Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się bladym świtem z domowych pieleszy :oklaski: Nie...nie...nie zwariowałam :haha: Żegnałam Męża mego ulubionego w drodze na ciemną stronę mocy :haha: A skoro już wstałam, to nie omieszkałam zrobić sobie kawusi, zasiąść w ulubionym fotelu i przywitać się z wami :szydera: Czyli... 1452078488_dziedobrykrlikwitaserdecznie.thumb.gif.10d2ffb7760bbd231fa03c7b0786876b.gif i życzę każdemu wspaniałego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadu gadu pitu pitu.....a gdzie ladne powitanie??

przepraszam wiec za brak milego slowa

witam sie z polnocy zimnej wietrznej i slonecznej...

moj krzysztof wraca dzisiaj na lono karmicielki....szansa ma machanie kolem realnie sie pojawia....

kawa wprawdzie juz wypita ale jakbysiektoswybieral wmoim kierunku...zapraszam....zaparze swiezynke na juz...

4.jpg.43c60210e08ce250525a4d6faca8883a.jpga to tak dla polepszenia i tak zajebiaszczego nastroju ...

wiec milego dnia zycze bezwzgledunawzglad..wiem wiem nie zaczyna sie od wiec ale....na urlopie wolno mi jeszcze wiecej 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Kawusia wypita ,ale czy się obudziłam to jeszcze nie wiem,ha ha ha 

Za oknem 4 graduski i słonko:)

Dziś wyprawa do miasta ,prawie wojewódzkiego:)Przed wyjazdem trzeba pozałątwiać ostatnie urzędowe sprawki.

M.in.muszę zamknąć zawieszoną ponad 2 lata temu dz.gospodarczą.Jak zawieszałam było powiedziane,że jak nic nie zrobię to mnie z urzędu po upływie 2 lat sami zlikwidują,a tu się nagle okazało,że się przepisy zmieniły w tym temacie i wciąz widnieję jako zawieszona.A trzeba to osobiście zrobić.Wyszło przy okazji rozliczania PITa.

Muszę też uzupełnić zaopatrzenie apteczne a najtańsza apteka właśnie w mieście. 

Zrobię sobie śniadanko i biorę się za podszykowanie obiadu,żeby się wyrobic w czasie przed busem.

Zmienniczka się nie odzywa ,znaczy wsio bz.ale chyba dryndnę dziś profilaktycznie czy sie aby co nie zmieniło bo juz przejazd mam zamówiony a niespodzianek w pracy nie lubię za bardzo.

Do wieczora zatem:)Miłego dnia:)

 

 

 

 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Po świetnym weekendzie i bardzo pracowitym poniedziałku witam się z Wami serdecznie i życzę spokojniej reszty tygodnia i uśmiechu :).

Dla wzmocnienia siły życzeń podsyłam sobotnie słońce i kwiecie, tym bardziej, że w Bawarii mokro i zimno, a w Alpach spadł śnieg.

 

 

 

IMG-20190428-WA0044.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Wieczorem padłam jak kawka . Prawie bladym świtem , bo już od pół godziny  jestem na nogach... rześka , radosna jak szczygiełek .Na dzisiaj  zaplanowane mam jakieś małe wyjścia , nawet wyjazdy z tym , że w gości nie wybieram się ...najwyżej mogę późnym popołudniem przyjmować gości u siebie , więc jakbyś @lucyna.beatamiała ochotę a była w pobliżu to serdecznie zapraszam . Oczywiście , jeśli ktokolwiek będzie w mojej okolicy to również serdecznie zapraszam :dKoło południa wyskoczę tylko do miasta wojewódzkiego , gdyż muszę odebrać swój własny dokument , który od miesiąca oczekuje na mnie gotowy , jeszcze ciepły i ze zdjęciem bez makijażu , niezasłoniętymi przez grzywkę brwiami ....normalnie za sam wygląd dałabym sobie z osiem lat do odsiadki i to bez prokuratora . To sie rozpisałam ...ale jeszcze trochę sobie popiszę i poczytam  ...na razie nic innego , ważniejszego do roboty nie mam  :szydera:

Miłego , ciepłego dnia :cmok: 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Ależ z was ranne ptaszki. :haha:

Pogoda po prostu barowa,  czyli zimno , mokro i wietrznie.

Do godziny 0 pozostało 3 dni. 

Walizki niemal spakowane. Pozostało zamknąć dzisiaj bilet.

Dzień do najprzyjemniejszych nie będzie należał, bo PDP od rana ma muchy w nosie.

Ale lotto mi to. Niech ma jak lubi.

Miłego, spokojnego dnia Wszystkim życzę.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nie mogę się jakoś nastawić na pracowe tory i nic mi się nie chce. Wczoraj wnuk podopiecznej szykował drzewko majowe dla swojej panny i miejsce pracy oświetlał traktorem, który ustawił centralnie pod moim oknem. Obudziłam się o 23 i myślałam, że wojna. Traktor z tych wielkich i silnik pracował głośno dwa metry od mojego łóżka :haha:. Wyszłam, powiedziałam parę miłych słów, przeprosił i przestawił traktor pół metra dalej :szydera:. Postanowiłam nie przeszkadzać miłości i włączyłam jakiś film na laptopie, bo spanie poszło się p...ć. Dziś idziemy z podopieczną oglądać ustawianie wiejskiego drzewka. Wylega cała wieś (44 numery :haha:), jest sekt i jakieś przekąski i chociaż nie rozumiem idei choinki w maju, to podoba mi się wspólna praca. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Noc koszmarna mialam.

Do 2.00 nie moglam usnac.

Wzielam 1.5 tabsa i ..nic.

Kawa wypita, trza by jakis kremik na facjate narzucic i hajda poprawiac urode.;)))

Depilacje, nozki,raczki itp.

Zimno 11C brrr.

Lalo strasznie, ale przyroda potrzebuje wody.

Sluchajcie, czy wypada 1 maja myc okna?

Tak mi by pasowalo uwinac sie jutro z oknami...

Dobrego dnia na adresach, urlopujacym rozkoszy pizamowania w domciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...