Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu w domu, po 5 dniach.Nie dziwię się, że Moja jest z pod znaku wodnika, no bo jak inaczej przez 5 dni można spędzać codziennie 5 godzin w basenie i dwie godziny w saunie (chociaż te sauny "bez tekstylne" lubię) :), ja jestem z pod znaku wagi, ale jakoś to zniosłem. boję się tylko, że jak przez najbliższe parę miesięcy usłyszę słowo "basen" to mogę dostać zawału. Moja skóra, a szczególnie w pewnych intymnych miejscach zrobiła się jakaś taka mocno pomarszczona, no to podobno "zaleta" tych wód mineralnych, choć nie wiem czy to dokładnie o to chodziło.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Darekr napisał:

W końcu w domu, po 5 dniach.Nie dziwię się, że Moja jest z pod znaku wodnika, no bo jak inaczej przez 5 dni można spędzać codziennie 5 godzin w basenie i dwie godziny w saunie (chociaż te sauny "bez tekstylne" lubię) :), ja jestem z pod znaku wagi, ale jakoś to zniosłem. boję się tylko, że jak przez najbliższe parę miesięcy usłyszę słowo "basen" to mogę dostać zawału. Moja skóra, a szczególnie w pewnych intymnych miejscach zrobiła się jakaś taka mocno pomarszczona, no to podobno "zaleta" tych wód mineralnych, choć nie wiem czy to dokładnie o to chodziło.

Czy mógłbyś opisać jakoś jaśniej co z tym pomarszczeniem w intymnych miejscach ? ...Zmalało coś , skurczyło się , czy jaki ....sosna ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy mógłbyś opisać jakoś jaśniej co z tym pomarszczeniem w intymnych miejscach ? ...Zmalało coś , skurczyło się , czy jaki ....sosna ? :d

To pomarszczenie, niczym kora mózgowa musi być...więcej, znaczy lepiej...chyba :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musi tak ...a teraz czeka , żeby go pociągnąć . Za słowo pociągnąć ....oczywiście . I nasz @Darekrzaraz napisze o twardości ...i takie tam na podób :haha:

Rady jak rozprostować te zakamarki, znaczy naciągnąć...czy inne na podób :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy mógłbyś opisać jakoś jaśniej co z tym pomarszczeniem w intymnych miejscach ? ...Zmalało coś , skurczyło się , czy jaki ....sosna ? :d

Wyprasowany pewnie był,namókł i się musi, zmarszczył:):):):)Tylko czy ino skóreczka czy tak po całości?hi hi hi

Kiedys to się mówiło,że bladym twarzom w wodzie się kurczy,ha ha ha 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Wyprasowany był,namókł i się musi, zmarszczył:):):):)Tylko czy ino skóreczka czy tak po całości?hi hi hi

Kiedys to się mówiło,że bladym twarzom w wodzie się kurczy,ha ha ha 

I to w zimnej wodzie . Podobno nawet kaczorowi nie teges :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

I to w zimnej wodzie . Podobno nawet kaczorowi nie teges :haha:

Ale wiesz jak to sauna była to z gorąca mógł sie do minimum skurczyć i woreczki takoż......przechlapane:(Nie mam pojęcia jak to jest z naciąganiem ,ale wuobrażam sobie ,ze nie jest to specjalnie przyjemnie:(Tak np.z 2cm zrobić chociaż 12......Jaaaaaaa cieeeeee,nieeeeeee:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...