Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niedziela wiec niby dluzej pospac mozna...jakos mi nie wychodzi.....zmienniczka wczoraj dojechala szogun juz na wywczasach....pozorny tydzien pozornego luzu...walizy spakowane jutro jada kierunek home

dzisiaj w planie krotkie mycie pdp potem odespac nocke a potem rower rower rower...bez cisnienia ze na czas musze z powrotem byc - zmienniczka przejmie pflege..jakis czas temu zauwazylam bardzo ciekawe budynki nad havela- idelane do obzdjeciowania..moze wlasnie ten kierunek obiore...zawezme swojego druha i pocykam foteczki 

milego dnia pozytywnej energii zycze dla wszystkich zajebistych na forum bo235eee17ca660886ab54c57b256b2d6f.jpg.a2ec2d664cbe6bede763736d578bad35.jpg

oczywiscie zapraszam na filizaneczke espresso a moze ktos wybierze tradycyjna plujke??

milego dnia 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, beatrix+ napisał:

JESZCZE 20 km i będę w domku !

Flota Allstara super,  kierowców 2, bystrych chłopaków,  jeżdżą wszędzie i mają stronę na fb. Szkodnik w świątecznym ubraniu czeka,  psy ogonami machają...

Buziole!

:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Już ogarnęłam forum i jestem w połowie drugiej kawki... Dziś siódmy to jeszcze trzy tygodnie przede mną... :) Trzeba jakoś cerować sobie humor bo już mam dziury na wylot xd

Sobota była do d.py, ale choć trafiłam w Aldiku na karton odpowiedniej wielkości i będę mogła pakować to co mus wysłać xd nie ma to tamto, czas wracać do domu z całym dobytkiem bo nie wiem czy tu się wróci. :( 

A poza tym niezmienne miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie mogłam dospać do budzikowego dzwonka ...za długo spałam ,ale lubię wstać wcześnie , jeśli czuję się wyspana . Mój warsztat pracy zniosłam na dół , bo tutaj wygodna kuchnia i ....kawa pod ręką :d Oczywiście raz na górnym balkonie już dzisiaj byłam , przed chwilą byłam też przed domem ...w wiadomym celu . Cugasek smakował :haha:Wczoraj córka Katiuszki podrzuciła mi hausgeldy ...na dziś wizytę zapowiedziała , ale za moment zmieniła zdanie i powiedziała , że raczej jej mąż odwiedzi , bo chce mnie poznać ...Jakich słów używała na mój temat pisać nie będę , bo raz , że idiotki z siebie robić nie będę a dwa ....już tych cudnych , ciepłych słówek to ja się nasłuchałam , że ho , hooo , hoooo....a może jeszcze więcej . Nie ze mną te numery ...coś ostatnio słodkości mi nie służą ...raczej mnie po nich mdli ...jakbym w ciąży była :szydera: I bardzo dobrze , że może ten mąż ttaj wpadnie to ja go zaraz złapię  za chabety i do pralni zaciągnę . Zmienniczka mówiła mi , że gdzieś z pralki woda podcieka , ale nie ma obawy przed zalaniem , bo specjalną szczotą zgarnia się ją do odpływu . Po wstawionym praniu , jeszcze za bytności zmienniczki było sporo wody ...zagarnęłam ją do odpływu . Nie dawało mi to jednak spokoju i wczoraj zeszłam do piwnicy ....woda znów stała . Podejrzewam , że to nie pralka , tylko jakaś rura przecieka i kiedy wodę spuszcza się z wanny i innych urządzeń to gdzieś tam w piwnicy puszcza . Nie daje mi to spokoju i muszę sprawę załatwić ....zanim większa awaria nie wylezie ...Ot ...i niedziela a ja rozkminiam o rurach ...starych rurach  :haha:No to :

