Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Piękna pogoda a ja przechwalilam moją podopieczny bo od dwóch dni coś słabiutka jest. Teraz położyła się do łóżka. To niespotykane u niej. Zaczynam się martwić czy nie jest chora. Dzisiaj nie ma upału ale może ostatnie dni tak ją wymęczyly ?

Tak, upały ją wymęczyły. A Ty nie zaczynaj się martwić, tylko ciesz się, bo nie wiadomo jak długo ta sielanka z leżakowaniem potrwa :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale tu na plusie 38 ....nie gotujemy sie ale wyjscie na fajura to sauna i poty.....

szoguna nie ma wiec na luzie , kuchnia wolne - banan maliny i borowki...zgrzeszylam bagietka z pesto ...no tyle tylko ze moja dzidzia czuje oj czuje ten gorac..nie moge jej schladzac wiec zostaja rolety opuszczone okna zamkniete cieniutkie przescieradlo i..mamy zaledwie 26 stopni w pokoju ...juz przewiduje dzisiaj noc na golasa bo inaczej pewnie spac sie nie da....dobrze ze moge drzwi na klucz zamknac :szydera:

mamy wlasnie wizyte "pani z biura rzeczy znalezionych czyli LOGO" ...patrze i zastanawiam sie czy oni tak wszyscy na odpier..l czy tylko dzisiaj z uwagi na gorac maniane babka odstawia...pewnie wieczorem bedzie poprawka no ale..pozytywnie i do przodu 

sjesty poobiedniej spokojnej zycze panstwu

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Może Barbara myślała o Pavulonie?:)Ten to dopiero rozluźnia,ha ha ha 

Nie myślała o Pavulonie . Myślała o rozluźnieniu kolegi , bo ma zły dzień . I chciała odwrócić jego uwagę od problemów . Ta Barbara :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono :d Okno na świat miałam zamknięte przez kilka dni, a w dodatku wczoraj spotkałam się z długo niewidzianą koleżanką a dzisiaj z naszą @BabaJagusia i zdeptałyśmy (w ten skwar) pół Wrocławia, pare knajp i sklepów :haha:Co zaowocowało duuużą poprawą humoru i zakupem sandałków firmy Comfortabel przeuroczych i przewygodnych :oklaski:Zaczynam mieć już poczucie, że buty posiadam, bo na tym postoju kupiłam ich bodajże 5 par :d Jestem właściwie gotowa do szpanowania na zjeździe rodu problem tylko, żeby to chciało się zmieścić w miare normalnej walizce bo zjazd tylko czterodniowy xd

Miłego dalszego ciągu dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tomas1965 napisał:

Jak ktoś ma i może, to polecam na polsacie live z Gdańska koncert 30-lecia 4 czerwca. Zaczął Perfect z Autobiografią. Teraz Dżem i Sen o Wiktorii. Zapowiada się mocno smacznie.

Cyt. " Jak ktoś ma i może ...."  odpowiem jak pani Pelagia : no pewnieee :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt. " Jak ktoś ma i może ...."  odpowiem jak pani Pelagia : no pewnieee :haha:

Chyba pierwszy raz to mówię. Dobrze, że są przerwy reklamowe. Dzięki temu mam okazję odpowiedzieć: jesteś drugą osobą z Łasku, z którą w życiu się zetknąłem. Fajny musicie mieć tam klimat. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomas1965 napisał:

Chyba pierwszy raz to mówię. Dobrze, że są przerwy reklamowe. Dzięki temu mam okazję odpowiedzieć: jesteś drugą osobą z Łasku, z którą w życiu się zetknąłem. Fajny musicie mieć tam klimat. 

Cholernie zdrowy ...gorący też :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór,,forumowo:oklaski: nie wiedziałam, że tak już pózno, a u mnie się dzieje i działo ,po kokardę wszystkiego,  ale biurko sprzedane, namówiłam Słodziaka aby wystawił na ebay , sam by w życiu nie pomyslał ,żeby sprzedawać coś w internecie, wrzucił cenę 60 euro i dzisiaj już pojechało do ludzi, jednego giganta się pozbyłam, :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...