Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka mi dała dyla przez ogród. Na szczęście przyprowadziła ją bratowa.

Ręce i cycki opadają a pauzę to sobie mogę tylko narysować. :smutek:

:cmok:Też kiedyś gnałam jak ta durna w kapciach za moim pdp, dogoniłam ale nie chciał zawrócić i żadnych argumentów nie było... Dopiero jak mu powiedziałam, że zostawiłam drzwi od domu otwarte to się wziął i wrócił. Trudna ta nasza robota bywa :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eugenia1 napisał:

Dzień dobry się wszystkim. A ja dzisiaj wypowiedziałam umowę . Tylko 10 dni krócej ale też 10 przespanych nocy. Babcia poszła do szpitala i wstaję do dziadka ( zaawansowana demencja) po 2 razy w nocy i wolne też się poszło gonić. Zostało tylko jedno popołudnie wolne. Rozmawiałam z rodziną ale oni pracują i nie widzą rozwiązania. No to ja znalazłam rozwiązanie. Ulżyło mi

Brawo Ty :tak: Nie jest to przyjemna sytuacja, ale nie warto poświęcać się dla czyjeś choroby poświęcając na to własne zdrowie :|

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba przyszedł czas na zmiany. :haha:

Zaraźliwe  te zmiany na tym naszym forum . Epidemia jakaś . Nic na razie więcej napisać nie mogę , żeby nie zapeszyć ...zabobonna pod tym względem jestem , ale też wczoraj zameldowałam w agencji , że w nocy to chce mi się cholernie spać a nie biegać po schodach ....i to kręconych  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się  małpujesz po nas. :haha:

No taka małpa wredna już jestem :haha:A na poważnie ( bo aż tak bardzo nie małpuję ! ) na kiego sosnę mam czekać jak na zachodzie bez zmian ....czyli przeje...ne  nocki ? Szkoda czasu i zdrowia ...czas na zmiany :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Pogoda taka, że z domu wyjsć sie nie chce....odwołałam wizytę u dentysty i se nalałam kieliszeczek wiśnióweczki.....:d i se skaczę po kanałach....:d 

Ewuś od kilku dni pogoda barowa, tylko, że ja tyle pić nie mogę. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

A ja mam nową sztelę. Syn uznał,  że lepiej zmieniać opiekunki,  niż babci zorganizować tabletki. 

Zatem do boju Betinko! Już za tydzień będę w Pirnasens 66-955.

Babuszka samotna, na wsi,  rolatorek , samoobsługowa na razie. Z córką się jeździ na zakupy. 

No i super!

Może i super ale ja wszelkim wiochom mówię stanowcze nie. Przy moich wielomiesięcznych turnusach skończyłoby się pobytem w psychiatryku.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zaraźliwe  te zmiany na tym naszym forum . Epidemia jakaś . Nic na razie więcej napisać nie mogę , żeby nie zapeszyć ...zabobonna pod tym względem jestem , ale też wczoraj zameldowałam w agencji , że w nocy to chce mi się cholernie spać a nie biegać po schodach ....i to kręconych  :haha:

Masz rację Basieńko. Mnie nawet po prostych schodach nie chciałoby się po nocy ganiać.

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Michasia 1959 napisał:

mnie tez pogoda męczy i chałeczkę zagniotłam .

54346755_260855534800272_3260599863858954240_n.jpg

Taką chałeczkę z masełkiem sama bym wrzuciła na ruszt mniam. 

Możesz też przepis machnac bo mój mi sie gdzies schował.

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...