Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :d 

Bosze był fachowiec (?) od komputera, poczta moja już chodzi, więc wreszcie będę mogła odpowiedzieć na e-maile.  Ale ludzie chrońcie mnie przed marudami bo dobrze, że nie mam karabinu bo łeb bym odstrzeliła :szydera: Kurła jakbym tyle wiedziała o facetach 35 lat temu to bym do dziś panną była :haha:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d 

Bosze był fachowiec (?) od komputera, poczta moja już chodzi, więc wreszcie będę mogła odpowiedzieć na e-maile.  Ale ludzie chrońcie mnie przed marudami bo dobrze, że nie mam karabinu bo łeb bym odstrzeliła :szydera: Kurła jakbym tyle wiedziała o facetach 35 lat temu to bym do dziś panną była :haha:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

nie Ty jedna byłabyś panną :szydera::cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja to już jestem jak ci moi podopieczni. Bez drzemki poobiedniej gęba mi się drze. Tym szerzej im bardziej deszczowo za oknem. :haha:

Choćby nie wiem jak mi się darła to i tak nie kładę się spać . Nockę miałabym z głowy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krista napisał:

Dzień dobry, niechby, że popołudniowy.

Czy ktos kiedyś miał tak kosmiczny sen, że śnił że śni?

Jeśli tak, to jestem wśród normalnych. 

Nie chcę Cię martwić, ale nie przypominam sobie żeby mi się śniło, że śnię :szydera: Na pocieszenie dodam, że raczej nie śnię w ogóle (lub nie pamiętam) :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nie chcę Cię martwić, ale nie przypominam sobie żeby mi się śniło, że śnię :szydera: Na pocieszenie dodam, że raczej nie śnię w ogóle (lub nie pamiętam) :haha:

@NNNdanuta Bo to było tak:haha:niedospana noc, przed poludniem w mieście z pdp, po zjedzeniu w restauracji krabowej zupy-krem , która była zbyt słona zeby poczuć kraby (nie lubię tych potworków)pdp coś o lodach napomkneła. Ja chciałam szybko do domu i obiecałam, że w domu do kawy zapodam.

Najpierw jednak w kimę. Przysnilo mi się, że jemy z pdp te lody i mówię jej w tym śnie, że jestem taka śpiąca, że śnie już :haha:. Pokrętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień we wyrku...O ile Kloss ma Tak zawsze,  ja niekoniecznie..

No taki głupi dzień,  że każdy śpi i śpi...

Się z nudów za audiobooki wzięłam...;)

Nawet kawa z cynamonem,  mleczkiem i miodem nie pomogła,  a była przegryziona delicjami. ;)

Jutro pakowanie walizki. ;)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krista napisał:

 

Najpierw jednak w kimę. Przysnilo mi się, że jemy z pdp te lody i mówię jej w tym śnie, że jestem taka śpiąca, że śnie już :haha:. Pokrętne.

To ciąg dalszy dnia Ci się przyśnił :szydera: Trzeba było odegrać dokładnie przy kawce tą scenkę :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NNNdanuta napisał:

To ciąg dalszy dnia Ci się przyśnił :szydera: Trzeba było odegrać dokładnie przy kawce tą scenkę :d

@NNNdanuta taaaa a potem ranking otworzyć kto więcej drzemie. Oglądam na netflixie jakieś mroczne psychozy, oczeta naswietle a potem mogę policzyć, ile razy pdp do łazienki wstawala w nocy. No to mitagspause jak znalazł na sny o śnie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Dwa treningi zaliczone :oklaski:dziś w przerwie byłam u kolegi na kawce, tak sobie siedzieliśmy w ogrodzie  i przy okazji opalilam się :d, jutro będzie powtórka, jak pogoda dopisze :oklaski:

Fajkami za friko częstował , czy jaki sosna ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...