Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, BabaJagusia napisał:

@sayonara 52 ja też uważam, że przykład z kolegi Gero jest świetny:

należy wysłać małżonka na dłuuuuuuugie roboty:oklaski:

W myśl powiedzenia:chłop z wozu-babie lżej:haha:

Oczywiście ma ten chłop zapewniać stały dopływ gotówki:trele:

Się rozmarzyłam:cześć:

@BabaJagusia A co Ty taka marzycielka się zrobiłas?:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

@sayonara 52 ja też uważam, że przykład z kolegi Gero jest świetny:

należy wysłać małżonka na dłuuuuuuugie roboty:oklaski:

W myśl powiedzenia:chłop z wozu-babie lżej:haha:

Oczywiście ma ten chłop zapewniać stały dopływ gotówki:trele:

Się rozmarzyłam:cześć:

Też sie rozmarzyłam.....on zarabia....ja wydaję....:d nielimitowany dostęp do konta....:oklaski:  a w dodatku daleko....niektóre kobiety mają szczęście....:trele:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień nam dziś nastał..:haha:wstałam, za oknem ptaszki chwalą dzień pański, słoneczko całkiem intensywnie świeci..:oklaski: a najlepsze jak spojrzałam na stelomierz ..14 dni :oklaski::oklaski:HURRRAA!!!

Werner już pojechał do przedszkola, ja za chwile z Ninką do optyka, potem Rewe zaliczymy i i potem mam wolne do 16.15...:gazeta::telefon::książka: po południu ze dwa spacerki z pdp i już będzie 13 od jutra..:hura:miłego dnia towarzyszki i towarzysze 

59273920_507882233080976_3777443575285940224_n.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ączywiście , że tak . Zapłącone , więc muss nie zmarnąwać . Bułkę przez bibułkę  :szydera:

W planie ostre czwiczenia.Nic chorery za darmą nie chcą dać.No i mż.Nie każda ma to szczęście ,żeby filigrantką być.:lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry, witam milutko i cieplutko:cześć:

Za oknem mglisto, szaro i chłodnawo:332_cloud:

 

roses-lisianthus-et-fleurs-et-muguet-rouges-et-roses-d-anémone-fond-faisant-le-coin-de-vecteur-52413668.jpg

Janeczka gdzie ty jesteś.?U mnie piękne słońce( okolice Kolonii). Wprawdzie straszą deszczem no chyba ,że po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd 66901 Schonenberg-Kubelberg,

najbliższe duże miasto to Homburg:cześć:

wpisałam się na mapie opiekunów,ale jakoś nie mogę się tam znaleźć, nie wiem co źle robię, ze nie zapamiętuje mojej lokalizacji, a będę tu długo:d

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni...vidi z domowych pieleszy te strony do przeczytania i mnie zatkało :haha: Ale dzielna byłam...i vici...czyli przeczytałam wszystko :szydera: Teraz mogę się przywitać i życzyć wszystkim dobrego dnia :oklaski: Utrudzonam po podróży stawiam się na wezwanie forumowe jak co dzień, aczkolwiek z lekkim, bo zaledwie parogodzinnym opóźnieniem :haha:Tak sobie jechałam transitem załadowanym po dach dobrem przesiedleńczym z Belgii i spać jak nie było :haha:Ale po 10-cio godzinnej podróży ujrzałam w świetle latarni dom swój ukochany i sen poszedł się teges :haha: I odespać należało :haha: Aleć kawusię na stanowisku siorbankowym, w fotelu ulubionym wysiorbałam i już jest lepiej :oklaski: Przyodziana jestem jeszcze w strój wieczorowy i nie zamierzam się go pozbyć...do jutra :szydera: Czyli dzień pidżamowy w toku :szydera:  Pozostało mi jeszcze życzyć wszystkim image.png.790eea2946084517fe97bdc77178d2a1.png i zniknąć w czeluściach fotela z drugą kawusią w dłoniach :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, awe59 napisał:

Też sie rozmarzyłam.....on zarabia....ja wydaję....:d nielimitowany dostęp do konta....:oklaski:  a w dodatku daleko....niektóre kobiety mają szczęście....:trele:

Teraz przed wyjazdem mąż do mnie mówi ,że wreszcie odpocznę sobie w pracy i jeszcze mi za to zapłacą.Jak na wczasach.No żesz k....a mać ,a jedż sobie też na wczasy ,a ja chętnie w domu zostanę.Nie chciał.Mama moja nigdy nie mogła tego zrozumieć ,że ja kobieta jadę do pracy za granicę,a chłop siedzi w Polsce.Znała tylko męskich gastarbeiter w bliższej i dalszej rodzinie.A już szczytem był wyjazd do pracy za wielką wodę . Normalnie pieniądze na ulicy i drzewach były.Ot taki światopogląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukienka i buty na bal zakupione....nie wiem co córka powie jak zobaczy te buty....:szydera: obcas wysoki....nawet bardzo wysoki słupek a pod sródstopiem koturn.....:szydera: qźwa.....wywali nas obie z domu.....:szydera: albo buty każe oddać do sklepu....ale mam to gdzieś....Julka szczęśliwa, ze zakupy się udały....:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...