Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry  :d :oklaski:

Upału ciąg dalszy....ktoś mi zajumał spryskiwacz do kwiatów, który używam w celach osobistych jak jest tak gorąco....:haha:no i będę musiała nabyć nowy....ciężkie jest życie gastarbajtera. :d

Chyba się wypalam zawodowo....wszystko mnie denerwuje. Trzeba będzie zmienić zawód....:szydera: albo adres.

Miłego dnia.

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomas1965 napisał:

To samo, co z czekoladą i paznokciami, ale żeby utrzymać się w apropośnym stylu - przy użyciu martwego języka.

Tak myślałam , że to coś na podób , ale nie chciałam się splamić . Prosta kobita jestem ...z łaciny to kuchenna najlepiej mi wychodzi . Można powiedzieć , że perfekcjonistka w niej jestem  ...w tej kuchennej :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chalupie bylam przed 8.wytrzęsiona po wertepach do imentu..I wqur...od razu! 2 hortensje zerżnięte po kołnierzyku,  a Tesciopedia wymyslila żebym obiad robila! A Batorego komin! Jajka som,  tyz bydzie! 

Się w doopach poprzewracalo im,.jeszcze trochę i zamawiam powrotnego,.O!

No, teraz spadam!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadziutka jeszcze chrapie ...zaraz ją pogonię do wstawania :haha:A ja mam zagwozdkę . Z nudów przeglądam oferty i ...jedna z nich :

" zastępstwo do naukowca z demencją i Alzheimerem z pracującą żoną ..." To do ilu  osób ta oferta ? Naukowiec z demencją ...Alzheimer z pracującą żoną ...czy : naukowiec ma demencję ( choruje ) a Alzheimer pracującą żonę ...czy naukowiec z demencją i Alzheimerem a pracująca żona to bonus ? Skołowana jestem ...sama już nie wiem o co -kogo w tej ofercie biega :szydera:

@awe59popatrz sobie , poczytaj , czy to fajnie być PDP i co po tytułach ....chyba , że w ramach atrakcji pan naukowiec może coś skonstruować ...np. bombkę jakąś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornisse- szerszeń .....gdzieś mają cholery gniazdo koło domu, bo latają jak F16:( Nie wiem co się tu robi z tymi zbójami,czy tak jak w PL wzywa szerszeniarza.Musze córkę powiadomić .Kulce nic nie mówię ,bo żadnego okna nie pozowli otworzyć,a żar że ho ho.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...