Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstałam :oklaski: I nawet się cieszę z tego powodu :haha: Po wczorajszych zapowiedziach burz i grzmotów jestem przyjemnie rozczarowana :haha: Zaledwie lało i pizgało, rzucało śniegiem i deszczem, ale piorunów nie było :haha: Ogłaszam zatem, że  27002981_dziedobryruchomawiosna.gif.39dc8b912e0bcfe3e3dc61b7ca07f55b.gif A skoro przyszła ta upragniona i długo wyczekiwana wiosna, to i nastrój radosny zagości w serduchach na dłużej :oklaski: Słowy temi życzę przemiłego wtorku każdemu, kto sobie tego życzy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dołączę do skowronków , siorbaczy , tylko walnę sobie drugą kawę , bo w pierwszym kubku już fusy widać . Cholewcia ...fajnie na urlopie , kiedy wstaje się o świcie i wie się , że można w rozmemłaniu przy kawie posiedzieć ....chwilo trwaj :d

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Dołączę do skowronków , siorbaczy , tylko walnę sobie drugą kawę , bo w pierwszym kubku już fusy widać . Cholewcia ...fajnie na urlopie , kiedy wstaje się o świcie i wie się , że można w rozmemłaniu przy kawie posiedzieć ....chwilo trwaj :d

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

A ja na projekcie siedze rozmemłana a na urlopie to podejrzewam, że picia kawy nie będę tak celebrować :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, NNNdanuta napisał:

Dostałas informację, że zmienniczka była, ale się rozmyśliła ??? O.o

wiesz gdyby tylko to to moglabym jakos miec przeczucie ze cokolwiek moze zadzialac...ktos inny itd...ale jezeli wierzyc polskim przeroznej miasci lekarzom jest znacznie gorzej....nie mowie nic szogunowi bo to nie jest na 100% potwierdzone ..musi skonsultowac sie jeszcze z innym lekarzem...ale tak czy siak w pn miala tu byc poki co nic nie jest odwolane...czekam...i jak napisalam ci....nad pewnymi rzeczami nie jestesmy w stanie panowac...generalnie zycie pisze za nas swoje scenariusze...obojetni czy mialaby tu byc czy zatrzyma ja w kraju cos innego ja zycze jej zdrowia i sil 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dopijam poranna kawe i zastanawiak sie co dzisiaj mam do zrobienia?Wczoraj z rozpedu poprasowalam wszystko , co mialam poprasowac dzisiaj.Wg rozpiski corki babci w poniedzialki piore a we wtorki prasuje.Dzisiaj wtorek a prasowania nie mam.

Musze cos wymyslec.

Milego dnia!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MeryKy napisał:

A ja na projekcie siedze rozmemłana a na urlopie to podejrzewam, że picia kawy nie będę tak celebrować :p

Od czasu , kiedy zakończyłam pracę u Pusi staram się / z naciskiem na staram / ogarniać się z samego rana . U Pusi w rozmemłaniu ...w szlafroku ...widzieli mnie wszyscy ...nawet dostawca poniedziałkowych jaj ...a przyjeżdżał najwcześniej o 11-tej :szydera: Dla Pusinej rodziny dziwne było , jeśli któreś przyjechało ok. 10 -tej a ja już w kompletnym rynsztunku i z koniecznie wtedy maźniętym okiem ...jak to z rańca :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wstałam :oklaski: I nawet się cieszę z tego powodu :haha: Po wczorajszych zapowiedziach burz i grzmotów jestem przyjemnie rozczarowana :haha: Zaledwie lało i pizgało, rzucało śniegiem i deszczem, ale piorunów nie było :haha: Ogłaszam zatem, że  27002981_dziedobryruchomawiosna.gif.39dc8b912e0bcfe3e3dc61b7ca07f55b.gif A skoro przyszła ta upragniona i długo wyczekiwana wiosna, to i nastrój radosny zagości w serduchach na dłużej :oklaski: Słowy temi życzę przemiłego wtorku każdemu, kto sobie tego życzy :oklaski:

no wlasnie gdzie ta wiosna??? zakupy robi czy co??? ponuro dzisiaj i deszcze maja byc ale masz racje...slonce w serduchac to najwazniejsze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry Opiekunkowo :całus::cmok:. Wczoraj w pauzie pojechałam jeszcze kupic farbę i na powrocie złapał mnie deszcz z gradem. 

