Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam starych i nowych bywalcow, sen mialam rwany jakos tak.....czyzby starosc:szydera:?

juz rece zacieram na dzisiejsza eskapade do cywilizacji..a jak towarzystwo wyborne to zacieszam sie podwojnie 

mialam z rana walke ...walke z emocjami...co robic co robic?? czy ustapic czy poczucie obowiazku zagluszyc lenistwem czy jednak jak na odpowiedzialnego opiekuna przystalozwlec sie z wyra i pomnazac zasob portfela ?1381393408_by_erioleth_500.jpg.7e8619cf4ff5dc88e5aaa4ebbb93988a.jpg

wygralo jednak wrodzone poczucie odpowiedzialnosc:haha: i jestem aczkolwiek nie chcem..

milego zycze foremki na sobote niedzile itd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, lucyna.beata napisał:

a babka stygnie...

To co chcesz jeszcze robić ?Makijaż?...........

 

No,nie wiem co za franca z  wyrka mnie o tej nieludzkiej godzinie wyciągnęła ,ale jak ją dorwę to wpier...l!

Dzień dobry się z Wami,towarzyszami:)

Fajnego i szybkiego:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

To co chcesz jeszcze robić ?Makijaż?...........

 

No,nie wiem co za franca z  wyrka mnie o tej nieludzkiej godzinie wyciągnęła ,ale jak ją dorwę to wpier...l!

Dzień dobry się z Wami,towarzyszami:)

Fajnego i szybkiego:)

:haha:raczej na mysli mialam wietrzeie pokoju poki gorac nie wejdzie w mury oraz ewentualne....poprawienie jej komfortu lezenia bez ruchu 

jak dorwiesz te france daj znac :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Padnięta  jestem , ale od czego kawa - szatan ...musi postawić mnie na nogi , jeszcze cugaskiem przekąszę i będzie git . Nie pomoże jeden cugasek to ze dwa , trzy na poprawkę i będę nadawać się do życia :haha:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1749810749_dziedobrysobotasiemanko.jpg.7417ab4df1a449e04e40b21d8cac4537.jpg wpadłam wam życzyć :oklaski: Nie zamordowałam dzisiaj budzika, jako że ludzka pani jestem :haha: Powściekałam się na niego, ale po paru łykach kawy i fajeczce nerwy się uspokoiły :szydera: Teraz mogę poczytać zaległe klepanka i sobotni carpe diem :oklaski: A plany mam...a jakże :haha: Wypadzik na miasto uczynię z koleżanką :oklaski: Mogli "my szerej" zdobyć to miasto, możemy i my :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Kawa wypita...papieros na patio wypalony.....kolejny poranek kojota rozpoczęty  :oklaski:

Miłego dnia.

Na patio ...patrzta ją ! Tak , jakby nie można było powiedzieć : na placyku zabudowanym naokoło szopami ...i wychodkiem z wyciętym serduszkiem na drzwiach .Patio - sratio ... rwa nać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na patio ...patrzta ją ! Tak , jakby nie można było powiedzieć : na placyku zabudowanym naokoło szopami ...i wychodkiem z wyciętym serduszkiem na drzwiach .Patio - sratio ... rwa nać :szydera:

A skąd wiedziałaś  ? :szydera: szopy, chlew i stajnia juź nieczynne :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

A skąd wiedziałaś  ? :szydera: szopy, chlew i stajnia juź nieczynne :haha:

A widzissss.... w ubiegłym roku też byłam w mało co a kurorcie ( adres kurortu był ! :szydera: ) i miałam takie swojskie patio . Musiałam uważać , żeby się nie potknąć , bo jakbym zaryła w glebę , gdzie kamienne tzw. kocie łby służyły za kostkę brukową ....mogłoby być ze mną cieniuchno  . Cudnie było ...na papieroska na patio za którym pola...sady ...gdzieś dalej górki - pagórki ...lasy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Padnięta  jestem , ale od czego kawa - szatan ...musi postawić mnie na nogi , jeszcze cugaskiem przekąszę i będzie git . Nie pomoże jeden cugasek to ze dwa , trzy na poprawkę i będę nadawać się do życia :haha:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Po nocy?Coś takiego robiła,że aż padłaś?O szafę się opierałaś całą noc?:):):):)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Przeczytałam "zerżnął".......ciekawe dlaczego.ha ha ha ?

 

Złapał niedźwiedź świstaka idąc raz pod górkę,
A pragnąc na nim świstać, chciał mu dmuchać w dziurkę.
Świstak chodu, lecz zanim schował się do chaty,
Pisnął: - Mógłbyś przynajmniej chamie przynieść kwiaty!

W hołdzie Andrzejowi Waligórskiemu

A towarzystwu dzień dobry

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry Robaczki :cześć2::witam:

@foczka63 - przejdź z tym "rżnięciem  do "Skojarzeń", albo od razu weź się za przecieranie blatów, bo taka freudowska pomyłka z niczego się nie bierze :p

Blaty....u Kulki....a na co mnie to?Żeby mnie się punkt G zdenerwował?!Ty to życzysz człowiekowi......Misiowa pod bokiem to się mądruje Misiek jeden!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 @foczka63 Z punktem G można też "sam na sam", albo jakoś tak :d... 

U mnie też niewesoło w "tych sprawach". Jeszcze we wtorek świętowaliśmy z Panią Misiową jej urodziny, a już drugi dzień jestem w Polsce i wybieram się dzisiaj w kolejną rajzę. Tym razem jako opiekun małych sportowców, kierunek Chorwacja. Ale już pod koniec czerwca znowu do Misiowej i wspólny urlop. 

A potem jeszcze duuuużo wolnego, aż do początku października :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...