Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Darekr napisał:

a jak się nazywają???

Kiedyś, ponad 30lat temu miałam koleżankę, ładna Ci ona była, tylko niska bardzo. Wysłali by ją na wybory Miss, no ale ten jej wzrost. W wieku 17lat znalazła jakieś ogłoszenie w gazecie typu :możesz urosnac min. 10cm, tylko napisz, wyślemy ci tajniki. Oczywiście napisała, zapłaciła, za sekret jak być większa i dostała ODPOWIEDŹ typu:chcesz wydłużyć cialo, codziennie wiesza się rękami na gałęzi przez 10minut :szydera:Ty nie musisz nic płacić, poradę za darmo masz :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwonił kierowca busa . Za cholerkę nie mogłam się z chłopem dogadać , więc posiłkował się pasażerem , który niemiecki mylił z angielskim , ale nawet angielski mu  nie wychodził :haha: Po kilku minutach męczarni pożegnał się i rozłączył . Teraz zadzwonił kolejny , więc wkurzona zaczęłam do niego gadać po naszemu i iiii zaskoczyło :szydera: wszystko zrozumiał i ja też :haha: Niestety to co zrozumiałam nie ucieszyło mnie tak jak fakt zrozumienia , bo gadzina jedna przyjedzie po ładunek między 2 a 3 w nocy :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie wszystkie , niektóre o 6.30 wstają , ale z racji podeszłego wieku powolutku toaletę poranną wykonują ....czyt. coraz  więcej ubytków urody do zakrycia , zatuszowania :szydera: ....Słońce ostro daje po oczach , jeszcze chłodnawo ...sprawdzę , czy się nie ociepliło .Kawę trzeba dymkiem zakąsić :haha:

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem...w miarę przytomna :szydera:  Nawet fajnie mi się spało pomimo ilości wrażeń w dniu wczorajszym :haha: Ano...robota mnie sama znalazła i nie powaletuję w domowych pieleszach za długo :haha: W niedzielę dołączę do grona ciężko harujących, zdeterminowanych i zarabiających opiekunów w Berlinie :tak2: A ogród nie zrobiony :smutek: Zimno, wietrznie, a prognozy na resztę tygodnia zapowiadają się podobnie >:( Już zredukowałam ilość prac koniecznych do wykonania....może choć rabatę cebulowo-bylinową oczyszczę...reszta będzie musiała zaczekać na lipiec >:( Nic to...może to i lepiej, że czasu na głupoty nie stanie? :haha: Walizy z zawartością powiezie moje szczęście na czterech kółkach i odpada problem z upchnięciem wszystkich "przydasiów" :szydera: Zatem witam was z radością ( choć moja jest lekko na wyrost :haha:), ale każdemu z was 1613499481_dziedobrywtorekruchomymisiek.gif.e5d01deee2d8e62124773fcfef5ac835.gif szczerze i od serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...