Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

A ja mam burdello bum bum w pokoju... pakuję się i prawie skończyłam, tylko mam problem, jeszcze w sracz kosmetyków do spakowania, jakieś kapotki i buty, a miejsca malutko. :haha:. A tak w ogóle to przy pakowaniu zauważyłam, że w 9 rzeczy w ogóle nie założyłam, a byłam święcie przekonana, że wzięłam bardzo mało. O.o

Burdello kontra sernik:szydera: no no sama nie wiem:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

A ja mam burdello bum bum w pokoju... pakuję się i prawie skończyłam, tylko mam problem, jeszcze w sracz kosmetyków do spakowania, jakieś kapotki i buty, a miejsca malutko. :haha:. A tak w ogóle to przy pakowaniu zauważyłam, że w 9 rzeczy w ogóle nie założyłam, a byłam święcie przekonana, że wzięłam bardzo mało. O.o

@Afryka Cos w stylu jak @Teresadd , która przyznała, że organizuje ciuszkom wycieczkę do De:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magdzie napisał:

Haha, hihi, hehe i już po przerwie :(deszczowo, więc przesiedzialysmy w kawiarni, wypijajac po dwie kawy:dopita jak Bąk jestem, muszę trochę poskakac :oklaski::oklaski:

Hehehehe....też po kawie już jestem . Zaraz Jadzię wybudzam . Dziś pauzę trochę później miałam , bo lekarz zwizytował PDP-ną , ale o 16-tej już musi wstać i nie ma bata . Kawę też musi wypić , ciacho wszamać i .....też sobie poskaczę a co !:oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nugatka napisał:

My właśnie jesteśmy w wielkim mieście, siedzimy wygodnie i jemy lody hihihi 

Słońce daje równo i sezon letni można uznać za rozpoczęty :cześć:

Ojejku się chwalą ...hehehehe . Też siedzę wygodnie , loda .....zjadłam też :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie posiedziałam w kwiarni a własciwie w ogródku  bo nie padało....wypiłam jedną kawę i zjadłam ciacho z masą orzechową....popatrzyłam na ludzi i otoczenie. Nawet taki jeden kloszard zagadywał mnie....:szydera: ale nie wiem co chciał bo mowę miał niewyraźną....pogadał, pogadał i poszedł.

W dm nakupowałam sobie pastylek do ssania na kaszel i gardło. W rewe pstrąga wędzonego, śledzie i patelnię. 

A w autobusie pan kierowca dał mi numer telefonu żeby zadzwonić to bilet bede miala tanszy o 80 centow...znaczy sie jak wykupię taki na wiele przejazdów. :d ale nie ja płacę za przejazdy....dam córce.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje mocne postanowienie nicniekupowania znowu diabli wzięli.. Wycieczka rowerowa skończyła się wizytą w outlecie S. Oliver, straaasznie dawno tam nie byłam. Letnia sukienka, bluza i dwie koszulki, całkiem w porządku, zero szaleństwa i oczywiście wszystko potrzebne ;).

Biorąc jednak pod uwagę, że jutro jadę do miasta i pierwsze kroki kieruje do TK Maxx, żeby oddać kurtkę, którą kupiłam we wtorek, to mogę powiedzieć, że nie jest źle :D.

Byłam też buty obejrzeć i nawet nie wiecie, jaka ulga.. Nic mi się nie spodobało, jestem naprawdę z siebie dumna :D.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Ja też sobie posiedziałam w kwiarni a własciwie w ogródku  bo nie padało....wypiłam jedną kawę i zjadłam ciacho z masą orzechową....popatrzyłam na ludzi i otoczenie. Nawet taki jeden kloszard zagadywał mnie....:szydera: ale nie wiem co chciał bo mowę miał niewyraźną....pogadał, pogadał i poszedł.

Spojrzał na Ciebie spod czupryny

mówiąc ,że tanio usuwa pajęczyny.

A w promocji rzekł jeszcze 

Wyjmę Ci z tyłka dwa kleszcze.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jessica1979 napisał:

Ogłoszenie ze ścianki. Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do pani na wózku z niepełnym transferem. 

Czyli seniorka sama wstaje z wózka i trzeba ją tylko zanieść na piętro do łazienki. 

 

Błąd ! Sama chodzi na pietro do łazienki tylko sama nie wstaje z wózka:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...