Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem demencji u mojej podopiecznej zgłosiłam i synowi i agencji. 

Dziś była agresywna.Zrobilsm jej  kąpiel jak zwykle przed kolacja,.nie  bardzo chciała się kąpać,  twierdząc że jest południe. 

A że lubi się pluskać,  to jakoś się udało.Problem z ubraniem koszuli nocnej,  gdzie zawsze już 0 17.byle gotowa.  Potem do jadalni na kolację. No i się zaczęło...krzyczała na mnie,  że jest środek dnia,  i ona nie będzie jeść kolacji i zadzwoniła ze skarga  do syna. A wcześniej znów groziła  mi  policją. Potem ja zadzwoniłam do niego że skargą na mamusie. 

Oni taki sam czas mają,  jak my i też była u nich 18.

Nie mógł się z matką dogadać i przyjechał. Po wielkiej awanturze,  ustalili,  że  jest wieczór i trzeba  zjeść kolację. Przywiózł ją do jadalni,  i zaczęła jeść. 

A mnie zawołał na bok,  powiedziałam mu,.że ona robi się groźna i musi mieć tabletki na uspokojenie. Bo ciężko się pracuje na szteli,  gdzie co drugi dzień pdp wzywa policję, 

Nie mówiąc już,  że w między czasie opiekunka się  policji  sama naraża. 

Wieczorem zaś do agencji pisałam.

No...się  nagadałam. Ma ktoś  może link z gotowymi  wypowiedzeniami umów naszych?

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@beatrix+ powiedz , czy i  jak zakończyła się twoja sprawa z policją ?

Pisałam już,  ale pewnie umknęło. 

Przyjechali Ci sami na drugi dzień,  z dokumentami do podpisu o molestowaniu seksualnym,  uspokoili,  przeprosili i już!

Przyjdzie pewno jakieś pismo. 

Tak że ...MOLESTOWANIE MNIE uratowało. 

Za to babka daje do vivatu z policją!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Pisałam już,  ale pewnie umknęło. 

Przyjechali Ci sami na drugi dzień,  z dokumentami do podpisu o molestowaniu seksualnym,  uspokoili,  przeprosili i już!

Przyjdzie pewno jakieś pismo. 

Tak że ...MOLESTOWANIE MNIE uratowało. 

Za to babka daje do vivatu z policją!

Wtedy , jak pisałaś to żartowaliśmy sobie , ale kurde balans nie jestem pewna , czy to tylko na pisemku da radę zakończyć ? Molestowanie to w końcu poważne oskarżenie . Nie , żebym cię straszyła , ale mam trochę obawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Grzegorz B  wrócił synek marnotrawny na łono Demenclandii. :haha:

Ale za to w domku świętowałeś i 8 i 10 marca. :szydera:

to prawda, 8 marca świętowałem, o 10 marca - że to niby mój dzień - dowiedziałem się jak się dzień kończył, gdy już gnałem do DE :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wtedy , jak pisałaś to żartowaliśmy sobie , ale kurde balans nie jestem pewna , czy to tylko na pisemku da radę zakończyć ? Molestowanie to w końcu poważne oskarżenie . Nie , żebym cię straszyła , ale mam trochę obawy :(

Przypuszczam, że będzie sprawa. Molestowanie jest ścigane i jest na to odpowiedni paragraf. Nie chcę wróżyć, bom nie wróżka, ale.., no właśnie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wtedy , jak pisałaś to żartowaliśmy sobie , ale kurde balans nie jestem pewna , czy to tylko na pisemku da radę zakończyć ? Molestowanie to w końcu poważne oskarżenie . Nie , żebym cię straszyła , ale mam trochę obawy 

Mandat pewnie będzie za te niby otarcia. Grunt,  że Lufthansą na siłę nie będę do domu wracać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Magdzie napisał:

Cichaj!!! Mam zmienniczke :oklaski:, będzie w piątek wieczorem, poczekam na nią, wyjeżdżam w sobotę rano. Do Zgorzelca moje kochanie wyjedzie po mnie. :oklaski::oklaski::oklaski:A teraz udaje się spać. 

Dobranoc wszystkim. 

Zacznij się już pakować, po kilka ciuszków dziennie to będziesz prawie już jak  d drodze do  domu. :haha:Ale i tak gratuluję. :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, scarlett napisał:

Zmieniłam stelomierz :d pobyt mi się skrócił ze 126 na 64 dni :oklaski: moi dostali oczekiwane sanatorium i tym sposobem zamast 15 lipca jadę 14 maja do domciu na 4 tygodnie...huraaa :oklaski::oklaski: jestem happy

no to ciesze sie z toba...jeszcze troszke i wpad na chate

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grzegorz B napisał:

dzień dobry wieczór :cześć2: kłaniam się nisko po krótkiej nieobecności. dzisiaj wróciłem do moich szwabiątek. oba dwa nieco popsute. ale nic to, sie ich naprawi, będzie pani zadowolona. póki co oczęta mi sie zamykają, idę na dół dzidzię ułożyć do snu. zrobiłem im obiad po przyjeździe, byłem z Heinzem na spacerze i kolację mu zapodałem, z pewnymi trudnościami, bo Heinz jak popsuty to traci apetyt. do jutra kochani

witaj ponownie

z pewnoscia pdp naprawisz tylko tylko ze juz mniej ...sprawny bedzie od twojego ostaniego pobytu

dzien dobry 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...