Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Tak sobie przeglądam oferty wakacyjne....moim zamiarem było odwiedzić nasze polskie morze....tak od Gdańska po Szczecin....objazdówka....:d ale obawiam się, że może być kiepsko z kwaterami bo będą wakacje i pełno dzieciarni wszędzie no i młodzieży szkolnej....i pogoda to wielka niewiadoma.

Kusi mnie też Sycylia ale tam tylko samolot wchodzi w grę a chciałabym trochę pozwiedzać i jechać bez biura podróży. Co prawda można tam na miejscu wypożyczyć samochód i też objazdówke zrobić....:d no i tam w lipcu czy sierpniu może byc jak w piekle, za gorąco....:haha:

A może Wy macie jakieś sugestie ???

Zrobiłam sobie kiedyś objazdówkę u nas nad morzem pod koniec sierpnia i okazało się że część ośrodków była już pozamykana. Ale i tak zawsze coś się znalazło. A jechaliśmy kompletnie bez planu i bez rezerwacji. Na wariata. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@awe59 Na Sycylii Ewuś, wcale nie jest gorąco w lecie. Byłam w lipcu i było bardzo ok. To wyspa przecież, wiaterek wieje i wilgotność jest super. Możesz śmiało jechać w wakacje.

Nie słuchaj jej. Doda vel Sabrina jest na usługach ichniej mafii. Głupa klei, że robi w opiece a jest wysoko postawionym członkiem Camorry. Doda z domu Santucci kręci lody na prochach. Nie wiem czyje to prochy ale często bywa w krematorium po nową dostawę. Później to wciąga do nozdrzy i się mądrzy. Nie jedź tam bo wsadzą Cię w betonowe wiadro i zobaczysz Morze Śródziemne z bardzo bliska. Doda zna też szejka z Episkopatu , z Emiratów raczej co kupił jej loda. Taka to Doda. Nie słuchaj, że to wyspa. To wsypa. Bądź czujna jak ważka pod kokonem szerszenia. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jessica1979 napisał:

Nie słuchaj jej. Doda vel Sabrina jest na usługach ichniej mafii. Głupa klei, że robi w opiece a jest wysoko postawionym członkiem Camorry. Doda z domu Santucci kręci lody na prochach. Nie wiem czyje to prochy ale często bywa w krematorium po nową dostawę. Później to wciąga do nozdrzy i się mądrzy. Nie jedź tam bo wsadzą Cię w betonowe wiadro i zobaczysz Morze Śródziemne z bardzo bliska. Doda zna też szejka z Episkopatu , z Emiratów raczej co kupił jej loda. Taka to Doda. Nie słuchaj, że to wyspa. To wsypa. Bądź czujna jak ważka pod kokonem szerszenia. 

Ojezus........Czy jest na sali lekarz??? 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Zrobiłam sobie kiedyś objazdówkę u nas nad morzem pod koniec sierpnia i okazało się że część ośrodków była już pozamykana. Ale i tak zawsze coś się znalazło. A jechaliśmy kompletnie bez planu i bez rezerwacji. Na wariata. :szydera:

No tak :( po 25 latach małżeństwa na wariata  to juz tylko można nad morze pojechać :szydera: i to pewnie dlatego że mąż zapomniał o dacie wyjazdu na urlop:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarłam na adres docelowy :oklaski: Nie było mnie tu z 5 m-cy, a w międzyczasie poprawiali instalacje elektryczną. Wszystko oblekła gruba warstwa kurzu i pyłu, ale nogi się jakoś pode mną nie ugięły. Ta robota jest człowieka  w stanie przygotować na wszystko... Trochę poprzestawiałam graciarni, trochę powycierałam tego kurzu m.in. żeby mieć miejsce na laptopa, pożarłam kolację, bo jakiegoś głoda dostałam i klnę bo kazałam sobie włączyć piec żeby sprawdzić jak chodzi, bo nowy i niby pokazuje, że w chałupie 22 stopnie a ja się gotuję :o Mam nadzieję, że ta franca na noc się wyłączy O.o inteligentny ponoć O.o Mam nadzieję też tu w ciągu dwóch dni posprzątać i nacieszyć się własnym M bo na dzień trzeci znów czeka mnie przebazowanie :szydera: Ale jutro będę gnić we własnym łóżku ile się da tylko wpierw muszę je jakoś przygotować żeby nie zginąc pod grubą warstwą kurzu. Śpijcie dobrze jako i ja spać na pewno będę bo gorszym rzeczom nie udało się spędzić snu z moich powiek xd

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...