Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą przeżyłam coś niesmowitego, siedzię sobie na hotelowym  tarasie przy winku i nagle o 21.48 z oddalonego o 200 metrów kościoła rozległ się koncert, nie bicie tylko właśnie koncert dzwonów..trwało to dokładnie 3 minuty i było tak niesamowite i cudne,  że jeszcze nie mogę ochłonąć..:o

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alluja! 

Radosnych świąt Wielkanocnych Robaczki!

Wszyscy radośni,  tylko nie Szkodnik...ząbek boli,.ale dziad dentysty się boi. Tyle kasy na p.bólowe wydał,  że dawno by wyrwał. No, ale na wariata nie ma rady.Widać mało go boli,  zatem czekam aż będzie mnie błagać cobym to zawiozła do sadysty. 

Byle nie teraz,  bo teraz to ja świętuję!

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy, świątecznie i radośnie :cmok:

"Fakt autentyczny "... Wczoraj moja córcia wstała bladym świtem, ugotowała jajka barwiąc je jak tradycja nakazuje czyli robiąc klasyczne kraszanki, gdyż ponieważ dzień wcześniej Mikołaj mój wnuk odmówił robienia pisanek. Ale dziecko wstało później, z weną twórczą i w ryk, że on jednak chce robić pisanki, więc córka wyjęła specjalistyczne farbki i dała mu te jajca do malowania... trochę mu zeszło to wyrażanie swej artystycznej duszy, wszystko gotowe w koszyczku, za chwilę miała przyjść moja teściowa, i mieli się udać na święcenie, a jaja mokre. Więc mało myśląc, Malwina złapała tę jajka i poszła do łazienki suszyć je suszarką do włosów. W tym czasie zadzwoniła koleżanka córki, odebrał Mikołaj w pokoju i powiedział : Mama teraz nie ma czasu, bo jajka mi suszy, po czym się rozłączył. :haha:... A ja Wam dzisiaj życzę moi drodzy jak najmniej "suszenia jaj", a najlepiej wcale. Alleluja i do przodu :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

@BabaJagusiamnie tylko brak tej świątecznej atmosfery trzyma jeszcze trochę w pionie ...chociaż ten mój pion jakoś dziwnie na ukos się przychyla . Życzenia od bliskich wytrzymałam ...nawet śmiałam się i żartowałam z nimi . Wieczorem jednak te jak opisała @scarlettkoncerty dzwonów rozwaliły mnie na dobre . Teraz mam zagwozdkę , czy iść dzisiaj na spacer , bo pogoda piękna , czy lepiej nie iść , nie patrzeć , że ludzie spacerują grupami . Tyle wszelakich świąt spędziłam na robotach i przeżyłam , myślałam , że te też mi gładko pójdą . Żadnych przygotowań ...normalna praca . Błąd ,myliłam się , ciężej na duszy jest mi niż drzewiej bywało :( Biorę się w garść , dołek łopatką zasypię i gitarra ...aby do przodu :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja !!!Zdrowych Świąt dla Wszystkich,,,smacznych jajeczek:tak2:

Mi brakuje też tej ciepłej domowej atmsfery i tych pięknych zapachów z kuchni,ale jest jak jest, wylądowałam na campingu,a tu nawet się nie odczuwa świat, oni tutaj bardzo świętowali w piątek,a tak dzień leci za dniem i wszystko normalnie, buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołego xd

Dla mnie jajeczka zawsze niespodzianki bo nie jadam :d, czasami używam jako składnika xd i wierzę na słowo, że smaczne :haha:

Bawcie się dobrze jako i ja bawić się będę, odbędę długi spacer pomiędzy flohmarkt-owymi stoiskami... :d jutro nie będzie inaczej, a i śmigus będzie suchy (:oklaski:) bo mokrych w De nie ma co się spodziewać ... :haha:a ja serdecznie nie lubię tego polewania wodą ...

Ja jak @ewa14 mam przedostatnią niedzielę :hura:w poniedziałek 29.04. rzucę się jakiemuś kierowcy busa na szyję i będę całować nawet jak będzie nieogolony :szydera:

Miłego dzionka i buziole :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że dobrze że tu tak rodzinnie Świąt nie obchodzą, przynajmniej nie jest mi bardzo smutno.

Pogoda też ładna, więc w domu siedzieć nie będę i się smucić, tylko poroweruję trochę.

W zeszłym roku wzięłam sobie z Pl na święta barszcz biały i białą kiełbasę polską, w tym roku nie zadbałam o to, ale jakoś mi nie żal.

Zrobiłam wczoraj jajka faszerowane (zaskoczenie, nigdy czegoś takiego nie jedli), dziś może zrobię sałatkę jajeczno- tuńczykową i przelecą święta

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 by mnie nigdy więcej tam nie zobaczyli u tego Kontrabasa,jedna wielka masakra, a uciskowe to już finał o paluchach i kremikach nie wspomne,zwiewaj i nie wracaj tam,:tak2: udanego wypoczynku i szalenstw wieczorową porą:cmok:

@Blondi po poprzednich horror sztelach u brudasow, boje sie po prostu,

Nie znalazlam,firmy, ktora ze zlecenia na zlecenie wysyla,bez idiotycznych przerw.:(((

Zazdroszcze dziewczynom skoczkom,

Tu 3 tygodnie,tam cztery, i jakos kreci sie.

Jak mowilam trzyma mnie tu kasa i corka, ktora zawsze jest po mojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ewa14 napisał:

image.png.5a0086b889adf93f64cf370fb70f575f.png

Dzień dobry.:cześć2:

 

Moja przedostatnia niedziela tutaj. Pogoda za oknem iście letnia.

Miło pospacerować w tak piękny dzień.

Zatem spokojnego dnia Wszystkim życzę.:d

Moja też przedostatnia :). I Wesołych Świąt wszystkim forumowiczom!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...