Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wracając do twojego poprzedniego posta ...tak sobie ( czytając ) pomyślałam , że może ja też , bo jakieś depresyjne stany mnie łapią ....nieraz . Jednak u mnie chyba wszystko w porządku , bo apetyt mi dopisuje ....musi ma mi się jeszcze na życie :szydera:

 

depresja_2014-10-28_20-54-11.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bo są mięciutcy jak ....pluszowe misiaczki niektórzy ...inni zakochani na zabój ...a jeszcze inni to twardziele , którzy sami robi z kobietami co chcą ....i jakie śtuki nawet wymyślne w tych sprawach ....ojejku temat rzeka     :d

No właśnie, faceta chyba jednak trudniej "rozszyfrować" niż Kobietę,

Dla Was to wydaje się się takie proste,

a to nie jest - tak- 

Facet potrzebuje i przytulenia i pocałunku i pogłaskania i chwil zwykłych i chwil intymnych,

czasami tylko pieścić stopy, a czasami a czasami dużo więcej, kiedy masuje Twoje stopy, Twoje nóżki  - nie znasz  moich intencji, a są różne...

Czasami tylko dotykać, a czasami .........

Zaczynam zbyt osobiście pisać. 

Czas się już ewakuować. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

No właśnie, faceta chyba jednak trudniej "rozszyfrować" niż Kobietę,

Dla Was to wydaje się się takie proste,

a to nie jest - tak- 

Facet potrzebuje i przytulenia i pocałunku i pogłaskania i chwil zwykłych i chwil intymnych,

czasami tylko pieścić stopy, a czasami a czasami dużo więcej, kiedy masuje Twoje stopy, Twoje nóżki  - nie znasz  moich intencji, a są różne...

Czasami tylko dotykać, a czasami .........

Zaczynam zbyt osobiście pisać. 

Czas się już ewakuować. 

 

Tak ładnie napisałeś , jakby to mnie dotyczyło . Pisz ...pisz ...pisz tak do mnie :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry Ale mi migdał wywaliło, ledwie przełykam. Wiosna wiosenka mówili, będzie fajnie mówili... W życiu nie miałem problemów z gardzielą w trzaskające mrozy.

Jak nie masz nic mądrzejszego to płucz wodą z solą (łyzeczka) na 3/4 szklanki. Co godzinę, a nie pic po tym z pół godziny. W Polsce na to dobry byłby dentosept :( Ja się kiedyś migdałów pozbyłam i nie żałuję tego, ale mężczyźni lepiej żeby byli kompletni :)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Jak nie masz nic mądrzejszego to płucz wodą z solą (łyzeczka) na 3/4 szklanki. Co godzinę, a nie pic po tym z pół godziny. W Polsce na to dobry byłby dentosept :( Ja się kiedyś migdałów pozbyłam i nie żałuję tego, ale mężczyźni lepiej żeby byli kompletni :)

Zawsze płuczę w takich sytuacjach, pomimo odruchu wymiotnego. Jestem po pierwszej sesji  

Kawy bym się napił

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1761112138_dziedobryzajcczwartek.jpg.66d900d0312786e6bd030e67196e9e84.jpg o czym informuję tych, którzy jeszcze nie powstali z łóżeczek :szydera: Ja powstałam po śnie kamiennym. kawunię siorbię i odrabiam klepankowe zaległości :haha:Buro za oknem, ponuro, ale nie wieje i nie pada :tak2: Czyli jakiś pozytyw jest :oklaski: Życzę zatem wszystkim wielu pozytywów na froncie i poza nim, a przede wszystkim zadowolenia z szybko upływającego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry  :d

Dziś jadę z moim tatą na badania kontrolne do szpitala. Już mnie trzęsie na samą myśl o tym bo obawiam się, że długo nam sie tam zejdzie. Dla zdrowego człowieka jest to bardzo męczące a co powiedzieć o chorym ?

Starość jest okropna.....:(

Cieszmy się, że jesteśmy " młodzi ", sprawni i zdrowi....bo to jest bezcenne....pieniądze to sosna !

A w ogóle to miłego dnia  :cmok: radości i uśmiechu....:d

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...