Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieeeeń dooooobry Opiekunkowo :oklaski: Dzisiaj jest fajny dzień :oklaski: Przedostatni na tym adresie :oklaski: I chłodniejszy niż ostatnie :oklaski: Jest tyle powodów do radości, że nie sposób wymienić :oklaski: Kuferki zrychtowane, autko w blokach startowych się grzeje, humorek dopisuje, zapowiadane całe 2 stopnie chłodniej niż wczoraj :oklaski:Ech....życie jest cudowne :oklaski: 808813104_dziedobrypiteczek.gif.818fcae9547861bf8a2f0fb818fb7e25.gif Radujmy się :oklaski: Jeśli ktoś na radowanie nie jest jeszcze gotowy, to życzę mu od serca by radość przyszła, a dzień upłynął miło i radośnie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Miałam dziś do miasta podjechać ale posiedzę w domu.....oszczędna jestem  :szydera: smaruję się od dwoch dni samoopalaczem i nie mam zacieków....:oklaski: albo się nauczyłam nakładać albo jest taki dobry  :haha:

Dziś w planie mam prasowanie bo znowu cały kosz się uzbierał. 

Miłego dzionka....uśmiechu i słonka.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Ochłodziło się trochę i pięknie . Nawet pod tym cholernym dachem spało mi się lepiej ...Nie będę się rozpisywała , bo z rozpędu mogę życzyć " udanego tygodnia " albo coś na podób ...kuźwa , cały czas mi się wydaje jakby dzisiaj poniedziałek był ...no to :

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ostrzegałam, tylko nikt mi nie wierzył :haha: No...to teraz na twoją głowę posypią się gromy za wieszczenie tak smutnych wieści :haha:

Trudno....przyjmę to na głowę i na klatę....w PL jeszcze gorzej....w zachodnich województwach do 40...tak w internecie zapodają.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Trudno....przyjmę to na głowę i na klatę....w PL jeszcze gorzej....w zachodnich województwach do 40...tak w internecie zapodają.

Nooo...i widzisz ...nic tak człowieka nie cieszy jak ludzkie nieszczęście . Zawsze to 7 stopni jeszcze cieplej będą mieli niż my xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomas1965 napisał:

Dzień dobry Państwu,

Chciałem podziękować za normalność. Powszechne obśmianie pewnej agencji spowodowało zniknięcie tematu z forum. Brawo!

Obawiam się że to raczej chodziło o to że agencja w złym miejscu wpisała ofertę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżeństwo opiekunkowe miluso , w tym trochę wyjątkowym dla mnie dzionku . Dokładnie mija rok jak „ zakokosiłam się „ na nowym miejscu, po 5 - letniej stelli dortmundzkiej pt „Wieczne wakacje „. Przez ten ostatni rok byłam tylko w sumie 1,5 miesiąca w domu. Dobry czas dortmundzki minął i tak to przyjęłam, bez wielkich sentymentów. Okazuje  się, że może być jeszcze fajniej - tak mam teraz . Jestem wdzięczna za to „ niewidzialnym” i tym, z którymi mogę obcować  na codzień i od święta( bez daleko idących domysłów odnośnie mojego uniżenia  - proszę ) . Wam też życzę fajnych „ adresów” i pozdrawiam mocno ,  mocno z Neuss ☀️

7996350E-58BF-404C-9970-D2102D92D5D5.jpeg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusto wszędzie, cicho wszędzie...co to będzie...co to będzie :haha: Normalnie się towarzystwo pochowało :haha: A ja siorbie kawunię poobiednią...i to ze świadomością, że ostatnia na tym adresie :oklaski: I jest mi z tym zajebiaszczo :oklaski: Temperaturka zewnętrzna 24 stopnie, więc idę na fajurka, jako pendant do kawusi :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś nie wydałam ani centa...:oklaski: babcie posadziłam pod parasolem i sobie sztrykowała a ja się opalałam na słoneczku....samoopalacz mi spłynął bo się opalałam na wodę ze spryskiwacza do kwiatów....:haha:

Najszybciej mi się opala twarz i dekolt więc do połowy siedziałam pod parasolem a wystawiłam na słonce nogi, ktore najciężej mi opalić.....no i teraz sprawdzam....i efekt jest zadowalający....:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...