Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Ja też mam fioła na punkcie butów.Aczkolwiek wyleczyłam się z internetowych zakupów bo zdążyło mi się że nie pasowały, jakoś  tak pięta przeszkadza a palce gniotą:haha:

Fioła mam bo cierpię na chroniczny brak :smutek:Na obcasie nosze rozmiar 34, a płaskie 35... z tego powodu pomykam na ogół w jakiś dziecinnych butkach :smutek:Przez internet nie zamawiam bo do tego wszystkiego mam wysokie podbicie i wszystkie są właśnie gniotące :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lucyna.beata napisał:

pewnie byles zbyt...prawdomowny...polowy i tak nie powiedza twojemu zmiennikowi z obawy ze zrezygnuje...tak sadze 

Oczywiście myślę tak samo. Ale już znaleźli. Chciał przyjechać 18 kwietnia, ale będzie już 17, namówiłem go żeby był wcześniej, bo jest tu co ogarniać. Tak więc jakoś z lżejszym sercem wyjadę

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, słoneczko piękne na termometrze 12 gradusów

Wiosna nareszcie

Kurde o 3 rano obudził mnie potworny hałas, myślałem że jakieś trzęsienie ziemi albo inny kataklizm.

Wyskoczyłem przed dom , a nad dachem na wysokości jakiś 20 metrów wisiał sobie helikopter

ciul wie co tam robił wisiał w jednym miejscu około 30minut i nagle się odddalił

No jedno co dobre to o trzeciej rano zaliczyłem kawkę pierwszą

Miłego dzionka:cześć2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek. nie pisałem, to napiszę: Elka popsuła dzidziowy wózek elektryczny, i przez ostatnich kilka dni miałem na spacerach niezłą siłownię. górki i dołki, a utuczyłem trochę Heinza, to fakt. no i zabrali silnik do naprawy, i właśnie dzwonili, że dziś lub jutro oddadzą :d . niby się cieszę, ale z drugiej strony fajny trening na posladki był. wczoraj osimnaście stopni, dzisiaj piętnaście, a jutro cztery. dość głupia ta pogoda jak dla mnie.miłego dzionka

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się wszystkim. Kawę wypiłem. Z własnego ekspresu w ulubionej filiżance. Poezja!!! Za oknem słońce(zapowiadają 19 st.!) walizki rozpakowaniu i schowane, upierdliwy podopieczny odszedł w niepamięć. Niech żyją wakacje!!!! Wszystkim w pracy życzę samych szybko mijającym dni.Wybierających się do domieszką szczęśliwej podróży a nam na urlopie to chyba tylko pogody ducha bo jest cudnie.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

W Bawarii wybucha piękna wiosna, weekend powinien być już jasnozielony i kwitnący, cudnie jest, szczególnie, że tydzień mam wyjątkowo lajtowy, więc jest sporo czasu na niespieszne zachwyty oraz ... porządkowanie szaf ;).

W sobotę muszę z kasy wyskoczyć i kupić nowy rower, bo to, na czym teraz jeżdżę, przestaje być podobne do czegokolwiek :D. Wygląda koszmarnie, rzęzi i skrzypi, światło ledwo dyszy, a ramę pożarła rdza już dawno temu.

 

Spokojnego dnia i lekkiego dotarcia do weekendu życzę Wam i sobie :).

 

 

 

 

Edytowane przez salazar
Zdjęcie nie weszło
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja wnusią wczoraj na mnie czekała. Wie że będę we wtorek ale o tydzień się pospieszyła. Jak ja dotrwam do wtorku ? Teraz moja tęsknota skoczyła pod niebo. 

:cmok: Mario z Jolantą........pocieszę cię . Ty musisz wytrwać tylko do wtorku, a ja jeszcze 4 tygodnie.

Także tęsknotę łap na lasso i sprowadź ją na ziemię, jutro juz czwartek, weekend coraz bliżej , a potem juz tylko poniedziałek i we wtorek............upragniony Twój dzień. Nie pakaj, tylko pierś do przodu, korona na swoje miejsce i tyle.:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

ososbisce udaje mi sie to baaaaaardzo sporadyczie ....bywa tak ze nie nie da sie tych zaleglosci nadrobic...to bardzo plodne towarzystwo:haha:

 Staram się czytać na bieżąco, jedynie wieczorne posty jakoś mi umykają, bo o 20, to ja przeważnie już śpię, ale budzę się razem z ptakami i o 5.30 już jestem na nogach.:kawa2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja wnusią wczoraj na mnie czekała. Wie że będę we wtorek ale o tydzień się pospieszyła. Jak ja dotrwam do wtorku ? Teraz moja tęsknota skoczyła pod niebo. 

Zewrzyj pośladki, wypnij cycki, wciągnij brzuch, podnieś głowę pod niebo...dasz radę :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zrobiłam Andzi poskromienie złośnicy. Ja jestem bardzo cierpliwym człowiekiem, ale co za duzo to nie zdrowo. Przy wieczornym przebieraniu w piżamę, Andzia znowu miała problem, bo dlaczego ona ma sie przebierać, dlaczego teraz a nie jutro i milion innych pytań, wymówek i argumentów, którymi posluguje sie od tygodnia, zeby tylko postawic na swoim, bo ona wie lepiej. Tak mnie zdenerwowała, ze najzwyczajniej na świecie podniosłam na nią głos. Pracuję 6 lat i tylko z dementykami , ale ostatni tydzień ona przechodzi sama siebie.

W końcu udało jej się i mnie wyprowadzić z równowagi/swoją rodzinę do takiego stanu doprowadziła juz dawno temu/.

Dzisiaj rano.............normalnie nie ten człowiek. Nie wiem jak to jest, pamięć krótkotrwała u niej nie funkcjonuje już zupełnie, do tego stopnia, że zje i za 5 minut mówi że nic nie jadła. A tu czyżby zapisała ten wczorajszy incydent w pamięci?????

Przekonam się dziś wieczorem w łazience.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...