Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Pogoda kijowa gwiżdże i hula a rolety całą noc jęki wydają i trzaski.

Chętnie bym dzisiaj cały dzień w betach została z książką.

Ale praca wzywa i trzeba zadek ruszyć :haha:

 

@aniao zmniejsz trochę dawkę. U mnie żołądek jak dzwon ale czasem w jelitach  pokręci :p

guggy.gif

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Mam pomysła: a może by tak wymienić małża na młodszy egzemplarz?! :haha:

Przyuczysz go jeno aby w alkowie nie był zbyt szybki a w innych  miejscach już tak:$

A po co nowego wroga szukać ? Lepszy ten na własnej piersi wyhodowaný :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski w ten uroczy wtoreczek:)Uroczy bo to i przedszkolny i ostatni mój tu:)Pod znakiem wirującej pralki:):):)

Huczy,huczy za oknami i czarne chmurzyska pędzą:(Chłodniej jak wczoraj:(

Ale co tam:)Jadziem z tym koksem:)

Fajnego dnia:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry!

Pogoda kijowa gwiżdże i hula a rolety całą noc jęki wydają i trzaski.

Chętnie bym dzisiaj cały dzień w betach została z książką.

Ale praca wzywa i trzeba zadek ruszyć :haha:

 

@aniao zmniejsz trochę dawkę. U mnie żołądek jak dzwon ale czasem w jelitach  pokręci :p

guggy.gif

Dobre określenie, kręci że aż wióry lecą :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Jak to jest że dni przedszkolne uciekają z predkością swiatła, a pozostałe zwalniają jakby je ktos trzymał na uwięzi.

Pogoda jak chyba w całej demenzlandii, czyli szaro, buro i wietrznie, tylko wody z nieba brak.

Spokojnego, kolejnego dnia świstaka dla Wszystkich.:kawa2:

 

 

 

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Padłam wczoraj jak kawka , nawet nie wiem , kiedy usnęłam . Spacery w dużym , zatłoczonym mieście to nie dla mnie i te dojazdy tramwajami , czy innymi środkami miejskiego transportu również . Wprawdzie po przyjeździe , gdy musiałam od przystanku autobusowego z buta popitalać ...oj...w tym momencie wolałabym tramwajem jechać ....Ciepły , ale cholernie mocny wiatr prawie  urywał głowę ...miasto pięknie oświetlone , ale gdzie nie gdzie z daleka tylko ktoś przechodził ...jakieś plastikowe butelki wywiewało z koszy i jak taka jedna prosto pod moje nogi została (widziałam jak ją wywiało ) rzucona to przez chwilę poczułam się jak w " Sami swoi ", kiedy Kaźmirz poszukiwał  lekarza w miasteczku  do rodzącej żony .No niemiło było i ....sosna . Nic to ...ważne , że do domu dotarłam w jednym kawałku , torebka z pieniędzmi i dokumentami też nienaruszona ...Niestety doszłam do wniosku , że pod te stronę to nawet na zboka nie mam co liczyć . Brak zainteresowania moją , stateczną , posuniętą .....w latach ...osobą :szydera:

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy w ten wietrzny wtorek, może nie aż tak jak w Faterlandzie, ale podmuchy halnego nawet do mojego miasta dotarły. 

Już za chwileczkę, już za momencik otwieram malutką manufakturę i bierzemy się z Osobistym za pączki, aby tradycji stało się zadość i choć raz w roku tego domowego krepfla zjeść. 

Miluśkiego dzionka Milusińscy :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

 

Już za chwileczkę, już za momencik otwieram malutką manufakturę i bierzemy się z Osobistym za pączki, aby tradycji stało się zadość i choć raz w roku tego domowego krepfla zjeść. 

Miluśkiego dzionka Milusińscy :całus:

Afryka, jak ja Ci zazdraszczam..... tego wyrabiania ciasta, jak to miło patrzeć, gdy stoi i rośnie :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Wreszcie nadszedł ten długo  wyczekiwany i wytęskniony wtoreczek a chwilkę po  nim nadejdzie przepiękny świt środy :d czyli jeden z niewielu dni w roku , w którym pobudka przed skowronkami , przynosi mi ogrom radości :szydera:

Miłego dzionka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrerek wszystkim na forum, 

Wczoraj rodzinka zabrała mnie do restauracji na kolację, na przywitanie, wieczorem o 23:00 jeszcze nie spali, jestem ciekawa o której się obudzą. Jak potoczy się dzień, bo ustalonego rozkładu dnia tu nie ma. 

Chłopczyk jest bardzo grzeczny, ale za to 1,5 roczna dziewczynka robi wszystko co chce a wolno jej robić wszystko.:szydera:

Według mnie, powinna być jakaś granica, dziecko powinno wiedzieć co mu wolno. :grzmotnąć: To jest bezstresowe wychowanie :grzmotnąć:

Jak nie dojdę z nimi do ładu, to odfruwam stąd.:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A @Baśka powtarzająca się nawet słówka nie pisnie, że wczoraj w tv łódzkiej odmówiła udzielenia wywiadu, "ganguła" jedna. Wystarczy, że raz pojedzie do Łodzi i kamera ja namierza :haha:, cwaniara jedna, wypchnela córkę i zięcia przed kamerę, a sama uciekła :dej Baśka taka szansa poszła w piz...., może to był znak jaki? Może byś dobrze wypadła i zaproponowali by Tobie udział w jakim Dlaczego ja?, albo ukryta prawda? No nic nie myśli.

Ale córka z zieciem stanęli na wysokości zadania, gaduly z nich, aż chcieli mikrofon zabrać dziennikarce i z nią wywiad przeprowadzić (to oczywiście żart) Fajna pamiątka :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magdzie napisał:

A @Baśka powtarzająca się nawet słówka nie pisnie, że wczoraj w tv łódzkiej odmówiła udzielenia wywiadu, "ganguła" jedna. Wystarczy, że raz pojedzie do Łodzi i kamera ja namierza :haha:, cwaniara jedna, wypchnela córkę i zięcia przed kamerę, a sama uciekła :dej Baśka taka szansa poszła w piz...., może to był znak jaki? Może byś dobrze wypadła i zaproponowali by Tobie udział w jakim Dlaczego ja?, albo ukryta prawda? No nic nie myśli.

Ale córka z zieciem stanęli na wysokości zadania, gaduly z nich, aż chcieli mikrofon zabrać dziennikarce i z nią wywiad przeprowadzić (to oczywiście żart) Fajna pamiątka :d

Zaprzepaściła szansę aby zaistnieć :szydera: mogła chociaź wspomnieć albo pozdrowić Nas....pomachać....:szydera:

A na jaki temat ten wywiad był ???

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobrerek wszystkim na forum, 

Wczoraj rodzinka zabrała mnie do restauracji na kolację, na przywitanie, wieczorem o 23:00 jeszcze nie spali, jestem ciekawa o której się obudzą. Jak potoczy się dzień, bo ustalonego rozkładu dnia tu nie ma. 

Chłopczyk jest bardzo grzeczny, ale za to 1,5 roczna dziewczynka robi wszystko co chce a wolno jej robić wszystko.:szydera:

Według mnie, powinna być jakaś granica, dziecko powinno wiedzieć co mu wolno. :grzmotnąć: To jest bezstresowe wychowanie :grzmotnąć:

Jak nie dojdę z nimi do ładu, to odfruwam stąd.:szydera:

Ja bym takie niegrzeczne dziecko rozdarła jak żabę....:szydera: zresztą ja sie do dzieci nie nadaję. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...