Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Na pociechę co niektórych powiem , że pada u mnie od wieczora i chyba nie ma zamiaru szybko przestać ....Kocur jak zwykle nażarł się wieczorem i poszedł w pistuuuuu...w kawalerkę . A tak dziada przekupywałam smakołykami zakupionymi w Rewe ...i nic ...widocznie koty mają inaczej niż ludzie , żadne tam przez żołądek do serca . Dobre to tyle , że już łasi się od kilku dni do mnie , daje się pogłaskać nie szczerząc kiełków :haha:Jadzia w pokoju chrapie jak traktor , ale śpiewka będzie ta sama " nie spałam do 2-ej ...a od 4-tej już jestem  ganz wach ! " ...Śmiałyśmy się obie z Helą   z tego jej picowania . Hela powiedziała mi , że tak było zawsze ...Jadzia musiała być najważniejsza , najbardziej pokrzywdzona ...wszystko " ja , tylko ja ! " ....Będą jaja , lamenty , kiedy tydzień przed końcem m-ca Hela ogłosi mamusi , że leci do męża na Kretę . Nie może wcześniej , Jadzia to świetna aktorka i przez dłuższy czas na pewno coś by wymyśliła , jakąś przeszkodę , że jedynaczka nie może jej na dwa tygodnie opuścić . Tydzień przed to dobry czas ...ale ogólnie Hela ma przesrany przy mamusi  żywot :haha:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

U mnie też słońce zajumali i siąpi deszcz...pogoda do bani. Będę musiała od babci parasola pożyczyć bo do miasta dziś się wybieram. Ona ma taki z II wojny światowej....ale co mi tam....wezmę jaki jest. 

Milego piątku  :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

U mnie też słońce zajumali i siąpi deszcz...pogoda do bani. Będę musiała od babci parasola pożyczyć bo do miasta dziś się wybieram. Ona ma taki z II wojny światowej....ale co mi tam....wezmę jaki jest. 

Milego piątku  :cmok:

Może ma jakiś hełm jeszcze ? Wygodniejszy by był ...obie ręce przez szmacianki zajęte ...parasol ciężko utrzymać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dziś dzień kąpielowy, muszę dziadka pogonic szybciej do wstania, bo o 10.30mam wyjazd ze znajomą do miasta, muszę swoje sprawy załatwić. 

A i najważniejsze od wczoraj mam swoją Terese :oklaski::oklaski:i nic mi nie jest potrzebne więcej. 

Miłego dnia. :oklaski:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam milutko,za oknem piękne słońce,w prasie wyczytałam że ma być 20 st,jest dobrze.Po imprezie urodzinowej pd która zakończyła się ok godz 1.00 wysprzątane,orkiestra grała na początek imprezy,ja się nastawiłam że podrygam,a tu ludzie posikałam się,czy to ichnie sto lat czy co nie wiem,w każdym razie kiedyś na pogrzebie ewangelickim byłam to grali skoczniej.Miłego dzionka :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęść Boże.

Bracia i siostry. Albowiem ciepłość spowija tą ziemię od rana i serce zalewa po stokroć. W ciele odzywają się stłumione pragnienia głaskania owieczek stada mego a pod sutanną czystości budzi się zew natury utajonej.

Tylko nie mówcie nikomu...i nie oglądajcie byle czego. Bo źli ludzie próbują wbić drzazgi w serca nasze.

Amen. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jessica1979 napisał:

Szczęść Boże.

Bracia i siostry. Albowiem ciepłość spowija tą ziemię od rana i serce zalewa po stokroć. W ciele odzywają się stłumione pragnienia głaskania owieczek stada mego a pod sutanną czystości budzi się zew natury utajonej.

Tylko nie mówcie nikomu...i nie oglądajcie byle czego. Bo źli ludzie próbują wbić drzazgi w serca nasze.

Amen. 

Brajan!A Tobie co?Żle spałeś?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się Dwa dni przed będzie lepszą opcją.Przez tydzień Jadwisia może ganz ganz zachorzeć i Kreta odleci w niebyt:)Sama ,albo co nie daj bobrze, z samym małżonkiem!Dwa!!!!

Też jej mówiłam , że w ostatniej chwili , ale nie da rady . W kwietniu tak podobno było ( tego roku !!! ) , że na dwa , trzy dni wcześniej powiadomienie było i ...niestety po wylądowaniu nawet greckiej ziemi Hela nie zdążyła ucałować , tylko następnym , pierwszym z brzegu samolotem wracała do D....No taka to już artystka z mojej Jadziuśki :szydera:Śmieję się , ale naprawdę żal mi tej Heli , bo widzę co się dzieje jak tylko zjawi się u nas ....Jadzia prawie umiera , że o bólach nie wspomnę . Staram się odwracać jakimś żartem ,śmiechem , no głupotami i trochę na Jadzię to działa . Może jej głupio , że jak jest sama ze mną to gaduła , gęba jej się nie zamyka ...zapytałam jej wprost " co się stało , pięć minut temu wszystko było gut ? " ...trochę się speszyła , ale wyszła z twarzą ( według niej ...chyba :-) ) i powiedziała , że " nie chciałam cię martwić " :szydera: Lubię ją , fajna jest , myśląca bardzo , ale jak cuduje przy córce to mnie w kicie ( której nie mam ) poddziera >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Malina 1 napisał:

....,w każdym razie kiedyś na pogrzebie ewangelickim byłam to grali skoczniej.Miłego dzionka :d

xdxdxd widać użytkownik wieka od trumny bardziej muzykalny był..;)

 

Onegdaj lubowałam się w rozwiązywaniu krzyżówek,  co prawda teraz miłość do serwetek wygrała,  ale jedno hasło rozwiązanie krzyżówki wryło mi się w pamięć...

WIEKO TRUMNY OD STRONY UŻYTKOWNIKA JEST NIEOZDOBNE...xd

I minęło ze  ćwierci wieku od tego czasu,  a ja nadal nie sprawdziłam,  mimo że na wielu pogrzebach byłam..;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jessica1979 napisał:

W  naszym klasztorze Sióstr Niepokalanych Niekiedy Nietkniętych czas stanął w miejscu. Wyrzuć diabla dziecko z siebie i nie bluźnij. O Matko Bosko Tęczochowsko...

To już było Brajan,wysil się bardziej:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...