Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To samo tutaj :haha: Jakaś Sahara przywędrowała do Niemiec :haha:

Dopiero idzie ...a jutro do PL.Dobrze,że wiatrak mam w pokoju:)Ufff

Kulce się o 11 zachciało spaceru ,ale ją spacyfikowałam bo było jeszcze gorzej.Poszłyśmy ok piątej i ledwo się z powrotem doczłapała....Jak jutro tak będzie to mam nadzieję ,że nie będzie taka pomysłowa,he he Po raz pierwszy odkąd tu jeźdżę wróciła spocona...A jak zbulwersowana  tym,ha ha ha  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, foczka63 napisał:

Dopiero idzie ...a jutro do PL.Dobrze,że wiatrak mam w pokoju:)Ufff

Kulce się o 11 zachciało spaceru ,ale ją spacyfikowałam bo było jeszcze gorzej.Poszłyśmy ok piątej i ledwo się z powrotem doczłapała....Jak jutro tak będzie to mam nadzieję ,że nie będzie taka pomysłowa,he he Po raz pierwszy odkąd tu jeźdżę wróciła spocona...A jak zbulwersowana  tym,ha ha ha  

U mnie wiatrak chodzi od rana, okna pozamykane, z braku zasłon powiesiłam szale w oknach...normalnie jak u Cyganów wygląda :haha: Ale za to jest przyjemnie w ocienionych pomieszczeniach :tak2: Patrzyłam na prognozy dla Gdyni...tylko jutro upał i burze...a przez kolejne dziesięć dni cudne 20-parę stopni :oklaski: I w ogrodzie porobię i opalę się nieco :oklaski: Żyć nie umierać :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę was ostrzec przed nadmiernym bądź nieodpowiednim korzystaniem z klimatyzacji i wentylatorów. 

Właśnie sam się urządziłem na perłowo. 

Jako, że misiowatej budowy jestem, pocę się w tych temperaturach, jak mysz przy porodzie. 

I tak się intensywnie chłodziłem, że pani doktor stwierdziła wirusowe zapalenie oskrzeli spowodowane m. in. przeciągiem od wentylatora i zbyt niską temperaturą klimy w stosunku do powietrza na zewnątrz. Od dwóch dni prawie nie sypiam przez pieroński kaszel. Dzisiaj dopiero zauważam działanie leków. Jest nadzieja, że teraz już będzie tylko lepiej, bo jutro wyjazd do Pani Misiowej, a za tydzień wyjeżdżamy na wczasy. 

Lepiej się upocić, niż kaszleć bez końca. 

Zdrowia życzę :d

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie wiatrak chodzi od rana, okna pozamykane, z braku zasłon powiesiłam szale w oknach...normalnie jak u Cyganów wygląda :haha: Ale za to jest przyjemnie w ocienionych pomieszczeniach :tak2: Patrzyłam na prognozy dla Gdyni...tylko jutro upał i burze...a przez kolejne dziesięć dni cudne 20-parę stopni :oklaski: I w ogrodzie porobię i opalę się nieco :oklaski: Żyć nie umierać :oklaski:

A u nas w domu jest zimno i przyjemnie.

Pdp zmarzła i chciała na taras żeby się ogrzać :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

dołączyłam do pracujących w poniedziałek. Na razie ogarniałam zastane katastrofy. 

Czekam na te zapowiadane deszcze, bo zostanę dziewczęciem z konewką na tym projekcie.

Spadam na skrzypiących kolankach, po takiż skrzypiących schodach, przygotować kolację i pewnie schlauch i konewka w dłoń, szalony błękit i słoneczko wróciło.  

Miłego wieczoru.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hagia napisał:

Dobry wieczór,

dołączyłam do pracujących w poniedziałek. Na razie :haha:ogarniałam zastane katastrofy. 

Czekam na te zapowiadane deszcze, bo zostanę dziewczęciem z konewką na tym projekcie.

Spadam na skrzypiących kolankach, po takiż skrzypiących schodach, przygotować kolację i pewnie schlauch i konewka w dłoń, szalony błękit i słoneczko wróciło.  

Miłego wieczoru.

Cześć Hagia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burza!

Leje w NRW.!!!:oklaski:

Usmialam sie ,bo po raz pierwszy uslyszalam,ze jutrzejsze swieto nzywane jest tez ,,HAPPY KADAVER..

Troche obrazoburcze, ale smieje sie wciaz,

Sluchajcie,nie wiem dlaczego moje wlosy zaczely sie krecic:kopara:

Nie to ze loki, ale po umyciu wyglada,jakbym lekka trwale miala:kopara:

Co to moze byc?

Jeszcze troche ,to moze afro bede miec????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Burza!

Leje w NRW.!!!:oklaski:

Usmialam sie ,bo po raz pierwszy uslyszalam,ze jutrzejsze swieto nzywane jest tez ,,HAPPY KADAVER..

Troche obrazoburcze, ale smieje sie wciaz,

Sluchajcie,nie wiem dlaczego moje wlosy zaczely sie krecic:kopara:

Nie to ze loki, ale po umyciu wyglada,jakbym lekka trwale miala:kopara:

Co to moze byc?

Jeszcze troche ,to moze afro bede miec????

Na głowie ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...