Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Agee napisał:

Do Moderatora, może Pani usunąć moje konto, jestem tu krótko, ale nie zaznałam tu wsparcia, ani bratniej duszy. Jedyny wyjątek to podziękowanie dla  @Karolina za ciepłe słowa, kiedy w maju pisałam o trudnej Stelli i była to jedyna osoba, która okazała współczucie i wsparła mnie dobrym słowem.

Napisałaś Agee raptem 10 postów,przeczytałam je wszystkie i nie widzę,żeby ktoś Ci dokuczył?Już chcesz uciekać?Tylko dlatego,że nazwę agencji usunięto?Takie tu zasady panują ,że nazw się nie podaje publicznie.Nie przesadzaj.Zamiast napisać coś więcej  ,strzelasz focha:(

Ja miałam wczoraj takiego wq...a na forum,że mało co konta nie usunęłam:)Prześpij się z tematem,wracaj i pisz:)My się tu naprawdę wspieramy,chociaż czasem może za bardzo zartobliwie ,ale po 10 krótkich tekstach odnaleźć na wirtualnym forum bratnia duszę to byłby wielki sukces.Trzeba pozwolić się najpierw trochę poznać, zamiast zwiewać :)

Życze Ci fajnego dnia:)I rychłego powrotu na forumowe łono:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mordecki ...po nieprzespanej nocy , łepetyna mnie boli ,w oczach piasek ... gonitwa myśli + pełnia księżyca zrobiły swoje . Czekam na efekty kawy i zaraz schodzę na dół , samodzielny "projekt " czas zacząć.O.o

Pogodnej niedzieli Milusińscy i to nie tylko pod względem aury.:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądam was tutaj...oczka moje cudne chcę nacieszyć....mam dzisiaj wyjazdówkę całodzienną i dopiero wieczorkiem zasiądę braki uzupełnić...:haha: Sprawować się tutaj z "godnościom osobistom"....jak mawiał pewien Pan...:szydera: Szlugasków morze już wypaliłam, siorbanie dokańczam...jeszcze śniadanko, jeszcze kąpanko i w drogę...:d I nie klepać bez opamiętania....:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Moderator napisał:

 

*ocenzurowano*    Zmień na *ocenzurowano*    
*ocenzurowano*    Zmień na *ocenzurowano*
d**a    Zmień na d**a
*ocenzurowano*    Zmień na *ocenzurowano*    
*ocenzurowano*    Zmień na *ocenzurowano*    
k***a    Zmień na k***a
ode mnie    Zmień na ode mnie    
*ocenzurowano* Zmień na *ocenzurowano*    
w ogóle    Zmień na w ogóle    
wziąć    Zmień na wziąć    
stąd    Zmień na stąd    
stąd    Zmień na stąd 

Jak to już tu jest to ja proszę o dopisanie do tego zestawienia słowa pi*da, bo ta ci*pa to pół biedy, słowo prawie pieszczotliwe. :|

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielne, choć w pracy. Pierwszy mój obowiązek już za mną : podanie kawy i grzanki do łóżka mojej Pdp. Za ok. godz. Pomogę jej przy toalecie i ubieraniu. Dzisiaj , to by było na tyle, bo obiadu nie gotuję . Ona ma zaplanowany dzień ze swoimi dziećmi, a ja mam swoje plany - gwóźdź programu, to Afryka i może popływamy w Renie? Póki co kawa na rozruch , ciepełko dla Was . Wyjątkowo miłego dnia :d

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaa....a  Koziorożce, Byki i Barany bodą...:haha: Ryby pływają, Bliźniaki się rozdwajają, Lwy ryczą, Wodniki się kąpią, Panny się krygują, Strzelce strzelają, a Raki się cofają...:szydera:

Wodniki się prysznicują :d mogą mieć z woda biegunową relacje, czyli złe relacje...  Niektórych wodników (w domyśle mnie)  rodzic natura wyposażył w takie zdalności do pływanie jak ma siekiera :haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Margaritka napisał:

Witam niedzielne, choć w pracy. Pierwszy mój obowiązek już za mną : podanie kawy i grzanki do łóżka mojej Pdp. Za ok. godz. Pomogę jej przy toalecie i ubieraniu. Dzisiaj , to by było na tyle, bo obiadu nie gotuję . Ona ma zaplanowany dzień ze swoimi dziećmi, a ja mam swoje plany - gwóźdź programu, to Afryka i może popływamy w Renie? Póki co kawa na rozruch , ciepełko dla Was . Wyjątkowo miłego dnia :d

Margaritko całuję Ciebie i to w obydwa poliki :cmok::cmok:, a Ty ucałuj ode mnie Afrykę :d Bawcie się dobrze dziewczyny, ale Wam zazdraszczam :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Napisałaś Agee raptem 10 postów,przeczytałam je wszystkie i nie widzę,żeby ktoś Ci dokuczył?Już chcesz uciekać?Tylko dlatego,że nazwę agencji usunięto?Takie tu zasady panują ,że nazw się nie podaje publicznie.Nie przesadzaj.Zamiast napisać coś więcej  ,strzelasz focha:(

Ja miałam wczoraj takiego wq...a na forum,że mało co konta nie usunęłam:)Prześpij się z tematem,wracaj i pisz:)My się tu naprawdę wspieramy,chociaż czasem może za bardzo zartobliwie ,ale po 10 krótkich tekstach odnaleźć na wirtualnym forum bratnia duszę to byłby wielki sukces.Trzeba pozwolić się najpierw trochę poznać, zamiast zwiewać :)

Życze Ci fajnego dnia:)I rychłego powrotu na forumowe łono:)

Ty wiesz ,że konta nie likwidujemy nawet tak jak wczoraj gdy grzmiało i błyskało.Chyba ,że nas usuną.

Pa .do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Margaritka napisał:

Witam niedzielne, choć w pracy. Pierwszy mój obowiązek już za mną : podanie kawy i grzanki do łóżka mojej Pdp. Za ok. godz. Pomogę jej przy toalecie i ubieraniu. Dzisiaj , to by było na tyle, bo obiadu nie gotuję . Ona ma zaplanowany dzień ze swoimi dziećmi, a ja mam swoje plany - gwóźdź programu, to Afryka i może popływamy w Renie? Póki co kawa na rozruch , ciepełko dla Was . Wyjątkowo miłego dnia :d

Zazdraszczam Wam, chociaż Afrykę już znam. :d

Też mam tu Polkę w okolicy ale ona nieczasowa. 

 

A przy okazji miłej niedzieli Wszystkim :d

35863880_2134196266814078_82037092584752

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Margaritka i @Afryka, zazdraszczam Wam przeokropnie, ale z całego serducha życzę fajnego wspólnego popołudnia.

Ja wiecznie trafiam bez koleżanek w okolicy...chociaż, nie! Była w mojej mieścinie jedna opiekunka oprócz mnie, z tym że mamy do siebie dosyć daleko i trudno nam się było zgrać. Raz się tylko spotkałyśmy.

Ale jestem pełna nadziei, że uda się spotkać ze @Skorpionka :) 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...