Od rana nosek zapchany, taki los przewrotny.

Przed samym wyjazdem.

Dzis nawet ciepło w miarę.

Idę dalej walczyć ze zmienniczką :d.

Miłego dzionka ludkowie :love:

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbara48 napisał:

Dziendobry Opiekunkowo :całus::cmok:. Wczoraj w pauzie pojechałam jeszcze kupic farbę i na powrocie złapał mnie deszcz z gradem. 

Od rana nosek zapchany, taki los przewrotny.

Przed samym wyjazdem.

Dzis nawet ciepło w miarę.

Idę dalej walczyć ze zmienniczką :d.

Miłego dzionka ludkowie :love:

 

 

basiu...nosek odetkaj i milego zycze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Od czasu , kiedy zakończyłam pracę u Pusi staram się / z naciskiem na staram / ogarniać się z samego rana . U Pusi w rozmemłaniu ...w szlafroku ...widzieli mnie wszyscy ...nawet dostawca poniedziałkowych jaj ...a przyjeżdżał najwcześniej o 11-tej :szydera: Dla Pusinej rodziny dziwne było , jeśli któreś przyjechało ok. 10 -tej a ja już w kompletnym rynsztunku i z koniecznie wtedy maźniętym okiem ...jak to z rańca :szydera:

Żaden dostawca jaj tu nie zawita a szkoda :trele: Siedzę na ostatnim piętrze jak ta księżniczką na wieży:haha:

Jestem tutaj ostatnim ogniwem :haha:

No nic ...a teraz pora włosy wysuszyć bo faktycznie przyjdzie mi w rozczochranej fryzurze zejść na salony :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Żaden dostawca jaj tu nie zawita a szkoda :trele: Siedzę na ostatnim piętrze jak ta księżniczką na wieży:haha:

Jestem tutaj ostatnim ogniwem :haha:

No nic ...a teraz pora włosy wysuszyć bo faktycznie przyjdzie mi w rozczochranej fryzurze zejść na salony :trele:

Susz ....nie strasz ludzi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) 

Nie przewidziałam,że zostanę dłużej no i zabrakło mi fajek.Dziwnie smakuje poranna kawa bez cugaska :( 

Zaraz muszę zerknąć czego brakuje w lodówce i "pod pretekstem" śmignąć do sklepu :haha:

Pogodnego dnia nam wszystkim :327_sunny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizga okrutnie,zimnica paskudna,ale słonko też jest póki co:)Trochę mnie wkurza ta pogoda, bo nic na zewnątrz zrobić nie mogę:( Może w weekend,bo jakieś duże plus zapowiadają.

Ten tydzień zapowiada się medyczno-remontowy:)Bawię się też projektowaniem mojej nowej  kuchni.To będzie kolejny punkt programu renowacja:)

Miłęgo dzionka wsiem:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Zimno.Wczoraj lekko sypnęło śniegiem.Temp.w okolicy zera.Urlopu jeszcze sporo,ale tak siedzę bez sensu.Może bym i gdzieś pojechała ,ale pomysłu nie mam.Teściowa mnie zapraszała.Ale tak chyba raczej z grzeczności.Coś może wymyślę.Miłego dnia wsiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Oczywiście, że masz rację ... Dla mnie sentencję taką, że niby pieniądze szczęścia nie dają wymyślił ten kto nigdy nie spotkał się z tym czym jest ich nieustanny brak. Taki pomysł dla pokrzepienia serc...))))

Macie obie z Kasią rację :) Ale ja pozwolę sobie mieć swoją :) Dla mnie szczęście to stan umysłu  a nie posiadania.

W zasadzie całą dyskusję powinnyśmy zacząć od tego,żeby zdefiniować co to jest szczęście .Tyle tylko,że się nie da:szydera:

Bo dla każdego z nas oznacza co innego.I dobrze :) Przez to świt nie jest nudny :) 

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...