Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Jak dojrzysz pogodę dla bogaczy, to daj znać, gdzie przebywa :haha:Dokulam się, żeby poczuć ten stan :oklaski:

Pogoda jak dzwon.Tylko ja w puchowej kurtce,i krótkich kozaczkach( 15 + na termometrze)

O losie .Jak kurtkę mogę zdjąć ,to z buciorami gorzej.Jedne mam ,kupować nie będę .Jakoś się przemęczenie do następnej soboty.Czy ktoś słyszał o chłodniejszych dniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Pogoda jak dzwon.Tylko ja w puchowej kurtce,i krótkich kozaczkach( 15 + na termometrze)

O losie .Jak kurtkę mogę zdjąć ,to z buciorami gorzej.Jedne mam ,kupować nie będę .Jakoś się przemęczenie do następnej soboty.Czy ktoś słyszał o chłodniejszych dniach?

To jest nienormalne zeby w lutym bylo tak ciepło. Na papirosie siedzę w krotkim rękawku w pelnym sloncu i jest mi ciepło.

Kup sobie jakieś buty. Kurtkę zimową jeszcze mozna przezyć bo krótki rekaw założysz ale jak w nogi gorąco to mozna sobie odparzyć.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam od lekarza i ... z zakupów :D. Tak jakoś wyszło, a nawet do TKMaxxa nie dotarłam ;). Dobrze, że umówiłam się na telefoniczne omówienie badań, bo pewnie za tydzień byłaby powtórka z rozrywki :).

U mnie też pięknie, ciepło i  słonecznie, i  również na  tę okoliczność ciągnęło mnie do ogródka, ale udało mi się pokonać pokusę :D. Hmmm, kawy przecież pić nie będę, a zimne napoje zakazane ;(.

Teraz trochę odsapnę i poprzymierzam, i chyba na rower rekreacyjnie wsiądę :D.

 

Życzę słonecznego popołudnia :)!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kuchnia dzisiaj serwuje zupkę z bukszpanu.:haha:Ładna pogoda zachęciła do spaceru po ogrodzie. Nożyczki poszły w ruch i całe naręcze bukszpanu już pokrojone na kawałeczki. 

Te bukszpany to już sąsiadom podkrada ? Podejrzewam , że w jej ogrodzie zostały tylko korzenie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

Pogoda jak dzwon.Tylko ja w puchowej kurtce,i krótkich kozaczkach( 15 + na termometrze)

O losie .Jak kurtkę mogę zdjąć ,to z buciorami gorzej.Jedne mam ,kupować nie będę .Jakoś się przemęczenie do następnej soboty.Czy ktoś słyszał o chłodniejszych dniach?

Mam taki sam problem >:( Ciuchy zimowe i wiosenne wzięłam, a nie pomyślałam o lecie w lutym :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

To jest nienormalne zeby w lutym bylo tak ciepło. Na papirosie siedzę w krotkim rękawku w pelnym sloncu i jest mi ciepło.

Kup sobie jakieś buty. Kurtkę zimową jeszcze mozna przezyć bo krótki rekaw założysz ale jak w nogi gorąco to mozna sobie odparzyć.

Nic tylko sandały trzeba upolować. Ja jeszcze miesiąc tu będę i zaczynam o nich myśleć na poważnie ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, violka napisał:

1207678947_WhatsAppImage2019-02-25at15_36_34.thumb.jpeg.a5d9dd552384dcf087103eeef7b09460.jpegJakie to szczęście , że Anielica nie gustuje w zieleninie , bo miałybyśmy codziennie zupę krokusową :haha:

Zdjęcie przedstawia  widok z mojego okna .... krokusowa łąka :love:

 

Szafranu mnóstwo :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Heinzem po terapii. I w trakcie walkingu. Traktory zdominowały tutejsze drogi, przez zimę nieco zapomniany zapach gnojowicy znowu atakuje nozdrza,  jednym słowem wiosna. Aż się nie chce do Elki wracać, tak na słońcu miło. Ale głód nas dopada powoli, niestety lodówka została z Elką. Więc zaraz się zbiorę w sobie. Czuwaj

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

To jest nienormalne zeby w lutym bylo tak ciepło. Na papirosie siedzę w krotkim rękawku w pelnym sloncu i jest mi ciepło.

Kup sobie jakieś buty. Kurtkę zimową jeszcze mozna przezyć bo krótki rekaw założysz ale jak w nogi gorąco to mozna sobie odparzyć.

W sumie to nawet patrzylam za butami ale tylko Aldi i Lidl.(innych niet) Tenisówki i typowo treningowe buty.Maria Jolanta napisała ,że od czwartku ochłodzenie. Ale tubylcy też chodzą jeszczee w kozaczkach.Tylko ze to mi ciepło.A im to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letnie ciuchy spakowane,  sandały też  No i przede wszystkim kordonków se zapas na kwartał kupilam. 

A gdyby zabrakło to jeszcze mam na miejscu stare włóczki,  to będę dziergac pruć. Pruć i dziergać. 

Się majcie. 

W czwartek odlot,  odezwę się już za rzeką.

Buziole dla wsiech!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Teresadd napisał:

W sumie to nawet patrzylam za butami ale tylko Aldi i Lidl.(innych niet) Tenisówki i typowo treningowe buty.Maria Jolanta napisała ,że od czwartku ochłodzenie. Ale tubylcy też chodzą jeszczee w kozaczkach.Tylko ze to mi ciepło.A im to nie wiem. 

Kupiłąm sobie zimowe kozaczki ,raz ubrałam chyba i zaczęło być ciepło.Przeciekające botki do zjazdu dadzą radę  bo sucho:)W domu mam full butkó na wiosnę ,nic już tu nie kupuję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...