Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Ja też tak lubię jak facet używa tych narzędzi położonych znacznie wyżej, więc precz z solidarnością jajników :szydera:

A co ma facet powyżej jajników? Jądra niżej, to inne też! Mózg? Z używaniem go bywa różnie...:p

Edytowane przez kris
dopisek
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aż nie do uwierzenia - u mnie jeszcze 30 stopni . Nie wiem jak usnę pod tym dachem . Okno w dachu podniosłam na ile się dało . Chyba bez wentylatora nie usnę , muszę go włączyć ....trudno niech szumi , wieje po plecach ....lepsze to niż się udusić .

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Kurczę w domu jestem ,a już od bladego świtu zero spania.A to siku,a to upał,przewalanki w wyrze no i w końcu wstałam ogród podlałam i teraz patrzę jak sobie wszystko rośnie.Trochę poprzesadzam,przytnę i jakoś wyglądać będzie.Cieszę się ,że magnolia wreszcie odbiła.Piękne miałam,ale zmarzły dwa lata temu.Mąż je przyciął i miesiąc temu ruszyły.Reszta roślin wody się na okrągło domaga,a deszczówki coraz mniej ,z kranu za bardzo nie wolno.Ostateczność to staw,który ogród czasami ratował.

Chłodnego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, pierwszy raz babka nie chciała ciepłego termofora do łóżka.....:szydera: nie śpi pod pierzyną tylko pod cienkim pledem.

W całym domu okna wszędzie pootwierane na noc. Mało to daje bo na zewnątrz wysoka temperatura.

Na piętrze bardzo gorąco. Powiesiłam mokry ręcznik w oknie ale goowno to dało. Wiatraczek na szafce nocnej troszkę wiaterku dawał dopóki nie usnęłam. Trzeba to piekło przeżyć....nie ma innego wyjścia.  :szydera:

Dzień dobry oraz chłodnego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Poranki są piękne ale niekoniecznie wtedy gdy sąsiad od rana jeździ na traktorze albo jakiejś krowie zechce się ryczeć. :)

Ale i tak jest fajnie. Mimo ponad 30 stopni w cieniu w domu jest znośnie a w moim pokoju nawet przyjemnie.

Dzisiaj upałów ciąg dalszy ale tutaj się ich tak nie odczuwa. na szczęście nie jestem we Wrocławiu. :)

 

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Jeżeli wierzyć w prognozy pogody to dzisiaj powinno być o 4 stopnie chłodniej niż wczoraj .....tylko 33 zapowiadają ...ufffff . Prognozy , prognozami , ale już jest skwar :haha:

Miłego dnia :cmok:

I jak tu wierzyć prognozom ? Dziś miało być apogeum gorąca....nawet do 40 ° Ale niech Twoje słowa w złoto się obrócą :d :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kris napisał:

A co ma facet powyżej jajników? Jądra niżej, to inne też! Mózg? Z używaniem go bywa różnie...:p

Kobieta zmienną jest (ponoć) bo potrafi mieć wiele twarzy, a facet jest tylko dwulicowy (:haha:) bo do użytku ma dwa mózgi. Dolny to kierunek poruszania się, taka jego trasa W-Z :szydera: Górnym tworzy.., ale ma taką przyjemność z poruszania się, że czasami nie używa tego właściwego mózgu :szydera: 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Kobieta zmienną jest (ponoć) bo potrafi mieć wiele twarzy, a facet jest tylko dwulicowy (:haha:) bo do użytku ma dwa mózgi. Dolny to kierunek poruszania się, taka jego trasa W-Z :szydera: Górnym tworzy.., ale ma taką przyjemność z poruszania się, że czasami nie używa tego właściwego mózgu :szydera: 

Genialne!:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy z tymi upałami wyjeżdżacie? :haha: U mnie w domu 23 stopnie zaledwie :szydera: Upał na zewnątrz ma być dzisiaj i w niedzielę...30 stopni...tylko :szydera: Jutro przyjdzie zima, bo prognozy mówią o 18-tu stopniach i deszczu :oklaski: Nic to...fajnie się spało w chłodnej sypialni, chociaż po dwudniowych wygibasach wiem, że jestem posiadaczką mięśni w miejscach, o których nie mówi się głośno :szydera: Skoro już powierzyłam wam moje najgłębiej skrywane tajemnice, to mogę się grzecznie przywitać 1620950370_dziedobrywiewirka.gif.aa182be8b9981a050e3b7edebe1e4d4b.gif i życzyć wszystkim chłodnego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja tam domyłam się po jednym prysznicu . Musi nie zapuszczona byłam xd

Pamiętaj, że tylko brudasy się myją :haha: Ja robię za Izabelę, królową Hiszpanii i choć może jej wyniku nie osiągnę, to choć z dzień spróbuję jej metody na urodę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pamiętaj, że tylko brudasy się myją :haha: Ja robię za Izabelę, królową Hiszpanii i choć może jej wyniku nie osiągnę, to choć z dzień spróbuję jej metody na urodę :szydera:

To Ty może jakiego Kolumba by gdzie wysłała? Odkryłby co?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pomocy.

Dziadek zażyczył sobie dzisiaj czereśni na obiad. Gdy bardzo się dziwiłam to "dołożył" omlet i do tego czereśnie. To ma być normalny nasz omlet czy jakiś niemiecki wynalazek ?

Moja mówiąc omlet miała na myśli palaczinki czyli zwykły naleśnik.No powiedzmy z przewagą jajek.Dopytaj się i zrób tak jak ty chcesz.he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, hawana napisał:

Zaszkodzi, cukier szkodzi;)

Na zewnątrz tyż?:haha:a podobno peeling robi się czasem cukrem:p

Szkodzi nagłe schłodzenie, szok termiczny i akurat na ten cel szkoda tych lodów (wiem, że to suchar był ten żart)

No to jak jeszcze radzi sobie opiekunka-bywalczyni forum Opiekunkaradzi.pl?

Ja sobie radzę tak, że porzuciłam robotę. Też jestem w piekle a jak to w piekle, Boruta chce Cię jeszcze podgotowac w kotle albo przy nim postawić by mieszac. Niiii, nima. Chciałam sprawdzić czy tu jest niebiańsko ale widzę że nie jest bo "problemy opiekunek z historią w Niemczech" :haha:to problemy z piekła rodem, a kysz, zahaczają o transseksualizm:ostrzegam:.

Chłodu i picia-takiego slodkiego życia dziś życzę:339_snowflake::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...