Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba w końcu przestałam sypiać tutaj jak suseł.

Już wiem po co ludzie tu przyjeżdżają na urlopy. Okolica piękna to fakt ale jak cudnie się tu sypia.... Na razie sama bo jeszcze bogatego samotnego  bauera jedną nogą w grobie nie znalazłam ale się rozglądam.

Za to spotkałam w sklepie wczoraj dwie inne opiekunki. Ani one nie chciały nawiązywać kontaktów towarzyskich ani ja. Jakoś nam tak nie po drodze było....

I muszę się poskarżyć bo nadal na laptopie nie mam emotikonków a bez nich tak jakoś łyso mi się pisze. Do dobrego człowiek zawsze potrafi szybko przywyknąć tylko jak mu się coś zabierze albo coś się pogorszy to ma przechlapane i nie umie się ogarnąć. Jak ja nie przymierzając z tymi ikonkami.

Bo to pewnie zatwardziałe weganki były , to nie dziwota , że na świnie nie mogą patrzeć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry:d . Wróciłam właśnie z dużych zakupów żeby światełko w lodówce trochę przysłonić:szydera:  Mój kos zrobił sobie przerwę i nie swiergoli jakby świat miał się skończyć.

Aaaa....jutro wybieram się do teatru na  sztukę  " Mistrz i Małgorzata":d tzn hmmm...chyba się wybieram:szydera: na stole są dwa bilety:haha:no chyba ten drugi to dla mnie:szydera:mnie.A może udam że nic nie widziałam ....q...urczaki a jak nie dla mnie ???:szydera::szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Marta B napisał:

Witam wszystkich

I Zakon Paulinów,tfu Paoloinów też

Z domowych pieleszy na razie,ale nowa sztela już się pojawia na horyzoncie.Milego dnia 

Paolinów wola taka

Nie wypadnij tam z kajaka

Mocą boską Cię uraczę 

No bo tamten się zapłacze.

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jessica1979 napisał:

Paolinów wola taka

Nie wypadnij tam z kajaka

Mocą boską Cię uraczę 

No bo tamten się zapłacze.

 

Pilnuj ogródka swego 

I nie zaglądaj do cudzego

Bo się z ciebie Paolina

Zrobi Karmelita bosy

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jessica1979 napisał:

W  naszym klasztorze Sióstr Niepokalanych Niekiedy Nietkniętych czas stanął w miejscu. Wyrzuć diabla dziecko z siebie i nie bluźnij. O Matko Bosko Tęczochowsko...

Sielpiańsko,  kochanie,  sielpiańsko! ;)

Nareszcie uprałam moje szmatki,  bo już cienko w szafie. Ale wywiesiłam na słonku, nie suszyłam w tym calym trokenie. 

Dziś szpinak z jajkiem i puree na obiad. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Marta B napisał:

@Krista no co....?

Jak się wchodzi z buciorami do czyjegoś życia

Zamiast pilnować swojego

To się czasami wychodzi w samych skarpetkach

Nie jest tak....?;)

Tu nikt nie wchodzi w obuwiu do czyjegoś życia bo nie ma takiej ani chęci ani potrzeby ponieważ jest ono regularnie i szeroko wypłakiwane i eksponowane wszem...

Czuwaj oraz smacznej kiełbasy w szuwarach.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Sernik z brzoskwiniami mam w piekarniku i tak sobie myślę że może by mu było dość.Wyglada ładnie uffffff....żeby tylko zalalca nie było widać

A ja mam burdello bum bum w pokoju... pakuję się i prawie skończyłam, tylko mam problem, jeszcze w sracz kosmetyków do spakowania, jakieś kapotki i buty, a miejsca malutko. :haha:. A tak w ogóle to przy pakowaniu zauważyłam, że w 9 rzeczy w ogóle nie założyłam, a byłam święcie przekonana, że wzięłam bardzo mało. O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...