Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Dodzisława napisał:

@violka To nie jest żadna nagonka na Baskę. To jest po prostu stwierdzeniu oczywistego faktu. Możesz sobie Baskę kochac, ja nie musze i nie będę, bo takie osoby omijam z daleka. Wszystko na ten temat.

Już mam taką wredną naturę , że kocham naprawdę małą garstkę Ludków i są to raczej osoby z mojej rodziny i bardzo bliskiego kręgu znajomych , ale za to lubię całą masę ludzi , również tu na forum i również Baśka do nich należy . Nie mam powodów jej nie lubić , ponieważ nic mi nie zrobiła i widzę , że lubi kontakt z ludzmi na forum , nie dzieląc ich na starych , czy nowych forumowiczów . Dla wyjaśnienia dodam , że nigdy nie pisałam z Basią na PW i nie mam jej nr telefonu . Jedyne informacje jakie wymieniałyśmy między sobą , to te na tutejszym forum , więc nie jestem przez nią w żaden sposób manipulowana . Z resztą już mam taką naturę , że nie da się sterować moimi odczuciami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

@violka

A to jest speszli 4 ju:

20190523_182546.jpg.ab1c18dd2f629e05547ec1c1de47e16c.jpg

Dodam tylko, że to jest zielone kółko.

Za Twoje niesamowite poczucie humoru( ohne ironie). Serio serio.

:szydera::hura::szydera:

A dziękuję ślicznie :d / Tym razem bez ironii :d

Zielony kolor uwielbiam 

 " Zielony jest barwą powstałą poprzez połączenie żółtego i niebieskiego. ... Oczywistym jest, że zieleń to dominujący kolor ciepłych pór roku, a mianowicie wiosny i lata. W związku z tym, barwę można uznać za kolor życia, Ziemi, natury. Zieleń to także symbol nadziei, harmonii, wolności i szczęścia. "  

Wkleiłam sobie z Netu , bo lepiej bym tego nie wyjaśniła . Jeżeli grono moich znajomych jest zielonym kręgiem , to tym bardziej czuję się  zaszczycona  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

A dziękuję ślicznie :d / Tym razem bez ironii :d

Zielony kolor uwielbiam 

 " Zielony jest barwą powstałą poprzez połączenie żółtego i niebieskiego. ... Oczywistym jest, że zieleń to dominujący kolor ciepłych pór roku, a mianowicie wiosny i lata. W związku z tym, barwę można uznać za kolor życia, Ziemi, natury. Zieleń to także symbol nadziei, harmonii, wolności i szczęścia. "  

Wkleiłam sobie z Netu , bo lepiej bym tego nie wyjaśniła . Jeżeli grono moich znajomych jest zielonym kręgiem , to tym bardziej czuję się  zaszczycona  .

Toteż nie bez kozery takie umieściłem

:hura::szydera::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marta B napisał:

@beatrix+ po Wiśle miały być

Ale idzie 7 metrowa fala

Prawdopodobnie będziemy musieli przełożyć termin:(

O kurczaczek. Wygląda to poważnie. Ja jak zwykle nie śledzę tego co się w kraju dzieje więc niedoinformowana jestem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Dodzisława napisał:

@1bozka Z calym szacunkiem, to nie ja wywołałam tę osobę na forum. Jesli komuś odpowiada podwójna moralność to proszę bardzo. Mnie nic do tego i pozwól, że pozostanę z moim sympatiami oraz antypatiami. Zapewniam Cię, że i jedne i drugie są mocno umocowane i udokumentowane  w moich postanowieniach. Miłego wieczoru! 

Ja też na priv.z nikim nie koresponduję aż się teraz dziwię że się taka dzikuska:szydera: uchowalam . Nie lubię obgadywac,  Z wielką przyjemnością popisze z Tobą na forum jeśli sobie tego życzysz. Ale tak jak powiedziałam nie przeszkadza mi jej charakter, czasem tylko z @Baśka powtarzająca się pisze na forum bo nikt że mną nie chce:szydera: a i żartujemy niewybrednie:szydera: i chwała jej za to. No to tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Ooo..kurna to ja też się chowam :szydera::dobrze:

Ależ ja się nie chowam :haha: Czytam sobie i jak mam coś konstruktywnego do powiedzenia, to zabieram głos :tak2: Takie skojarzenia są "nienerwujące" i nie podnoszące ciśnienia...tam jest fun :oklaski: A że Mamusia kazali się witać grzecznie, to i witam się co dzień :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...