Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, maras1 napisał:

dziewczyny z innej beczki,dlaczego nie są aktualizowane markery na mapie opiekunów?mam wrażenie ,że większość jest nieaktualna:$

Tam jest opcja samolokalizacji,jakktoś tego nie robi to jest nieaktualny marker.Bo ten automatyczny to zmysla niemożebnie:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

z tego wynika ,że dużo osób,określa swoją lokalizację a potem o tym zapomina:$

Ja u siebie nic nie zmieniam , bo miasto to samo , gdzie byłam , tyle , że z innej strony . Dawne kąty są ode mnie jakieś 2.5 km . Kod pocztowy się liczy ...jest ten sam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja u siebie nic nie zmieniam , bo miasto to samo , gdzie byłam , tyle , że z innej strony . Dawne kąty są ode mnie jakieś 2.5 km . Kod pocztowy się liczy ...jest ten sam :d

ok,ale jest dużo pozycji nawet sprzed roku:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@beatrix+ dla mnie nie nowina . Też tak umiem :szydera:

Jadziuśka kolana musi ćwiczyć . Ona siedząca na łóżku , fotelu jest ...nogami ledwie powłóczy . No , gdyby tutaj był choćby maleńki  transfer to tylko Pudzian by radę jej dał . Duża , że tak powiem przystojna kobita z Jadzi . Mężczyzna jej postury do sikania usiąść musi , bo by se nie sięgnął :haha:

Czyli taka niemiecka kolumbryna, tyfu,  szlanga znaczy?

No tak,  kolanka ćwiczyć cza. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, beatrix+ napisał:

Czyli taka niemiecka kolumbryna, tyfu,  szlanga znaczy?

No tak,  kolanka ćwiczyć cza. 

No duża babeczka . Ona ma nas , opiekunki , dopiero od ok. 3 m-cy . Przewróciła się w domu , miała operowane ramię ( drugie ) i wstawianą protezę . Za pobytu mojej zmienniczki wróciła ze szpitala . Głowa bardzo sprawna , trochę aktorka , czym mnie bardzo rozbawia , ale ogólnie w porządku ...nie jest źle , śmiało mogę powiedzieć , że jest dobrze . Według pobytu u doktora to raj ....chociaż doktora lubiłam , zniosłabym podłe ( przeważnie ) jedzenie , ale noce mnie wykończały . Tutaj mam całkowity spokój ze wstawaniem i jeśli nic nie zmieni się na gorsze to mogę tutaj na dłużej zakotwiczyć :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Nie uwierzycie....babka już w łóżku  :oklaski: poleciałam na dół do łazienki sprawdzić czy klawiature namoczyła w corega tabs na noc...wszystko zrobione jak trzeba  :d

Jak to czasem skutkuje postawienie do pionu :dja ostatnio też dziadka stawiałam do pionu, od piątku mam spokój :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Jak to czasem skutkuje postawienie do pionu :dja ostatnio też dziadka stawiałam do pionu, od piątku mam spokój :szydera:

Tiaa...tak go ustawiłaś , że na niedzielnym obiedzie w restaurancie szaleć z kasą zaczął . Wychowałaś dziadeczka ...nie ma to tamto :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaa...tak go ustawiłaś , że na niedzielnym obiedzie w restaurancie szaleć z kasą zaczął . Wychowałaś dziadeczka ...nie ma to tamto :szydera:

Dziadek to aktor i to wielki,wiec sprowadziłam go na ziemię. I od piątku nie ma przedstawień :oklaski:, aż się z tego sama śmieje. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...