Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, 1bozka napisał:

Pijąc kawę wpatruje się w drzewo i nie mam pojęcia Haha hahahahahHahahaha  czy ono już kwitnie czycos????:szydera:

IMG_20190309_085026.jpg

Ej Bożka, toż to bazie są inaczej zwane kotkami :szydera:

Dzień dobry. 

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

@Maria Jolanta upieklam wieczorem to ciasto budyniowe, bardzo dobre, tylko owocki opadly prawie na spod.

ja sie wczoraj zmobilizowalam zeby tarte z jablkiem upiec ...naprawde baaaardzo ale to baaaardzo sie staralam i dooopa....z babka mi zeszlo dluzej i mialam.....tzw spalone kalorie kiedy-chcesz-szybko-zrzucic-kalorie.jpg.fa7187ea8996aa84286d97062e788dfd.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięń doberek, ja późno, bo spałam z dziećmi, doszłam do ładu z dziećmi, wieczorem chłopczyk poszedł grzecznie spać, już się nie darł, nawet uściskał mnie na dobranoc i powiedział mi bis morgen :tak2:a dziewczynka jest kochana:cmok:na  razie tyle bo śniadanko dla małej robię, pa,pa:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aniao napisał:

@foczka63 treść jest dla mnie niedostępna :(. Jaka to grupa? Może mnie przyjmą ? Do kilku próbowałam się dostać i niestety nie chcą mnie. Dziękuję za pomoc.

:"'Serial Przyjaciółki-dyskusje bez cenzury".Tak się grupa nazywa.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Dzięń doberek, ja późno, bo spałam z dziećmi, doszłam do ładu z dziećmi, wieczorem chłopczyk poszedł grzecznie spać, już się nie darł, nawet uściskał mnie na dobranoc i powiedział mi bis morgen :tak2:a dziewczynka jest kochana:cmok:na  razie tyle bo śniadanko dla małej robię, pa,pa:cześć:

Jana,  a skąd  u licha,  u małego dziecka depresja?? Co podejrzewasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

U mnie szaro i ponuro, nadal wiatr gwizda.

Za to tylko 3 tygodnie i do domciu lecę....:oklaski:

@beatrix+ jesteś super babeczka i fajnie się pośmialiśmy ale te twoje zdarzenie na parkingu do śmiesznych nie należy.

Możesz mieć duże problemy. Coś sobie przypominam, że ktoś juz taki przypadek opisywał, chyba w Hiltonie.

Skończyło się bardzo wielką karą finansową bo u nich grzecznie się czeka na przyjazd policji. A odjazd jest traktowany jak ucieczka z miejsca zdarzenia.

Ja bym radziła szukać jakiegoś adwokata, jakiegoś fachowca w tej dziedzinie.

Ale tam była faktyczna kolizja. Anerik zwiała po kolizji, którą spowodowała przed przyjazdem policji.))))

Edytowane przez NNNdanuta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

No, moze by tak wstać? 

Pogoda NIE może się zdecydować,  czy być ładną czy zloscilwą? ;)

Jeszcze mię do więźnia nie wsadzili..:) 

Ooo, słonko!

Znaczy,  będzie dobrze!

Ty już siedzisz :haha:na zleceniu. Na własne życzenie i za konkretną kasę i nie daj sobie tego zmienić :haha:Będzie dobrze i to jest właśnie między innymi przewaga legalnego zatrudnienia nad nielegalnym bo jednak za Tobą stoi jakies prawo :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...