Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, geronimo napisał:

@Baśka powtarzająca się Tak mówią, ale terminy gonią, a do tego jeszcze zakupy robie, jak pojade na urlop to musze swoja jadalnie umeblowac, dzisiaj wreszcie dokonałem zakupu tego co szukałe, kurde chyba czasu na umarcie nie bede miałxd

Pomalutku , bez pośpiechu . Też jakoś zaganiana jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze 

5 minut temu, geronimo napisał:

@Baśka powtarzająca się Tak mówią, ale terminy gonią, a do tego jeszcze zakupy robie, jak pojade na urlop to musze swoja jadalnie umeblowac, dzisiaj wreszcie dokonałem zakupu tego co szukałe, kurde chyba czasu na umarcie nie bede miałxd

i dobrze czas na umarcie zawsze sie znajdzie,a na razie działaj,brawo:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Kawusia pachniejąca pysk parzy , ale taka najsmaczniejsza . Cugasek wyjarany ...zaraz następny będzie . Jadzia w pokoju chrapie ...niech se śpi bidulka . Opiekunka pomału budzi się do życia ...chwilo trwaj .

Miłego , słonecznego dnia ...jaki się u mnie zanosi ...deszcze , zimno precz stąd ....paszłyyy się teges :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Słonko dziś zaspało.Ciepławo ,ale pochmurno.

Dowcip poranka-to  Ty już jutro jedziesz????Ha ha ha .

Ano jadę.Gorzej z pakowaniem ,bo jadę na dłuzej a pogoda zmienna taka,że nie wiadomo co brać, co nie.Późnym wieczorem wena na mnie spłyneła i prawie się spakowałam.Z naciskiem na "prawie",ha ha ha 

Cóż,nie ma co pierdzielić 3 po 3,trza doopę ruszyc i do pracy się zabierać  bo ten ostatni dzien w domu zawsze jakiś za krótki,hihi hi

Miłego dnia:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego centrum urlopowego, czyli fotela ulubionego, melduję się :cześć3: Żyję, leniuchuję i jest mi z tym dobrze :oklaski: Za oknem zimno i wietrzno, ale sucho :tak2: Ogród nadal nie ruszony, ale z okien chwastów nie widać :haha: To tak w telegraficznym skrócie :haha: Poczytam sobie klepanka i nadal nie będę nic robić...czyli nie ma to jak urlop :szydera: Witajcie kochani i 1358961520_dziedobrypszczka.jpg.58971a00f1654c18dc9776a2fc612a76.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Witam Was po drugiej stronie mocy :d chora...kaszel, katar ból gardła itd...teraz ciepła i aromatyczna kawka, pózniej leki, których nabrałam całą walizkę.

Wczoraj padał deszcz, dziś jest słońce....znaczy sie ku lepszemu idzie  :oklaski:

Ciepełka życzę. Buziole.:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Witam Was po drugiej stronie mocy :d chora...kaszel, katar ból gardła itd...teraz ciepła i aromatyczna kawka, pózniej leki, których nabrałam całą walizkę.

Wczoraj padał deszcz, dziś jest słońce....znaczy sie ku lepszemu idzie  :oklaski:

Ciepełka życzę. Buziole.:cmok:

Upsss....umknęło mojej uwadze, że jedziesz na drugą stronę mocy :haha:Wylądowałaś na "stałym" projekcie, czy zdecydowałaś się rzucić na głęboką wodę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Upsss....umknęło mojej uwadze, że jedziesz na drugą stronę mocy :haha:Wylądowałaś na "stałym" projekcie, czy zdecydowałaś się rzucić na głęboką wodę? 

Stary, spokojny i dobrze mi znany....:d  wieś gdzie wrony zawracają....nuda...panie....nuda  :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...