Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim rannym ptaszkom:szydera: zaspałam dzisiaj troszeczkę:tak2:ale to wina tego domu,:o powoli zaprowadzam dyscyplinę dzieciakom:tak2:za dwa tygodnie będą chodziły jak w zegarku:szydera:

Mały wczoraj dostał szkołę, myślał, że może mi na głowę wejść, ale za cwana jestem na takie numery:cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Witam Cię :cmok:mój adorator ma się dobrze, :tak2:pomaga i tu przetrwać. 

Małe potworki, no cóż, miałam dwa starcia z małym terrorystą:o, w ciągu dnia wszystko ok, ale wieczorem nie chce iść spać, wyje i wrzeszczy, próbuje mnie czy mu ustąpię, ale nie ma głupich, jak zaczyna się tak zachowywać ja go ignoruję,:tak2:, wczoraj położył się spać o 22:30 ma to w dupie, Zasnął ze zmęczenia, bo ile można wyć i drzeć japę.:szydera:Od rana jest grzeczny, nawet bez protestu umył zęby:szydera: i nie drze japy :grzmotnąć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 wolnego na razie nie miałam, ale napisałam całkiem spory list do rodziców ładnie przetłumaczyłam na niemiecki i czekam jak się obudzą, dam go do przeczytania ojcu dziecka, bo matka to jakaś wariatka. Zaproponowałam cały dzień wolny skoro całymi dniami zajmuję się bachorami

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 9 był salon fryzjerski.

Najpierw babki poszły pod nożyce , na końcu ja.

Przynajmniej zaoszczedziłam drogi, bo musiałabym dymać do niej 7 kilometrów. 

Za polecenie nowych klientek dostałam 5 ojro rabatu od mojej fryzjerki. 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

U mnie od 9 był salon fryzjerski.

Najpierw babki poszły pod nożyce , na końcu ja.

Przynajmniej zaoszczedziłam drogi, bo musiałabym dymać do niej 7 kilometrów. 

Za polecenie nowych klientek dostałam 5 ojro rabatu od mojej fryzjerki. 

 

I tak jesteś piękna.Na cholerę ci fryzjer.:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Usmiechnięte jak cholera gdyż otrzymanie kilku tulipanów z samego rana jest strasznie milutkie, nie uważacie?:szydera:

 

@Janeczka1963, z całym szacunkiem bo nie znam tego miejsca, ani nie oceniam czy jest tam ok czy nie, oraz jacy są Ci ludzie dla których pracujesz, ale nazywanie  dzieciaków bachorami jakoś mnie irytuje. Tak samo jak nie miałabym ochoty aby ktoś kto ma się zajmować moimi dziećmi zaprowadzał tam dyscyplinę. Oczywiscie,fajnie gdy ktoś pomaga w wychowywaniu i sie przykłada ale dyscyplina? Brzmi prawie jak tresura. Tak, wiem, to tylko semantyka, ale i tak jakis niefajny wydźwięk ma. Bez urazy ;)

Edytowane przez fioletowa.mysz
Literówka. Znaczy tradycyjnie:D
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@violka @Maria Jolantaon ma depresję i nerwicę, stany lękowe, bierze bardzo silne uzależniające tabletki

Wychodzi na to , że rodzice są skrajnie nieodpowiedzialni , zatrudniając do chorego dziecka opiekunkę bez kierunkowego wykształcenia . Taki maluch potrzebuje również kogoś niemieckojęzycznego , bo teraz czuje się dodatkowo zagubiony .

Na Twoim miejscu złożyłabym wypowiedzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już się.. urwilam, że już chyba zdrowa jestem. Miałam zjechać 27 lutego, ale zmienniczka ta starsza pani nie mogła, bo wylądowała w szpitalu. Ok, miałam zostać do 15marca, bo taki termin podała, zgodziłam się. Zadzwoniła dziś mówiąc, że mnie nie zmieni bo zaś wylądowała w szpitalu, może bym taj jeszcze z dwa tygodnie dłużej została, bo ona chce przyjechać. A co ja urwa nie mam rodziny?, wiecznie przyslugi robić, w jakiej intencji, pytam się? Dziś przyjedzie córka, muszę z nią pogadać, mogę 2-3dni dłużej zostać, to i tak dużo. Ale jestem urwiona. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz nie obraź się, fioletowa myszko, ale jeśli 7 letnie dziecko które o 21:00 miało iść spać o zaczyna tupać i dosłownie wyć na cały regulator, robi to przez 1,5 godziny to sama byś inaczej dziecka nie nazwała, z jego strony to jest zwyczajna próba sił, czy pozwolę sobie zeby wszedł mi na głowę, ja to tak postrzegam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...