Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mycha napisał:

Cześć i czołem. U mnie się ochłodziło ale nie narzekam. Wróciłam ze spacerku. Mijałam się z dwiema Polkami - kurde były tak zlane perfumami, że na świeżym powietrzu nos wykręcało O.o

Pewnie były w DM lub Rossmanie  :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z berlina pozdrawiam serdecznie grono foremek i siadam przy popoludniowej kawie kto chetny?jak za pozno znajdzie sie i herbatka

spokojnie dzisiaj dzien minal....toaleta itd...nawet udalo sie sie wlosy mojej dzidzi ladnie przystrzyc zeby wygladala jakos po kobiecemu , jutro przychodzi babka do pazurow bo dzidzia juz drapie jak kondor przy padlnie i rysy zostawia ...nozki raczki  20 minut roboty i....kaska do kieszeni wpada....mozna? mozna...

moja sroda niestety umknela mi jakos i czwartek na wolny sie zapowiada ...troche nie na reke ale....nitk nie mowi ze latwo bedzie 

stelomierz mruczy do mnie milo pokazuje mi ze coraz blizej coraz  blizej....

milego popoludnia 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam na kieleckich pyzach w barze nad Silnicą....

Orgazm kulinarny...zjadlam jednego, i popilam żurkiem.

Nasze kielcoki mogą potwierdzić., że miejsce zacne. @Marta B @DarekrBar czynny nieustannie od ponad 30 lat  albo i więcej. To już kultowe miejsce. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

A ja byłam na kieleckich pyzach w barze nad Silnicą....

Orgazm kulinarny...zjadlam jednego, i popilam żurkiem.

Nasze kielcoki mogą potwierdzić., że miejsce zacne. @Marta B @DarekrBar czynny nieustannie od ponad 30 lat  albo i więcej. To już kultowe miejsce. 

 

nie wiem czego zazdraszczac....zarelka czy tego orgazmu:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Pewnie były w DM lub Rossmanie  :d

Ja im nie żałuję ale mogłyby o innych pomyśleć - dobre duszyczki. Chyba pierwszy raz się spotkałam z taką ilością zmarnowanych perfum. Chyba masz rację z tym DM albo Rossmanem :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ oczywiście znamy,znamy.

Pyzy niezrównane,pierogi i żurek.Surówka jedna jedyna od zawsze.

Menu bardzo skromne ale za to prawdziwa domowa kuchnia.

Ach chyba po powrocie pierwsze me kroki tam skieruję.

Oczywiście jak wrócimy z wojaży...

Dzień dobry wszystkim bo nie witałam się dzisiaj.Kazda wolną chwilę poświęcam na oglądanie Hamburga,bo jestem tu na krótko.

Czemu na krótko? Cóż,jak miejsce fajne,pdp fajna to znowu kasa kiepska.No nie ma idealnie.

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, beatrix+ napisał:

A ja byłam na kieleckich pyzach w barze nad Silnicą....

Orgazm kulinarny...zjadlam jednego, i popilam żurkiem.

Nasze kielcoki mogą potwierdzić., że miejsce zacne. @Marta B @DarekrBar czynny nieustannie od ponad 30 lat  albo i więcej. To już kultowe miejsce. 

 

Chodziłem tam jako dziecko z rodzicami. Żurek gotowany na wodzie po ugotowaniu pyz. dużo pieprzu ziołowego, 40 lat próbowałem i nie udało mi się odtworzyć tego smaku, choć pyzy już nie te co 40 lat temu

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Karl Lagerfeld.:( Ale zaciekawiła mnie jedna informacja z jego życia:

