Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.U mnie też pizga.Babcia przeżywa,że Rosenmontag ,parady a tu takie wiatrzysko.No i git .W domu zostanę .Tu parada o 11 rano , więc nie pójdę ,bo pora obiadowa.Za to i tak słyszeć będę ,bo Pdp ogląda te umzugi od samego rana.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BabaJagusia napisał:

... idę wyciągnąć pdp. z wyrka. Dosłownie! Nie chce siedzieć na wózku inwalidzkim. Nie mogę odpuścić! Co się nasłucham-to moje;). A może zostawić w spokoju? 

Wyciągnij za uszy to nie będziesz musiała walczyć z odleżynami. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pogoda u mnie zajefajna jak ...sosna...

Od rana jakieś grzmoty słychać...

może po południu coś się rozjaśni

jak nie to trzeba będzie pokiblować w domu 

a miałam takie wielkie plany..

tych Rosentagowych przebierańców zobaczyć

Miłego dnia :)

pogoda.jpg.40c6e4fed9d2c60ffe0afa029f70b25b.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Raz, dwa, trzy-druga Witam ciemną i mroźną nocą. Skowronków zapraszam na kawcię. 

Słońca w serduchach:cmok:

                                          Podpowiedź ie mi proszę, jaki kupić płyn antygrzybiczy i antycośtam, który wlewa się do prania pdp. 

Ja kupiłam w DM nazywa sie Denkmit.

4010355125408-825738_org.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Wyobraź sobie, że zakupy mogę robić tylko raz w tygodniu i tylko w Aldiku. Dzisiaj zrobię akcję z tym płynem! Podopieczni mają różne "parchy" i uważam, że do ich prania trzeba "to" lać! 

Mozesz sobie przed swoim praniem tabletki do zmywarki wykorzystać na oczyszczenie pralki.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Nie będę odstawać od reszty i też napiszę, że leje i wieje.

Na żadną paradę nie idę, bo tu u mnie na zadupiu nie ma (trzy domy, to kto ma się paradować? :haha:) a do miasta nie jadę, bo przy tym wietrze do przystanku nie dojdę, chyba że udałoby się z wiatrem lecieć, ale to w jedną stronę.

Wzięłam się za pranie.

Zastanawiają mnie pralki z wyświetlanym czasem prania.

Nastawiam program na np. 1h 20min. Schodzę po godzinie na dół a tam zamiast już tylko 20 min jeszcze np.50.

 

Powiem Wam, że rozumiem moją byłą pdp, która zabraniała mi przed weekendem sprzątać, twierdząc że jak będą besuchy, to potem i tak trzeba sprzątać. Racja. Dziś przynajmniej podłogi muszę odkurzyć, bo irytuje mnie chrzęst piachu pod pantoflami.

 

@foczka63, śniłaś mi się dzisiaj :haha: Byłyśmy razem w domu mojego poprzedniego pdp :haha:

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was leje i wieje, a w Bawarii ciepło i słońce od rana :). Życzę Wam uśmiechu i spokoju, może i mnie humor się poprawi ;)?

Zdjęcie zrobione przed drzwiami, ale chyba widać, że pięknie jest.

 

IMG_20190304_092445_HDR-1040x780.jpg

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Basiaim napisał:

śniłaś mi się dzisiaj :haha: Byłyśmy razem w domu mojego poprzedniego pdp :haha:

Jak dobrze płacił to mogę się znów przyśnić:):):)hi hi hi

U mnie pizga i popaduje całkiem  umiarkowanie,8 gradusków.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, salazar napisał:

U Was leje i wieje, a w Bawarii ciepło i słońce od rana :). Życzę Wam uśmiechu i spokoju, może i mnie humor się poprawi ;)?

Zdjęcie zrobione przed drzwiami, ale chyba widać, że pięknie jest.

 

IMG_20190304_092445_HDR-1040x780.jpg

Boje się zrobić zdjęcie u siebie, bo mi wiatr komórke wyrwie z reki :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mycha napisał:

Boje się zrobić zdjęcie u siebie, bo mi wiatr komórke wyrwie z reki :szydera:

Hmmm :D.

Zaordynowałam sobie terapię zajęciową i zaczęłam myć okna, ale chyba to nie był dobry pomysł, bo słońce tak grzeje, że boję się, że mazy na forever zostaną na szybach..

No nic, idę walczyć dalej ;).

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...