Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Joy napisał:

@Baśka powtarzająca się wygląda na to,że trafiłaś na spokojne miejsce.Bez nocek i ciasta na niedzielny obiad:dobrze:Super,cieszę się :cmok: 

Prawie swoboda , też się cieszę . Prawie , bo będzie groziło mi odwiedzanie przez kuzynkę Katieńki , którą mam ignorować , nie zwracać uwagi , że do garnka mi zajrzy ....bo też potrafi ...po prostu olewać . Takie przykazania otrzymałam wczoraj od zmienniczki i córki PDP-nej . Kuzynka mieszka po sąsiedzku i jedyne lekarstwo , żeby sobie poszła to " musimy zmienić pieluchę " . Podobno zrywa się momentalnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.04.2019 at 16:26, Mirelka1965 napisał:

64320609_witamyruchome.gif.7190cce394edcc8b730ee86e3b5f040d.gif po długiej niebytności.  @Blondi wpada jak po ogień, Betty zniknęła...teraz ma nick @ABC, ale rzadko bywa. Rozgość się w w naszym gronie...poznamy się :oklaski:

czesc @Mirelka1965 wywolalas mnie do odpowiedzi... Kiedys to bylo forum, ktorym zylam jak powietrzem... czasy sie zmienily... Pozdrawiam Betty....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, hawana napisał:

Gupi zoll  nie zajumal?:szydera:

Nie . Ślicznie w ruloniki pozwijane były . Nie miał jak przejrzeć ....mało casu kruca bomba ...mało casu . Wielkie auto z polską pieczarką podjechało ...muss skontrolować :szydera: A na poważnie ...kuźwa kilka tych samochodów zollowskich po parkingu jeździło w te i we w te . Jedni wyjeżdżali na trasę ...drudzy kontrolowali ...i ci pierwsi zgarniali z trasy auta i " zapraszamy na parking " . A ..i naszemu kierowcy zajumali okładkę - koszulkę z dokumentów , ale drugi kierowca zapytał , czy koszulki nie było ?  Uczciwi byli ...dziewczyna z ich auta przyniosła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka, gratuluję :)!

Podziwiam ludzi, którzy potrafią nauczyć się języka tak, żeby swobodnie i pod każdym względem poprawnie się nim posługiwać.

Też się douczam i kiedyś będę musiała podejść do małego egzaminu, ale na razie czarno to widzę :/.

 

Szacun!

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ABC napisał:

czesc @Mirelka1965 wywolalas mnie do odpowiedzi... Kiedys to bylo forum, ktorym zylam jak powietrzem... czasy sie zmienily... Pozdrawiam Betty....

Nadal możesz...:tak2: W zmienionym składzie jest fajnie:oklaski: Bywaj z nami, a sama się o tym przekonasz :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hawana napisał:

No. Basce sie nie udalo, ale zawsze moze sprobowac jeszcze raz na zolla...

A jak pomysł sprzedała publicznie, to niech na tantiemy nie liczy(takie branie na czekanie):szydera:

Na sranie ...nie czekanie ! Najważniejsze , że mnie skontrolowano , bo już  myślałam , że jak u lekarza wystarczy język pokazać i sruuuu....recepta moja ...to i zollowcy na mnie uwagi nie zwracają !  A jednak ...miłe zaskoczenie . Musi nie jestem aż tak bardzo tragiczna ....jeszcze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na sranie ...nie czekanie ! Najważniejsze , że mnie skontrolowano , bo już  myślałam , że jak u lekarza wystarczy język pokazać i sruuuu....recepta moja ...to i zollowcy na mnie uwagi nie zwracają !  A jednak ...miłe zaskoczenie . Musi nie jestem aż tak bardzo tragiczna ....jeszcze :szydera:

tak własnie ,u lekarza jezyk i sruu,u zolowca gacie i sruu:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Białą Noc,  CZY Zieloną...Już nie pamiętam..

Jestem na czuwaniu bo pilnuję nowej opiekunki z innej agencji. Dom oświetlony,  żeby dziewczyna zawału NIE dostała...przyjechać w nocy do ostatniej chałupy w krzokach nad rzekę..

Już późno,  ok.15.No trudno. Grunt,  że mnie zgarnie do chałupy. 

Dobrzewnoc Państfoo!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.04.2019 at 18:31, Andreaa napisał:

Czesc Wam :)

Juz spakowana jestem. Wczoraj znalazlam busika . Odbierze mnie z domku pdp-nej i zawiezie pod adres moj docelowy.  Maz nie wie,ze pod dom podjade. Mysli,ze bedzie po mnie do Lodzi jak zawsze wyjezdzal.

 

 

hihi..to mój chyba na zawał zejdzie, jak wjadę na podwórko 14 maja zamiast 15 lipca..O.o wszystko przez to , że moi dostali wspólne sanatorium i mam przerwę na 4 tygodnie..:szydera:fajna sprawa, takie niespodziewane wolne:szydera: bo jak mieszkanko zostawię, tak wrócę :szydera: i najwyżej sama na siebie pofluhtam jaki tutaj kurz wszędzie..:$:d ale syfiara ta poprzedniczka musiała być.xdxdxd

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się zgłaszam :oklaski: Na stanowisku się pojawiłam...siorbanie odstawiam, fajurka skatowałam w tempie ekspresowym i teraz mogę się przygotować do wolnej soboty :haha: Z jednym minusem...prasować nie będę :szydera: Taki bunt młodzieńczy...trochę wszak trzeba się poruszać :szydera: Mam na liczniku swa łabądki...i cudnie mi z nimi w trio :szydera: A teraz pięęęęęknie się przywitam...2117948809_dziedobryoczko.jpg.f0345e44eac1b8c46b2e2644a3e8556c.jpg I do kompletu pożyczę wszystkim cudnego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...