Wielbiciel kotów.                                                                                                                                                                    O swojej słabości do kotów nie miał pojęcia do 2011 roku. Wszystko zmieniło się w czasie świąt Bożego Narodzenia, kiedy pod jego opiekę trafiła biała kotka rasy birmańskiej. Zwierzę należało do jednego z ulubionych modeli Lagerfelda, Baptiste’a Giabiconiego. Po dwóch tygodniach projektant nie potrafił rozstać się z kotem i tym sposobem Choupette stała się nieodłączną towarzyszką życia niemieckiego artysty.                                                                                            Biała kotka to bezsprzecznie najbardziej rozpieszczane zwierzę świata. Nie dość, że ma dwie pokojówki i osobistego kucharza, to jeszcze doczekała się własnego konta na Instagramie, które obserwuje już ponad 86 tys. fanów. „Muza Lagerfelda” stała się również inspiracją specjalnej kolekcji akcesoriów. Jednym słowem – szaleństwo

Ciekawe co robiły pokojówki, bo kucharz to wiadomo.:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pracy poleciałem do sklepu na przeciwko,

kupiłem 20 dkg miesa mielonego i sos boloński,

pani - stwierdziła - o chyba szpagetti będzie, 

odpowiedziałem - dobrze, że mi Pani przypomniała, - zapomniałem o makaronie,

poleciałem szybko po makaron, przynoszę do kasy, a Pani zdziwiona,

ale pan świderki wziął!

no to mówię, no zgadza się, - Pani do mie - ale pan chyba nitki chciał

Wytłumaczyłem jej, że zjeść lubie smacznie i szybko,

a nie będę piep..ył się pół godziny z nawijaniem śrubrokrętem na widelec jkiś nitek  

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Radosna napisał:

Zapomniałam o typowym daniu Labskaus jak to zobaczyłam nie mogłam uwierzyć jak można to zjeść.

Teraz sama je przyrządzam,jak dla mnie pychota:)

Radośnie podziel się więc przepisem w poradniku :). Zdjęcie tego smakołyku ;) jest już w galerii :D.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Darekr napisał:

po pracy poleciałem do sklepu na przeciwko,

kupiłem 20 dkg miesa mielonego i sos boloński,

pani - stwierdziła - o chyba szpagetti będzie, 

odpowiedziałem - dobrze, że mi Pani przypomniała, - zapomniałem o makaronie,

poleciałem szybko po makaron, przynoszę do kasy, a Pani zdziwiona,

ale pan świderki wziął!

no to mówię, no zgadza się, - Pani do mie - ale pan chyba nitki chciał

Wytłumaczyłem jej, że zjeść lubie smacznie i szybko,

a nie będę piep..ył się pół godziny z nawijaniem śrubrokrętem na widelec jkiś nitek  

Mój mąż też nie opanował klusek widelcem. 

A Kitajce  umią patykami zupę żryć. xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jakiego Pomorza ? ....To jakiś nowy gatunek wódki ...czy coo ?:szydera:

A tak na serio to : za bonę do dzieci dzisiaj popitalam . W naszym regionie ferie zimowe , tylko zimy nie widać , ale ma być ...podobno ;)...Na razie ciepluchno , wiem , bo po fajki wyskoczyłam .Wracałam szybko , bo niebezpieczeństwo wysadzenia chałupy na włosku wisiało i zgrzałam się jakbym p duszowanie doktora uskuteczniała :haha:...Teraz poobiednia kawka ...szarańcza dla bezpieczeństwa porozstawiana po pokojach ( ładniej brzmi ...co będę gadała , że mam tylko dwa ? ) a ja w kuchni , przy laptopie i sobie pozwalam na :papieros:. Wreszcie czuję się jak na prawdziwym urlopie ...u siebie i nikt mi nie podskoczy :)

Milo Cie widziec:oklaski: Ja tez mam urlop, wiec kluje w oczy robieniem tego co chce:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Mi "smok" we Wrocławiu nie przeszkadza, jeszcze go wspomogę :papieros:, ale ja rodowita Wrocławianka, a takim to zbyt świeże powietrze szkodzi :szydera:

Wiedzialam, ze jakis tubylec sie odezwie:haha:Jestem sympatyczka Dolnego Slaska, lubie i bywam, bo blisko. Po co szukac atrakcji daleko , jak sa w zasiegu reki:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...