Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobiłam się i ja :oklaski: Melduję, że wstałam, chociaż nie chciałam :haha: 1715144930_Dziedobrywtorek.jpg.0f3ee81e8ccc8f995aad5ea3a22f3d60.jpg U mnie lać przestało, pizgać nie pizga, a to znaczy, że nie jest źle :oklaski:Teraz kawusię się wysiorbie i przygotuje do pięknego dnia z wolnym popołudniem :oklaski: Tym co na obijaniu czas mija, i tym co harują w pocie czoła życzę, by wtoreczek minął wg upodobań własnych :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Magdzie napisał:

I ja jestem

Dzień dobry :oklaski:może trochę gimnastyki :dale najpierw kawa, zapraszam i życzę miłego dnia. :oklaski:

Mhmm..." mać moja artistka - otiec kapitan

siestriczka gimnasticzka '

a ja chuligan !

Pajechał w dieriewniu

tri riublia zapizdił

kupił siebia wodki

kak swinja sje spił "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Łeeee....ja je z doopy a tu działa /działka ...nawet ...brak i jak do dzieła mam się brać ? Pierdacycie Lachu o świcie :szydera:

Ostatni dzień mojego tu pierdacenia i mówię do rymu: aufwiderzejen (dzenia).

:szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, następny dzień świstaka czas zacząć. Jedyne pocieszenie to, że do piątku już niedaleko, a w sobotę położę się do swojego łóżka. Z drugiej strony w mojej sytuacji 50+ byłoby niewesoło bez tej pracy. I dogódź tu babie, w pracy źle, a bez pracy jeszcze gorzej :szydera:. Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mhmm..." mać moja artistka - otiec kapitan

siestriczka gimnasticzka '

a ja chuligan !

Pajechał w dieriewniu

tri riublia zapizdił

kupił siebia wodki

kak swinja sje spił "

Boskie! 

 

Noc spokojna .

Po spóźnionej  kolacji pojechala sama do szlafmycy...szlafcymera znaczy. Nawet nie czekała na Pflegedienst . Gdy w końcu przyszła pielegniarka,  musiałyśmy ją budzić, żeby tabletki wzięła .

Ona musi mieć jeszcze przepisane tabletki na uspokojenie. inaczej sztela spalona.

 

A poza tym  to miłego  dnia! 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

dzieńdoberek :cześć3: kawę czuć w powietrzu. czas poczuć ją w sobie. miłego i spokojnego dzionka ;)

Cześć Przystojniaku! Myślałam o Tobie ostatnio...gdzie się to nam Grześ zapodzial?

A on żony szukał po Dniu Kobiet! 

 

https://youtu.be/O0UQZ3Mx_fo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Właśnie spojrzałam za okno. Szron i zamarznięte kałuże. :szok:

Ja chcę wiosny !!!!

I czego drze się od rana ?! Myślisz , że tylko ty jej chcesz ...tej wiosny ? M+J  ważne  , że w sercu maj a to co za oknem nie liczy się  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...