Miłej , spokojnej , cieplutkiej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam coś :oklaski:Od dzisiaj przechodzę na system urlopowy :haha: Czyli.....1525532242_dziedobryniedzielajeyk.jpg.44094ea75ca8cdffcc69ba2ee256deab.jpg...ani myślę :szydera: A tak serio....na trzy tygodnie przed zjazdem humorek mam boski :oklaski: Wczoraj zdjątka z domku dostałam....cudny ogródek na mnie czeka :oklaski: Chwasty się obraziły i jeszcze w ziemi siedzą :szydera: Glony w stawie śpią jeszcze snem zimowym :szydera: Żabi skrzek tworzy bajeczne wyspy :szydera: Hiacynty, ciemierniki i szafirki kwitną :oklaski:No i jak tu się nie cieszyć? :szydera: Podzielę więc się z wami moją pozytywną energią i pożyczę każdemu przecudnego dzionka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

gdziesmniezapodzial watek sentencji a tak mi sie richard spodobal ze swoim przeslaniem spodobal ze az se wkleje...tylko nie krzyczec prosze...784b098a97e35bd839e675b049cd44f7--memento-dom.jpg.fb41a15f2cdd3eb8697d2849a015ddd0.jpg

Sama sentencja może być, ale męski egzemplarz przystojny (!!!), oj przystojny :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Mirelka1965  a ić...

Kwiatki swoim ogrodzie to tylko na zdjęciach możesz pooglądać a akurat jak wrócisz to będzie wysyp chwastów i glonów.

Co się chwasty i glony wysilać teraz będą , skoro gospodyni-ogrodniczki brak ? Wysypią jak będą miały pewność , że marnotrawna powraca . Lubią ostrą jazdę ...chcą mieć godnego przeciwnika a nie jakieś tam pseudo ....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co się chwasty i glony wysilać teraz będą , skoro gospodyni-ogrodniczki brak ? Wysypią jak będą miały pewność , że marnotrawna powraca . Lubią ostrą jazdę ...chcą mieć godnego przeciwnika a nie jakieś tam pseudo ....:szydera:

Dobrze prawisz :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wczoraj pobiłam rekord życiowy... 18 godziny jazdy do Dortmundu :mur:... Nie mogę się dzisiaj zebrać w sobie, najchętniej wróciłabym do łóżka z powrotem, a tu trzeba Muminka ogarnąć i nie ma, że boli mnie w "człowieku" :haha:i nie mam ochoty na jakąkolwiek pracę... Czekam na zbawienne działanie kofeiny i nikotyny i biorę się za "umowę o dzieło" :szydera:

Przyjemnej niedzieli, a sobie życzę dodatkowo krótkiej. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

niedziela wiec niby dluzej pospac mozna...jakos mi nie wychodzi.....zmienniczka wczoraj dojechala szogun juz na wywczasach....pozorny tydzien pozornego luzu...walizy spakowane jutro jada kierunek home

dzisiaj w planie krotkie mycie pdp potem odespac nocke a potem rower rower rower...bez cisnienia ze na czas musze z powrotem byc - zmienniczka przejmie pflege..jakis czas temu zauwazylam bardzo ciekawe budynki nad havela- idelane do obzdjeciowania..moze wlasnie ten kierunek obiore...zawezme swojego druha i pocykam foteczki 

milego dnia pozytywnej energii zycze dla wszystkich zajebistych na forum bo235eee17ca660886ab54c57b256b2d6f.jpg.a2ec2d664cbe6bede763736d578bad35.jpg

oczywiscie zapraszam na filizaneczke espresso a moze ktos wybierze tradycyjna plujke??

milego dnia 

Dziękuję za życzenia :szydera::szydera::szydera: i za plujkę też :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Teresadd napisał:

I 100+ za świnię.No jakieś jaja.Kupują wszystko przed wyborami.Zaraz Grecja tu będzie.

I nawet nie pomyślą jakie prostackie skojarzenia to budzi. Przecież 500+ jest dla kobiet. A tu krowa.

Buractwo i arogancja władzy jest przerażająca .

Dziadzia Jaro...towar niewiadomego pochodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...