Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Magdzie napisał:

A @Baśka powtarzająca się nawet słówka nie pisnie, że wczoraj w tv łódzkiej odmówiła udzielenia wywiadu, "ganguła" jedna. Wystarczy, że raz pojedzie do Łodzi i kamera ja namierza :haha:, cwaniara jedna, wypchnela córkę i zięcia przed kamerę, a sama uciekła :dej Baśka taka szansa poszła w piz...., może to był znak jaki? Może byś dobrze wypadła i zaproponowali by Tobie udział w jakim Dlaczego ja?, albo ukryta prawda? No nic nie myśli.

Ale córka z zieciem stanęli na wysokości zadania, gaduly z nich, aż chcieli mikrofon zabrać dziennikarce i z nią wywiad przeprowadzić (to oczywiście żart) Fajna pamiątka :d

Oczipiałaś ? ...Ady reporterce chodziło o wegetarianizm a my , obie z teściową akurat  gadałyśmy sobie o przyrządzaniu żeberek ....i jak tu kuźwa o trawie i innych liściach gadać ? Dobrze , że nas , zapytanych pierwszych nie pokazano ...ojojoj...takie dwie gwiazdy by były , że ino tv wyłączyć :szydera:Wystarczy , że zięciulo rozwinął się w temacie ," że nadmierne spożywanie mięsa  powoduje powstawanie złogów  " ...Anka ledwie ze śmiechem wytrzymywała . Teraz mamy polewkę na WA , że żenada totalna ...No zezowate szczęście . Setki przechodzących , mimo przedpołudniowych godzin , ludzi a ci do nas z kamerą i mikrofonem . Ja w domu mam " Polsat " , więc tej TV Toya jako takiej nie posiadam , przesłali mi przed 22 na WA :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Ewuś , ale to było znienacka ....speszyłam się mocno , tylko zdołałam odpowiedzieć , że mięsożerna jestem i że chyba to widać po mnie . Na szczęście mnie ani Danki nie pokazali . Danuta bystrzejsza i wskazała , że ci za nami , będą bardziej kompetentni , bo synowa różniste diety stosuje . A guzik prawda , bo owszem patrzy ostatnio na to co zjada , ale nie głupieje do reszty / tylko tak ździebko :szydera:/i jak ma na coś ochotę to zje ...słodkie też . U siebie stara się dla siebie w jakichś " parowarach " potrawy przygotowywać . Dla rodziny gotuje to co lubią . Ona katuje się po 40 minut dziennie z Chodakowską . Wegetarianką bywała , ale organizm dopominał się o mięcho i wracała do innego , takiego po ludzku jedzenia . Teraz zje usmażone , ale bardzo mało i rzadko kiedy ...raczej " parowane " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dobry wieczór opiekunkowo, już w  Hamburgu. Pozdrawiam wszystkich milutko i cieplutko

:cmok:

Mocna jesteś Janeczko, 2 dni w domku i już w nowej robocie. Ja bym nie dala rady, podziwiam Cię :kopara:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 tygodnie czeka walizka ,żeby ją porządnie rozpakować.A co dopiero przepakować się i jechać od nowa.Już nie dla mnie takie numery.Raczej zrobiłabym jak Mirelka ,żeby się nie tłuc tyle godzin 

Zaraz mnie czeka pakowanie i powrót do domu.Zakupów żadnych nie mam.Może kupię ze dwie flaszki Chantre i to tyle.Idę w końcu gdzieś.Przestało wiać i padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam sobie, że następne zlecenie ma być w mieście. Choćby po to aby zmobilizować się do spaceru. Tu na chwilę wyłażę na taras i galopem wracam do chałupy. Na zewnątrz wali tak, że nie da się oddychać! Może gdzieś blisko są jakieś zwierzaki albo nie! Leją ten no... nawóz  na pola i nos odpada. . No to se siedzę a doopa rośnie-już całe 5dni:(

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szefowa oszalała! Zapukala do mojego pokoju,  bo poczta przyszła..ja mam przerwę. Ona wie,  ale prosi,  bo sama nie da rady. 

Wyjęłam że skrzynki gazety, ale za karę pół godziny później dostanie herbatkę,  o!

Chyba spuszczę powietrze w kółkach...xd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

U mnie 2 tygodnie czeka walizka ,żeby ją porządnie rozpakować.A co dopiero przepakować się i jechać od nowa.Już nie dla mnie takie numery.Raczej zrobiłabym jak Mirelka ,żeby się nie tłuc tyle godzin 

Zaraz mnie czeka pakowanie i powrót do domu.Zakupów żadnych nie mam.Może kupię ze dwie flaszki Chantre i to tyle.Idę w końcu gdzieś.Przestało wiać i padać.

A masz buziaka :cmok: za to Chantre :d Jak ja mówię , że mi smakuje , to wszyscy znajomi naśmiewają się ze mnie , że nie wiem co dobre . A co ja poradzę na to , że mi jakiś tam Jack Daniels nie podchodzi pod kubki smakowe  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...to się melduję na nowym zleceniu :cześć3: Pozostanę tutaj do 15-go kwietnia, czyli mogę stelomierz uruchomić :oklaski: Na razie nie piszę kto i co, bo moi pdp dopiero jutro powrócą w domowe pielesze :tak2: Na razie genisuję się ciszą i spokojem wsi głębokiej :haha: Autko do dyspozycji będzie, dwie półdniówki będą, do Hanoweru nie tak daleko, czyli może być nieźle :haha:I tego się trzymam :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No...to się melduję na nowym zleceniu :cześć3: Pozostanę tutaj do 15-go kwietnia, czyli mogę stelomierz uruchomić :oklaski: Na razie nie piszę kto i co, bo moi pdp dopiero jutro powrócą w domowe pielesze :tak2: Na razie genisuję się ciszą i spokojem wsi głębokiej :haha: Autko do dyspozycji będzie, dwie półdniówki będą, do Hanoweru nie tak daleko, czyli może być nieźle :haha:I tego się trzymam :oklaski:

Raduję się razem z Tobą :oklaski: a teraz tfu, tfu tfu , 3 razy za lewe ramię :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wkurzyłam się nie niemiecką pocztę i pogodę >:( Wczoraj nie mogłam wysłać rachunku  przez wichurę , a dzisiaj dupki jedne zrobili sobie wolne popołudnie i pozostało mi tylko skopać zamknięte drzwi >:(

Czy ktoś wie jak długo leci list ekspresowy z Polski do Niemiec ? Bo nie wiem czy jest sens zostawiać list i prosić bratanicę Anielicy o przesłanie , czy lepiej wysłać go już z PL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

A ja wkurzyłam się nie niemiecką pocztę i pogodę >:( Wczoraj nie mogłam wysłać rachunku  przez wichurę , a dzisiaj dupki jedne zrobili sobie wolne popołudnie i pozostało mi tylko skopać zamknięte drzwi >:(

Czy ktoś wie jak długo leci list ekspresowy z Polski do Niemiec ? Bo nie wiem czy jest sens zostawiać list i prosić bratanicę Anielicy o przesłanie , czy lepiej wysłać go już z PL .

Z Polski do Niemiec list priorytetowy polecony szedł  do mnie 3 dni nie licząc dnia wysłania

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...