukacyjnego, zrobiłam parę kilometrów i zupełnie niechcący trafiłam na Normę, ale była zamknięta O.o Pauzę sobie zrobili czy coś O.o Niestety dalej nie wiem gdzie ma być jutrzejszy flohmarkt :( Mam sprzeczne informacje :( Może jutro za jakimś tłumem trafię czy coś O.o Wracając na adres cofnęłam się do Edeki bo chciało mi się coli jak nie wiem co i kupiłam jakąś z ekstra kofeiną i przy okazji paczkę solonych precli bo po tych ciastach to mam odbicie w stronę słonego xd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem!!

Urlop minął jak błyskawica,  oj działo się działo!

Najpierw był  Ogólnopolski Zlot Ogrodniczy  w Górach Świętokrzyskich - Święta Katarzyna nas gościła, potem bieganie po lekarzach swoich i babcynych- czyli Tescipedii. 

W tym czasie  nadjechal Lucjan z brygadą i zaczął przystosowywać  moją chałupę do używania. Niestety,  zaczął zbyt mocno on sam  używać  różnych napojów,  i w efekcie to dwóch sprytnych Ukraińców mi robią remont. Wyeksmitowałam Teściopedię na fcasy,  czyli do ośrodka rehabilitacyjnego. A sama pojechałam na Śląsk na mini zlot sanotoryjnych kolesiówek. Włóczęgi po Żywcu,  Wiśle,  Koniakowie ..Niestety, stringóff na moją Pańcię nie upletli. ;) Zatem muszę sama. Zapas kordonka mam na kwartał. Zamówienie na kwadratowy obrus mam. Nudy nie będzie. :)

Wracając z wojaży wstąpiłam do dochtóra,  co mię rok temu wziął i zerżnął. :szydera: Wyniki jak młoda krówka. Do kontroli za rok. Waga zaś pokazała kolejne kg. mniej. ;) Zmiana stylu życia odjęła mi 55kg, a dodała energii! Mam tyle siły i wigoru,  że czasem mam ochotę Pana Szkodnika , mężem zwanym, szpadlem zaciukać.I jeszcze by świeżą trawę zasiać..:szydera:

Do tej chęci przyczyniły się moje codzienne wyjazdy w "miasto " do budowlanych marketów,  żeby zakupić co Lucjan każe. Łon łocywiście zmęcony,  bo gorąco i dusno mu..żeszty!:cool:

A ja pikpikpik ,mam zapewne prywatny front niżowy nad łbem  z chłodzącym deszczykiem, tudzież mgiełką na gębę o orzeźwiającym smaku mango i limonki!! Jego mać! 

Boszszsz!! Czymajta mnie,  bo jak wezmę Tatowego sierpa,  to ino roz!!

Tak więc 5 tydni fryglo moment,  a od jutra do roboty!

Zlot ogrodniczy. 

bc40a1bae56d.jpg

Teraz mogę nawet na rureczkach tańcowat!

1dd2ee9f0056.jpg

Góralskie żarcie 

1dd2ee9f0056.jpg

Lifting kominka. 

32be82f4e51c.jpg

Powitalnik ze zmienniczką się chłodzi,  a tu w ramach zbyt szybkiego spadku wagi.. 

a184d18e9de8.jpg

 

No to witojcies!

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Schudła więcej niż ja ważę :o

:szydera:Tak bywa jak jedni ważą jak świąteczne "gosie ", a drudzy kiejby samury na Hubertusie..:szydera::szydera:

Rok czasu...od operacji minął rok. 

No i teraz walczymy o dalszą redukcję  Głowę caly czas ustawiam. Wszak walkę z każdym nałogiem cza we łbie rozpocząć. Nie ma nic darmo...nic! ;)

Mój leżaczek się ucieszył,  że będę u niego pracować. Ja mam cele do wykonania,  łeb już o tym wie. Zatem żadnego marudzenia,  do roboty Betinka! Cyc poprawić,  koronę odświeżyć,  berło w łapę i rządzimy w Ansbach!:szydera: Znaczy kordonek!

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, beatrix+ napisał:

 

Mój leżaczek się ucieszył,  że będę u niego pracować. Ja mam cele do wykonania,  łeb już o tym wie. Zatem żadnego marudzenia,  do roboty Betinka! Cyc poprawić,  koronę odświeżyć,  berło w łapę i rządzimy w Ansbach!:szydera: Znaczy kordonek!

 

Uparłam się na małą walizkę i włóczek nie wzięłam, a zdaję się że będą mi tu potrzebne :szydera: 2,50 euro za motek ciut większy od naparstka jakiejś bawełenki w Edece, a gdzie jeszcze druty, ale jak będzie mus to mus :szydera: Może tu gruby kordonek jest tańszy ? O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

Byłam żywym zapasionym trupem..prawie 160.Otyłość III stopnia,  śmiertelna. 

Teraz 105.:)

Przepraszam.

Nie powinnam

19 minut temu, beatrix+ napisał:

Byłam żywym zapasionym trupem..prawie 160.Otyłość III stopnia,  śmiertelna. 

Teraz 105.:)

Beciu, trzymam kciuki :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, NNNdanuta napisał:

Uparłam się na małą walizkę i włóczek nie wzięłam, a zdaję się że będą mi tu potrzebne :szydera: 2,50 euro za motek ciut większy od naparstka jakiejś bawełenki w Edece, a gdzie jeszcze druty, ale jak będzie mus to mus :szydera: Może tu gruby kordonek jest tańszy ? O.o

Tu jest sklep z tanimi rzeczami,nie wiem po ile włóczki i czy takie jak tobie potrzebne są,ale mogę zrobić rozeznanie w poniedziałek i pocztą ci nadam?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ania39 napisał:

Tu jest sklep z tanimi rzeczami,nie wiem po ile włóczki i czy takie jak tobie potrzebne są,ale mogę zrobić rozeznanie w poniedziałek i pocztą ci nadam?

Dziękuje za szczere chęci Aniu (:cmok:), ale ja to muszę wszystko dotknąć, o kolorze już nie wspominam xd Jutro mam flohmarkt to może coś na nim kupię O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Maleńka zmiana planów ....z przyczyn technicznych , złośliwości rzeczy martwych . Nie obieram kierunku Warszawa z najmłodszym , tylko przed południem przyjedzie po mnie mój pierworodny . Może nawet lepiej ....kilka godzin w urodzinowym hałasie wytrzymam . Stamtąd o 18 z minutami podwiezie mnie dziecię do Modlina i pofrunę do miasta The Beatlesów ...i jeszcze tylko 120-130 km samochodem i będę ściskała , dusiła , miętosiła moje słodkości ...zięcia ucałuję jeszcze w Liverpool ....córce też się trafi , żeby mi nie gadała , że tylko z dzieciaczków się cieszę . Niech ma :haha:Paczkę z  "wartościowymi" rzeczami kurier wczoraj odebrał , walizeczka zapakowana , podręczna torba jeszcze nie do końca , ale to pikuś ....kosmetyki tylko takie na poprawienie niedostatków urody i  maźnięcie oka zabieram ....kurde balans ...nerwuję się troszeczkę :haha:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

@Baśka powtarzająca sięwysokich lotow, bez turbulencji i miekkiego ladowania!:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...