Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Malina 1 napisał:

Witam zacne grono milutko,deszcz leje,nie uwierzycie włączyłam centralne,koleżanka z Polski gdzie jest 33 st mówi że chyba psychicznie ze mną coś nie tak,ale tu w nocy było 12 st.Miłego dzionka

Gdzie Malina jesteś.?Ja skarpety właśnie ubrałam.U mnie już pada i chłodno jest.A Polsce faktycznie upał.Kurczę ,żeby wytrzymało jeszcze ciepełko ,bo za tydzień już w domu będę.Jestem koło Kolonii.

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam najgorsza robotę, czyli ufarbowalam włosy :oklaski:, co zauważył dziadek i stwierdził, że pięknie wyglądam w długich włosach. :szydera:, bo zawsze mam spięte. Dziadek lepszy od mojego męża, bo ten to udaje, że nie widzi, gdy farbuje włosy, dziad jeden. 

Chmurzy się, choć ciepło, i chyba dziś nici z opalania:(

@Teresadd, dz:oklaski:iękuję 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. A co to za historie? Polska opiekunka porwana i wywieziona do Francji? Ja wiem że wszyscy jesteśmy The Best on The World, ale żeby tak od razu porywać? 

Nie oglądam telewizji i tylko filmy oglądam, wiadomości mnie wkurzają z wszelkich serwisów, więc nic nie wiem. Elka mi powiedziała dziś przy śniadaniu

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski:Poprzez koordynatora ze strony niemieckiej udało mi się zdobyć domowy nr telefonu na moją nową stelę. W słuchawce odezwał się baaardzo miły głos mojej nowej zmienniczki :d Wszystko zgodne z opisem + telefon zainstalowany w naszym pokoju z tanimi rozmowami do Polski :dobrze: Bosze... wiem na czym stoję i nie będę już jechała z duszą na ramieniu :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

:oklaski:Poprzez koordynatora ze strony niemieckiej udało mi się zdobyć domowy nr telefonu na moją nową stelę. W słuchawce odezwał się baaardzo miły głos mojej nowej zmienniczki :d Wszystko zgodne z opisem + telefon zainstalowany w naszym pokoju z tanimi rozmowami do Polski :dobrze: Bosze... wiem na czym stoję i nie będę już jechała z duszą na ramieniu :hura:

:dobrze::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jestem na tym portalu nowa poszukuję pracy przez agencję mam prośbę może ktoś mi podpowiedzieć jak to <<ugryź>>>do tej pory wyjeżdżałam prywatnie teraz czas  przez dobrą rzetelną firmę z góry dziękuję za odpowiedź,podpowiedź:)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klara46 każda pliszka swój ogonek chwali. Czyli każdy z nas poleci swoją agencję ( ale tego na forum robić nie wolno bo to reklama ). Poza nielicznymi wyjątkami większość agencji jest w porządku. Dużo zależy od tego na jaki adres trafisz. Najprościej wybrać kilka agencji i spróbować która będzie miała dla ciebie dobra ofertę. Agencję bez problemu można zmienić jeśli coś ci nie będzie pasować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Magdzie napisał:

Zrobiłam najgorsza robotę, czyli ufarbowalam włosy :oklaski:, co zauważył dziadek i stwierdził, że pięknie wyglądam w długich włosach. :szydera:, bo zawsze mam spięte. Dziadek lepszy od mojego męża, bo ten to udaje, że nie widzi, gdy farbuje włosy, dziad jeden. 

Chmurzy się, choć ciepło, i chyba dziś nici z opalania:(

@Teresadd, dz:oklaski:iękuję 

Kobieta musi mieć długie włosy!!!,

Ile moja czasami się nagada, że skróci o parę centymetrów,

ale nie ma takiej opcji!!!

Ja Kocham Blond - minimum pare centymetrów za ramiona

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Darekr napisał:

Kobieta musi mieć długie włosy!!!,

Ile moja czasami się nagada, że skróci o parę centymetrów,

ale nie ma takiej opcji!!!

Ja Kocham Blond - minimum pare centymetrów za ramiona

Darku , @Magdzie ma długie , ale na kruczoczarne zawsze farbuje :oklaski: Ja od kilku lat na blond się robię  , nie mam paru centymetrów za ramiona , ale ponieważ aktualnie mam lekko zapyziałe ( przydługie ) to mam prawie do ramion . Łabędziej szyi nie posiadam i jak jeszcze ramiona skulę to sięgają mi prawie do nich . Co tam długość ( ja też nie zwracam na nią uwagi ....pamiętaj ! ) , ważne , że blond ...piękny kolor . Nie jakieś czarne jak ta @ jedna ....wiesz ...ta druga na M . :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Teresadd napisał:

Gdzie Malina jesteś.?Ja skarpety właśnie ubrałam.U mnie już pada i chłodno jest.A Polsce faktycznie upał.Kurczę ,żeby wytrzymało jeszcze ciepełko ,bo za tydzień już w domu będę.Jestem koło Kolonii.

Ja jestem za Stuttgartem,też w skarpetach chodzę,wczoraj się wkurzyłam i włączyłam grzejnik,ja jeszcze miesiąc,ale ja uwielbiam ciepełko co prawda 34 st to trochę za dużo.Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Darku , @Magdzie ma długie , ale na kruczoczarne zawsze farbuje :oklaski: Ja od kilku lat na blond się robię  , nie mam paru centymetrów za ramiona , ale ponieważ aktualnie mam lekko zapyziałe ( przydługie ) to mam prawie do ramion . Łabędziej szyi nie posiadam i jak jeszcze ramiona skulę to sięgają mi prawie do nich . Co tam długość ( ja też nie zwracam na nią uwagi ....pamiętaj ! ) , ważne , że blond ...piękny kolor . Nie jakieś czarne jak ta @ jedna ....wiesz ...ta druga na M . :d

Jak leżę z tyłu to lubię mieć na całej twarzy włosy,

(oczywiście te z głowy)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...